Angielski dla dzieci i młodzieży Gdynia - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Popiela 15, 81-547 Gdynia

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Gdynia Orłowo

  Helen Doron opracowała metodę, która pozwala na naukę dzieci od 3 miesiąca życia. Kursy dla maluszków są zorganizowane w taki sposób by wspomagać rozwój poprzez rymowanki, piosenki i dialogi barwnych bohaterów. Już na tym etapie dzieci osłuchują się z nowym językiem, tak jak ma to miejsce podczas nauki języka ojczystego. Kolejne etapy kursu to coraz większy zasób nowego słownictwa i nowe przygody bajkowych postaci. Zajęcia dla najmłodszych oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Gdyni Orłowo.

  Szkoła językowa Gdynia Orłowo

  Angielski dla dzieci w Gdyni Orłowo to nie tylko pełne ciekawych atrakcji zajęcia ze specjalnie do tego celu wyszkoloną kadrą nauczycieli. To również dostępne aplikacje, między innymi Kangi Club – dedykowana platforma dla uczniów szkół Helen Doron. Aplikacja zawiera gry w formie edukacyjnej utrwalające słownictwo poznane podczas lekcji, jak również wspierająca w nauce nowych słówek. Metoda Helen Doron w Gdyni Orłowo pozwala na skuteczną naukę języka angielskiego. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Gdyni dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem