Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Północ- Helen Doron

515 375 170
ul. 11 listopada 9, 85-624 Bydgoszcz
Oferta Oferta

Zajęcia są prowadzone dla dzieci od 3 miesiąca życia do 19 roku życia.
Płatności za zajęcia są w ratach miesięcznych.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

12.09.2023 Zapisy na rok szkolny 2023/24

Aktualnie trwają zapisy na nowy rok szkolny.
Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim. W celu zapisania się prosimy o kontakt telefoniczny 515 375 170 lub poprzez formularz na dole strony.

Zapraszamy

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 9, 85-624 Bydgoszcz

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Północ

    Angielski dla dzieci w Bydgoszczy Północ to zorganizowane kursy językowe prowadzone dla wielu różnych grup wiekowych. Grupy te są tak zorganizowane, aby nauka w nich przebiegała przyjemnie i aby każdy uczeń mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Oprócz tego, że są one niewielkie – liczą od 4 do 8 osób, to są dobierane pod względem wieku. Metoda Helen Doron w Bydgoszczy Północ bazuje na elastyczności mózgu człowieka, który łatwo przyswaja wiedzę poprzez aktywności i naukę.

    Szkoła językowa Bydgoszcz Północ

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy Północ oprócz ciekawych kursów, oferuje również dodatkowe materiały wspomagające naukę języka. Oprócz podręcznika z ćwiczeniami do realizacji w trakcie zajęć oraz po zajęciach, dzieci i młodzież otrzymują również dostęp do piosenek, filmów, książeczek oraz charakterystyczny plecak z logo szkół Helen Doron w szczególny sposób wyróżniający uczniów. W domu natomiast na młody człowiek może sięgnąć do gier i interesujących zadań w aplikacji Kangi Club. Pełna lista placówek oferująca. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.