Angielski dla dzieci i młodzieży Busko Zdrój - Helen Doron

732 807 703
ul. Plac Zwycięstwa 18 (II piętro), 28-100 Busko Zdrój

O nas

Centrum Helen Doron w  Busku Zdroju powstało w 2019 roku. Zajmujemy się nauczaniem naturalnym języka angielskiego metodą Helen Doron. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej i konsekwentnej nauki od najmłodszych lat, aż do osiągnięcia wybranego poziomu językowego. Zajęcia w Centrum Języka Angielskiego Helen Doron English prowadzone są przez doskonale wykształconą kadrę nauczycielską.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 98 1140 2004 0000 3602 7908 4280
Oferta Oferta
Wakacyjne warsztaty językowe

Zapraszam na wakacyjne warsztaty językowe. Codziennie eksperymenty, doświadczenia kulinarne, ćwiczenia fizyczne, aktywności plastyczne, muzyczne oraz wiele gier językowych. Nasze kursy to totalne zanurzenie w języku.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

13.05.2024 Egzaminy Cambridge

Już 19 maja nasi uczniowie przystąpią do egzaminu Cambridge na poziomie A2 Key For Schools oraz B1 Preliminary for Schools.
Natomiast 23 maja do egzaminu przystąpią uczniowie na poziomie A1 Movers ora A2 Flyers.

01.05.2024 Majówka

Majówka to doskonały czas na relaks. Odpoczywajcie i ładujcie swoje baterie energią. 😎 W dniach 𝟭 - 𝟯 𝗺𝗮𝗷𝗮 nasza Szkoła Języka Angielskiego jest 𝗻𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝗮.

Na zajęcia wracamy 6 maja

Do zobaczenia 👋

30.04.2024 Sensoplastyka

Zajęcia sensoryczne Sensoplastyka® dla dzieci do lat 7-11 lat.
24.05.2024 15:45-17:00
Koszt
65 zł uczniowie Helen Doron
75 zł dzieci spoza Helen Doron
Zapisy w sekretariacie szkoły
📱601 845 589
Ilość miejsc ograniczona.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W ramach naszych regularnych kursów języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, prowadzimy bezpłatne warsztaty przygotowujące do egzaminów Cambridge YLE, KET i PET dla uczniów już od 7 roku życia. Przygotowując się do Cambridge English Qualifications, nasi uczniowie rozwijają praktyczne umiejętności językowe. Przystępując do wybranego egzaminu uzyskują międzynarodowy, rozpoznawalny na całym świecie certyfikat językowy Cambridge.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Plac Zwycięstwa 18 (II piętro), 28-100 Busko Zdrój

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Busko-Zdrój

    Znajomość języka angielskiego jest niezbędna. Im szybciej dziecko oswoi się z jego brzmieniem, tym łatwiej będzie mu opanować język angielski jako drugi język. Metoda Helen Doron w Busko-Zdroju to nauka muzyki języka. Pełna zabawy, dźwięków, śmiechu i współpracy w grupach rówieśniczych. Zapraszamy do udziału w zajęciach dzieci od czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia. Wysoka jakość usług edukacyjnych gwarantowana jest przez starannie dobraną kadrę z pasją. Każde zajęcia są inne, dopasowane do potrzeb uczniów i zachwycają ich niezwykłością

    Szkoła językowa Busko-Zdrój

    Angielski dla dzieci w Busko-Zdroju jest propozycją dla osób, oczekujących efektów nauczania oraz przyjaznej edukacji. U nas dzieci się nie nudzą. Oferujemy zajęcia, dopasowane do wieku dzieci, ich poziomu umiejętności oraz pomagamy rozwijać umiejętności i talenty. Szkoła angielskiego dla dzieci w Busko-Zdroju jest miejscem, pełnym pozytywnej atmosfery. Tutaj panuje atmosfera zabawy, a efekty edukacyjne zachwycają. Jako doświadczona szkoła nauki języka angielskiego posiadamy własne gry i aplikacje dla uczniów.