Angielski dla dzieci i młodzieży Gdynia Orłowo - Helen Doron

601 391 175
505 344 970
ul. Popiela 15, 81-547 Gdynia

O nas

Centrm Helen Doron Gdynia Orłowo powstało z inicjatywy dwóch przyjaciółek Ewy Znyk i Sylwii Piwowarskiej w roku 2010.

Mając  indywidualne doświadczenia w nauczaniu, języka angielskiego, metodą Helen Doron, jako licencjonowane nauczycielki, postanowiły połączyć siły i  wspólnie założyć szkołę językową. Zamiłowanie do języka angielskiego i pracy z dziećmi i młodzieżą stało się sposobem na prowadzenie działalności zawodowej.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 29 1140 2004 0000 3502 7021 6085
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

31.08.2023 Startujemy 4 września.

Uczniowie korzystają z ostatnich dni wakacji ale my już przygotowujemy się do nowego roku szkolnego - zaczynamy 4 września!
Do zobaczenia

28.08.2023 Lekcje pokazowe !

W tym tygodniu rozpoczynamy cykl lekcji pokazowych.
Nasi nauczyciele będą prezentować kursy naszym nowym uczniom.

25.08.2023 Podręczniki

Dzisiaj odebraliśmy dostawę nowej partii podręczników z naszego magazynu HDE.

Porozmawiajmy

ul. Popiela 15, 81-547 Gdynia

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Gdynia Orłowo

    Helen Doron opracowała metodę, która pozwala na naukę dzieci od 3 miesiąca życia. Kursy dla maluszków są zorganizowane w taki sposób by wspomagać rozwój poprzez rymowanki, piosenki i dialogi barwnych bohaterów. Już na tym etapie dzieci osłuchują się z nowym językiem, tak jak ma to miejsce podczas nauki języka ojczystego. Kolejne etapy kursu to coraz większy zasób nowego słownictwa i nowe przygody bajkowych postaci. Zajęcia dla najmłodszych oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Gdyni Orłowo.

    Szkoła językowa Gdynia Orłowo

    Angielski dla dzieci w Gdyni Orłowo to nie tylko pełne ciekawych atrakcji zajęcia ze specjalnie do tego celu wyszkoloną kadrą nauczycieli. To również dostępne aplikacje, między innymi Kangi Club – dedykowana platforma dla uczniów szkół Helen Doron. Aplikacja zawiera gry w formie edukacyjnej utrwalające słownictwo poznane podczas lekcji, jak również wspierająca w nauce nowych słówek. Metoda Helen Doron w Gdyni Orłowo pozwala na skuteczną naukę języka angielskiego. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Gdyni dostępna tutaj.