Angielski dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Górnicza - Helen Doron

577 001 380
ul. Legionów Polskich 79, 41-300 Dąbrowa Górnicza

O nas

Angielski dla Dzieci Dąbrowa Górnicza

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Angielski dla Młodzieży Dąbrowa Górnicza

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 255 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: mBank 09 1140 2004 0000 3702 8131 5184
Oferta wakacyjna

Dla zainteresowanych organizujemy również intensywne wakacyjne zajęcia językowe oraz wycieczki obozy językowe.

Newsy

12.04.2022 Angielskie Miasteczko w Dąbrowie Górniczej

Zapraszamy do naszego "ANGIELSKIEGO MIASTECZKA" na kursy wakacyjne. Szczegóły znajdą Państwo na naszej stronie w ARTYKUŁACH lub na naszym profilu FB https://www.facebook.com/helendorondabrowa.gornicza

09.05.2022 Zapisy na nowy rok szkolny 2022/2023 w Dąbrowie Górniczej

Kochani!
Ogłaszamy nabór na nowy rok szkolny 2022/2023!
- uczymy w małych grupach
- zajęcia wyłącznie w języku angielskim
- rozwijamy i wspomagamy
Zadzwoń i umów się na bezpłatną lekcję próbną!
Zaplanuj dziecku lepszą przyszłość!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla młodzieży zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

ul. Legionów Polskich 79, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu przez Formularz Kontaktowy.

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Dąbrowa Górnicza

  Dołącz do 3 milionów zadowolonych klientów naszej szkoły. Jesteśmy zespołem osób, dla których nauka angielskiego jest wyzwaniem i realizujemy się w niej na 200%. Angielski dla dzieci w Dąbrowie Górniczej prowadzimy według sprawdzonej, ugruntowanej przez trzydzieści lat metody, opartej o naukę dźwięków. Metoda Helen Doron w Dąbrowie Górniczej przynosi doskonałe rezultaty. Dzięki niej jesteśmy liderem ESL (English as a Second Language) i sprawiamy, że Twoje dziecko mówi po angielsku bez zahamowań.

  Szkoła językowa Dąbrowa Górnicza

  Skuteczność wspomagają autorskie, nowoczesne narzędzia, dopasowane do każdej grupy wiekowej. Oferujemy angielski dla dzieci w Dąbrowie Górniczej, nauczany przy wsparciu aplikacji do utrwalania słownictwa. Przygotowaliśmy Kangi Club, Helen Doron Read, Song Club oraz serię Teen Buzz, adresowaną do nastoletnich uczniów. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Dąbrowie Górniczej jest otwarta dla dzieci od 0 do 19 lat. Zapraszamy.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem