Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Południe - Helen Doron

690 003 560
ul. Leszczyńskiego 106, 85-137 Bydgoszcz

O nas

Szkoła założona w 2003 r. przez Katarzynę Czub abs. filologii angielskiej UAM w Poznaniu i nauczycielkę HD od 2002 roku. Znakomicie przygotowana kadra, zapewnia wysoki poziom zajęć, a kompetencje i podejście pedagogiczne nauczycieli jest cenione przez rodziców i ich dzieci. Licencjonowani nauczyciele HDE: Katarzyna Czub- Dyrektor Centrum, Partner Franczyzowy HDE (Bydgoszcz– Toruń), Milena Błaszak, Oliwia Kawczyńska, Ewa Nawrocka.

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr rachunku 49 1090 1072 0000 0001 4855 6096
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.12.2022 Przerwa świąteczna

W dniach od 23 grudnia do 1 stycznia szkoła będzie zamknięta. Do zobaczenia w Nowym Roku!

07.12.2022 Zapisy na warsztaty zimowe - Ferie 2023

Ruszyły zapisy na warsztaty podczas ferii 2023.
Tematem przewodnim tegorocznego kursu będzie książka "Alicja w Krainie Czarów". W programie znajdą się zajęcia z teatru cieni, warsztaty plastyczno-kulinarne oraz Treasure Hunt.
Zapisy ☎️ 690 003 560

12.10.2022 Słuchanie nagrań

Drodzy Rodzice!
Przypominamy o regularnym słuchaniu nagrań. Codzienny kontakt z językiem w postaci nagrań to niezbędny element metody Helen Doron. Słuchać można "w tle" - podczas kąpieli, zabawy czy jedzenia posiłków.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Leszczyńskiego 106, 85-137 Bydgoszcz

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Południe

    Helen Doron – pomysłodawczyni wyjątkowej metody nauki języka zainspirowana była naturalną umiejętnością jaką zaobserwowała u dzieci. Dzieci uwielbiają zabawę. Taka forma spędzania czasu jest dla nich szczególnie ważna, gdyż w ten sposób poznają świat. Nauka języka obcego poprzez zabawę okazała się bardzo skuteczna. Szkoła angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy Południe oferuje lekcje oparte na tej interesującej metodzie.

    Szkoła językowa Bydgoszcz Południe

    Angielski dla dzieci w Bydgoszczy Południe to połączenie nauki i zabawy. Zajęcia pełne są ciekawych aktywności z wykorzystaniem elementów śpiewu, tańca, jak również akcentów plastycznych. Metoda Helen Doron w Bydgoszczy Południe polega na tym, że wszystkie zajęcia odbywają się w środowisku, w którym używany jest tylko język angielski. Słówka powtarzane są kilkakrotnie podczas zajęć, a dopełnieniem są nagrania audio do słuchania w domu. W ten sposób słownictwo jest naturalnie utrwalane przez ucznia. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.