Angielski dla dzieci i młodzieży Wrocław Lipa Piotrowska - Helen Doron

609 804 409
ul. Cynamonowa 21, 51-180 Wrocław

O nas

To studio to moja pasja.

Gdy moje, dorosłe już dzieci rozpoczynały naukę j. ang. metodą HELEN DORON, nie przypuszczałam, że dzisiaj ja będę przybliżała ją innym dzieciom. Nawet z przedszkolakami mówimy tylko po angielsku, wspólnie skaczemy, tańczymy i śpiewamy. Szkoła podstawowa to wyzwanie! Oprócz wspólnych gier i nauki swobodnej komunikacji po angielsku, nie zapominamy o gramatyce.

Nie mamy żadnych złudzeń – nasze dzieci muszą znać j. angielski.

Twórca tego miejsca
Edyta, mama trójki dzieci

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 318zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.07.2022 Bezpłatne lekcje pokazowe z języka angielskiego dla dzieci w studio HELEN DORON Lipa Piotrowska

Już 31 sierpnia i 2 września bezpłatne lekcje pokazowe z języka angielskiego metodą HELEN DORON dla dzieci! Zadzwoń: 609804409 lub wypełnij formularz na stronie głównej. Zapraszamy!

Porozmawiajmy

ul. Cynamonowa 21, 51-180 Wrocław

    Angielski dla dzieci skutecznie, Wrocław-Lipa Piotrowska

    Szkoła angielskiego dla dzieci we Wrocławiu na Lipie Piotrowskiej oferuje zajęcia dla dzieci od 0 do 3 lat, dzieci przedszkolnych, szkolnych oraz młodzieży. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim innowacyjne podejście do formy prowadzonych zajęć, własne, nowoczesne narzędzia (postacie, aplikacja), skuteczna metoda, nauka poprzez zabawę. Angielski dla dzieci we Wrocławiu na Lipie Piotrowskiej to prawdziwa frajda dla dzieciaków. Każde zajęcia obfitują w śmiech, muzykę, zabawę i współpracę w grupie. Gdzie w tym angielski?

    Nauka i zabawa-angielski Wrocław-Lipa Piotrowska

    Jesteśmy liderem na lokalnym rynku szkół językowych. Dokładamy starań, aby dzieci poprzez zabawę uznały angielski za swój naturalnie stosowany, drugi język. Wykorzystujemy sposób, którego skuteczność potwierdzono już wiele lat temu. Metoda Helen Doron we Wrocławiu na Lipie Piotrowskiej opiera się o zapamiętywanie i utrwalanie dźwięków, usłyszanych podczas kreatywnych zajęć i zadań, które realizowane są na zajęciach. Utrwalanie odbywa się przez zabawę i zadania dla grup. Dzieci angażują się, rozwijają swoje umiejętności i zdobywają wiedzę. Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci we Wrocławiu dostępna tutaj.