Angielski dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz - Helen Doron

505 566 784
515 375 170
ul. 11 listopada 9, 85-624 Bydgoszcz

Porozmawiajmy

ul. 11 listopada 9, 85-624 Bydgoszcz

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Bydgoszcz Północ

  Angielski dla dzieci w Bydgoszczy Północ to zorganizowane kursy językowe prowadzone dla wielu różnych grup wiekowych. Grupy te są tak zorganizowane, aby nauka w nich przebiegała przyjemnie i aby każdy uczeń mógł aktywnie uczestniczyć w zajęciach. Oprócz tego, że są one niewielkie – liczą od 4 do 8 osób, to są dobierane pod względem wieku. Metoda Helen Doron w Bydgoszczy Północ bazuje na elastyczności mózgu człowieka, który łatwo przyswaja wiedzę poprzez aktywności i naukę.

  Szkoła językowa Bydgoszcz Północ

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Bydgoszczy Północ oprócz ciekawych kursów, oferuje również dodatkowe materiały wspomagające naukę języka. Oprócz podręcznika z ćwiczeniami do realizacji w trakcie zajęć oraz po zajęciach, dzieci i młodzież otrzymują również dostęp do piosenek, filmów, książeczek oraz charakterystyczny plecak z logo szkół Helen Doron w szczególny sposób wyróżniający uczniów. W domu natomiast na młody człowiek może sięgnąć do gier i interesujących zadań w aplikacji Kangi Club. Pełna lista placówek oferująca. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Bydgoszczy dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem