Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Południe - Helen Doron

690 003 560
ul. Leszczyńskiego 106, 85-137 Bydgoszcz

O nas

Szkoła założona w 2003 r. przez Katarzynę Czub abs. filologii angielskiej UAM w Poznaniu i nauczycielkę HD od 2002 roku. Znakomicie przygotowana kadra, zapewnia wysoki poziom zajęć, a kompetencje i podejście pedagogiczne nauczycieli jest cenione przez rodziców i ich dzieci. Licencjonowani nauczyciele HDE: Katarzyna Czub- Dyrektor Centrum, Partner Franczyzowy HDE (Bydgoszcz– Toruń), Milena Błaszak, Oliwia Kawczyńska, Ewa Nawrocka.

Oferta i ceny

Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr rachunku 49 1090 1072 0000 0001 4855 6096
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.04.2023 Plan Majówkowy

Przedstawiamy plan majówkowy! 🌸🌷
Zgodnie z harmonogramem nasza szkoła jest zamknięta w dniach 1-3.05.2023r.
Zapraszamy 4 maja! ☀️

30.03.2023 Przerwa Wielkanocna

Przerwa świąteczna w naszej szkole zgodnie z harmonogramem trwa od 5.04 do 10.04. Wracamy na zajęcia 11.04! Do zobaczenia :)
Wszystkim uczniom i ich rodzicom życzymy spokojnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych 😊

28.02.2023 Warsztaty z okazji Dnia Św. Patryka

Kim jest Leprechaun i gdzie ukrył złoto🔍? Co to jest shamrock 🤔?
Na naszych warsztatach rozwiążemy te i wiele innych zagadek, wybierzemy się na poszukiwanie skarbu oraz poznamy tradycje i słownictwo związane z Dniem Świętego Patryka.
Prosimy o założenie zielonego ubrania 😊
Warsztaty odbędą się 17 marca 2023r.
Zapisy przyjmujemy do 10 marca

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

ul. Leszczyńskiego 106, 85-137 Bydgoszcz

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Południe

    Helen Doron – pomysłodawczyni wyjątkowej metody nauki języka zainspirowana była naturalną umiejętnością jaką zaobserwowała u dzieci. Dzieci uwielbiają zabawę. Taka forma spędzania czasu jest dla nich szczególnie ważna, gdyż w ten sposób poznają świat. Nauka języka obcego poprzez zabawę okazała się bardzo skuteczna. Szkoła angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy Południe oferuje lekcje oparte na tej interesującej metodzie.

    Szkoła językowa Bydgoszcz Południe

    Angielski dla dzieci w Bydgoszczy Południe to połączenie nauki i zabawy. Zajęcia pełne są ciekawych aktywności z wykorzystaniem elementów śpiewu, tańca, jak również akcentów plastycznych. Metoda Helen Doron w Bydgoszczy Południe polega na tym, że wszystkie zajęcia odbywają się w środowisku, w którym używany jest tylko język angielski. Słówka powtarzane są kilkakrotnie podczas zajęć, a dopełnieniem są nagrania audio do słuchania w domu. W ten sposób słownictwo jest naturalnie utrwalane przez ucznia. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.