Angielski dla dzieci i młodzieży Busko Zdrój - Helen Doron

732 807 703
ul. Plac Zwycięstwa 18 (II piętro), 28-100 Busko Zdrój

O nas

Centrum Helen Doron w  Busku Zdroju powstało w 2019 roku. Zajmujemy się nauczaniem naturalnym języka angielskiego metodą Helen Doron. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Zajęcia w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 98 1140 2004 0000 3602 7908 4280
Wakacyjne warsztaty językowe

Zapraszam na wakacyjne warsztaty językowe. Codziennie eksperymenty, doświadczenia kulinarne, ćwiczenia fizyczne, aktywności plastyczne, muzyczne oraz wiele gier językowych. Nasze kursy to totalne zanurzenie w języku.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

09.03.2023 Zbiórka dla piesków ze schroniska w Dyminach

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce dla zwierząt ze schroniska w Dyminach. Wszystkie zebrane rzeczy trafiły już na miejsce.

28.02.2023 Cinema Club with Friends

Zapraszamy naszych uczniów, z grup PWE i starszych, do udziału w wieczorze filmowym.
11.03 o godz. 17:30-20:00
W programie
seans filmowy
konwersacje i ćwiczenia związane z filmem
pizza oraz popcorn
Wszystko naturalnie w języku angielskim

16.01.2023 Wolne miejsca w grupach

Mamy wolne miejsca w grupach
Angielski dla 3 latka-czwartek 16:00
Angielski dla 4 latka-czwartek 16:00
Angielski dla 5 latka-wtorek 17:00
Angielski dla 8 latka-wtorek 18:15
Przyjdź i zobacz jak uczymy. Skorzystaj z lekcji pokazowej.

Egzaminy Cambridge

W ramach naszych regularnych kursów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, prowadzimy bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla uczniów już od 7 roku życia. Przygotowując się do Cambridge English Qualifications, nasi uczniowie rozwijają praktyczne umiejętności językowe. Przystępując do wybranego egzaminu uzyskują międzynarodowy, rozpoznawalny na całym świecie certyfikat językowy Cambridge.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Plac Zwycięstwa 18 (II piętro), 28-100 Busko Zdrój

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Busko-Zdrój

    Znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Im szybciej dziecko oswoi się z jego brzmieniem, tym łatwiej będzie mu opanować język angielski jako drugi język. Metoda Helen Doron w Busko-Zdroju to nauka muzyki języka. Pełna zabawy, dźwięków, śmiechu i współpracy w grupach rówieśniczych. Zapraszamy do udziału w zajęciach dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. Wysoka jakość usług edukacyjnych gwarantowana jest przez starannie dobraną kadrę z pasją. Każde zajęcia są inne, dopasowane do potrzeb uczniów i zachwycają ich niezwykłością

    Szkoła językowa Busko-Zdrój

    Angielski dla dzieci w Busko-Zdroju jest propozycją dla osób, oczekujących efektów nauczania oraz przyjaznej edukacji. U nas dzieci się nie nudzą. Oferujemy zajęcia, dopasowane do wieku dzieci, ich poziomu umiejętności oraz pomagamy rozwijać umiejętności i talenty. Szkoła angielskiego dla dzieci w Busko-Zdroju jest miejscem, pełnym pozytywnej atmosfery. Tutaj panuje atmosfera zabawy, a efekty edukacyjne zachwycają. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego posiadamy własne gry i aplikacje dla uczniów.