Angielski dla dzieci i młodzieży Busko Zdrój - Helen Doron Skontaktuj się z nami
21.07.2023

Angielski dla siedmiolatka w Busku – nowy edukacyjny rozdział w życiu Twojego dziecka

Angielski dla siedmiolatka w Busku

Angielski dla siedmiolatka w Busku najlepiej zacząć ze szkołą Helen Doron. Nasza skuteczna metoda nauki sprawdza się w ponad 1000 szkół językowych na całym świecie.

Nauka angielskiego w Busku – rozpoczęcie szkoły

Pierwsza klasa to poważna sprawa. Na Twoje dziecko czeka wiele wyzwań. Rozpoczyna kolejny etap swojej edukacji.

Angielski dla siedmiolatka w Busku – jak wybrać szkołę językową dla dziecka

Pierwsza klasa to bardzo często moment, w którym rodzice decydują się na wybór szkoły językowej.

Nasz angielski dla siedmiolatka w Busku jest dostosowany do ich potrzeb oraz możliwości. Lekcje odbywają się w małych grupach, gdzie każdy ma przestrzeń do swobodnej wypowiedzi. Program kursu jest jasno i klarownie określony. Zapewniamy również kursy kontynuacyjne. Stawiamy na dobrą komunikację z rodzicem.

Na naszych lekcjach języka angielskiego dzieje się magia. Dzieci bardzo szybko pozbywają się bariery językowej. Język angielski stopniowo staję się całkowicie naturalnym, codziennym językiem komunikacji. Nie dzieje się to jednak jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki – to wynik pracy i wytrwałości zarówno samych uczniów, jak i ich nauczycieli.

Nasi lektorzy nigdy nie krytykują dzieci, jeśli używają niewłaściwego terminu lub zwrotu. Doceniają już sam fakt używania języka angielskiego w każdej sytuacji. Takie podejście pomaga budować motywację wewnętrzną dziecka.

Na naszych lekcjach angielskiego dla siedmiolatków pracujemy również nad wzmocnieniem relacji w grupie rówieśniczej. Uczymy wartości takich, jak: zaufanie, przyjaźń czy troska o środowisko. Dużo rozmawiamy o emocjach i jak sobie z nimi bezpiecznie radzić. Uczymy, jak dbać o swoją przestrzeń i granice oraz jak komunikować swoje zdanie.

Czego można oczekiwać od lekcji angielskiego dla siedmiolatka?

Nasz angielski dla siedmiolatka w Busku wspiera nie tylko naukę drugiego języka, ale również pewność siebie (która bardzo się przydaje w warunkach szkolnych). Dzieci nabierają odwagi w komunikowaniu się w języku angielskim. Dbamy również o to, aby dzieci uczyły się pracy zespołowej i dogadywania w grupie rówieśniczej – to szczególnie ważne w tym wieku.

Nauka języka angielskiego w Helen Doron w Busku odbywa się poprzez swobodną i radosną zabawę. Dużo śpiewamy, tańczymy i gramy w różne gry. Obecność grupy sprawia, że dzieci mają wiele okazji do mówienia po angielsku. 

Nasz angielski dla siedmiolatka w Busku zbuduje mocny i pewny fundament, na którym Twoje dziecko rozwinie umiejętności językowa i pozajęzykowe potrzebne w życiu dorosłym.

Porozmawiajmy

 

ul. Plac Zwycięstwa 18 (II piętro), 28-100 Busko Zdrój