Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Fordon - Helen Doron

500 231 848
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, 85-791 Bydgoszcz

O nas

Centrum Helen Doron w Fordonie rozpoczęło swoją działalność w 2005 roku. Przez wiele lat doświadczeń cały czas staramy się dbać o wysoką jakość nauczania, stale rozwijając się i poszerzając wachlarz naszych kompetencji.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2, 85-791 Bydgoszcz

    Angielski dla dzieci Bydgoszcz-Fordon

    Szkołą języka angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy-Fordon jest miejscem, w którym nauka spotyka się ze wspaniałą zabawą. To w niej doświadczeni nauczyciele, pełni zaangażowania i kreatywnego podejścia do nauki tworzą koncepcję, zgodną z metodą nauki według Helen Doron. Nasza szkoła angielskiego posiada ofertę, skierowaną do najmłodszych, w wieku od trzeciego, czwartego miesiąca życia, dla przedszkolaków, dzieci w wieku wczesno i późnoszkolnym, nawet do 19 latków.

    Efektywna metoda nauki języka angielskiego dla dzieci

    Metoda Helen Doron w Bydgoszczy-Fordon stosowana jest skutecznie dzięki innowacyjnemu podejściu oraz zaangażowaniu starannie dobranej kadry. Nauczyciele wiedzą, jak ważne jest utrzymanie zainteresowania i skupienia podczas zajęć. Dzięki temu dzieci szybko opanowują język poprzez osłuchanie oraz możliwość zastosowania jego elementów w praktyce. Podczas zajęć rządzi dobry nastrój. Metoda jest skutecznie stosowana od ponad 30 lat. Wspomagaj naukę aplikacją, prezentowaną przez Helen Doron. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.