Angielski dla dzieci i młodzieży - Bydgoszcz

Helen Doron English Bydgoszcz Fordon
ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 2
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Bydgoszcz Północ
ul. 11 listopada 9
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Bydgoszcz Południe
ul. Piękna 25
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Bydgoszcz

Szkoła języka angielskiego to doskonała inwestycja w przyszłość młodych ludzi, w szczególności gdy zajęcia prowadzone są w sposób wyjątkowo przyjemny. Metoda Helen Doron wykorzystywana jest do szybkiego i naturalnego przyswajania mowy. Opiera się na sposobie nauki analogicznym do nauki języka ojczystego. Ponadto ważnym elementem wyróżniającym szkołę Helen Doron jest fakt, że zajęcia odbiegają od tradycyjnego sposobu nauczania. Kursy odbywają się w niewielkich grupach i wspierane są multimedialnymi akcentami takimi jak piosenki, filmy, a dodatkowo wykorzystywane są tematyczne pomoce dydaktyczne, które uatrakcyjniają lekcje. Angielski dla dzieci w Bydgoszczy to ciekawy sposób nauki języka w przyjaznym środowisku. Dzieci są przydzielane do grup w zależności od kategorii wiekowej. Przykładowe kursy dla maluchów to „It’s a Baby Dragon”, „Fun with Flupe” lub „More Fun with Flupe”. Najmłodsze dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z rodzicami, aby czuły się komfortowo.

Szkoła Językowa Bydgoszcz

Nauka poprzez zabawę to doskonały sposób na poznanie nowego języka obcego. Podczas kursów w szkołach Helen Doron wykorzystuje się elementy zabawy, aby dzieci i młodzież kojarzyły czas spędzony w naszych placówkach jako przyjemny, a jednocześnie by czuły satysfakcję z poznawania nowych słów. Szkoła angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy jest miejscem, do którego wraca się z przyjemnością w szczególności po wakacyjnej przerwie. Możliwość nauki na wielu poziomach zaawansowania pozwala na dostosowanie ćwiczeń do wiedzy dzieci i młodzieży. Podczas kursów prowadzone są konwersacje, ponadto ciekawe animacje, opowiadania oraz możliwość wykorzystania kolorowych gadżetów dodatkowo uatrakcyjnia lekcje angielskiego. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na przyswojenie nowego języka. Dzieci i młodzież nie nudzą się podczas zajęć. Kursy są zorganizowane w taki sposób, aby uczniowie aktywnie w nich uczestniczyli i czerpali z nich jak najwięcej przyjemności.

Helen Doron Bydgoszcz

Nauka języka angielskiego nigdy nie była przyjemniejsza! Autorska metoda prowadzenia zajęć sprawia, że dzieci i młodzież uczą się aktywizując wszystkie zmysły. Na kursie uczniowie mają możliwość interakcji, konwersacji w grupie i słuchania prawidłowej wymowy. Lekcje w całości prowadzone są w języku angielskim. Dodatkowym atutem jest aplikacja, w której znaleźć można wiele ciekawych gier, zadań i filmów, będących doskonałym uzupełnieniem zajęć grupowych. Każdy z uczniów otrzymuje materiały edukacyjne – książki oraz plecak z logo Helen Doron. Angielski dla młodzieży w Bydgoszczy to również możliwość nawiązania nowych znajomości i konwersacje podczas zajęć na różne tematy. Kursy rozwijają wyobraźnie i są przygotowywane w taki sposób, by nauka nowego języka odbywała się w sposób naturalny poprzez aktywne uczestnictwo w dyskusjach oraz wykorzystanie materiałów wspierających omawiane tematy. Młodzież utrwala dotychczasowe słownictwo i uczy się nowych słów, zwrotów i idiomów.