Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2 (Os. Szybowników), 85-791 Bydgoszcz

  Nasz zespół

  Angielski dla dzieci Bydgoszcz-Fordon

  Szkołą języka angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy-Fordon jest miejscem, w którym nauka spotyka się ze wspaniałą zabawą. To w niej doświadczeni nauczyciele, pełni zaangażowania i kreatywnego podejścia do nauki tworzą koncepcję, zgodną z metodą nauki według Helen Doron. Nasza szkoła angielskiego posiada ofertę, skierowaną do najmłodszych, w wieku od trzeciego, czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków, dzieci w wieku wczesno i późnoszkolnym, nawet do 19 latków.

  Efektywna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci

  Metoda Helen Doron w Bydgoszczy-Fordon stosowana jest skutecznie dzięki innowacyjnemu podejściu oraz zaangażowaniu starannie dobranej kadry. Nauczyciele wiedzą, jak ważne jest utrzymanie zainteresowania i skupienia podczas zajęć. Dzięki temu dzieci szybko opanowują język poprzez osłuchanie oraz możliwość zastosowania jego elementów w praktyce. Podczas zajęć rządzi dobry nastrój. Metoda jest skutecznie stosowana od ponad 30 lat. Wspomagaj naukę aplikacją, prezentowaną przez Helen Doron. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem