Angielski dla dzieci i młodzieży - Gdynia

Helen Doron English Gdynia Orłowo
ul. Popiela 15
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Gdynia Wiczlino
ul. Filipkowskiego 22/2
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Gdynia

Szkoła Helen Doron oferuje kursy dla dzieci i młodzieży pełne ciekawych historii, ćwiczeń, elementów multimedialnych, wesołych piosenek i gier, które pozwalają na utrwalanie nowych słówek i wyrażeń. Uczniowie mogą korzystać z aplikacji, która jest zaprojektowana w taki sposób, by język poprzez zabawę był zapamiętywany w sposób naturalny. Szkoła angielskiego dla dzieci w Gdyni to możliwość wyboru nauki na różnym stopniu zaawansowania i szansa na poznanie wielu barwnych bohaterów. Nauka powinna kojarzyć się przede wszystkim z przyjemnością i zabawą. Dzieci i młodzież uczą się wartości i zasad uniwersalnych na całym świecie. Szkoła Helen Doron w Trójmieście oferuje kursy dla różnych grup wiekowych – od 3 miesiąca życia do 19 roku życia, które dostosowane są do rozwoju i umiejętności uczestników zajęć. Na każdym poziomie dzieci poznają bohaterów radzących sobie z różnymi wyzwaniami i doświadczeniami otaczającego ich świata. Kolorowe podręczniki pobudzają wyobraźnię młodych ludzi.

Szkoła językowa Gdynia

Oprócz kursów skierowanych dla dzieci, szkoła Helen Doron oferuje również angielski dla młodzieży w Gdyni. Młodzi ludzie w wieku od 9 lat mają możliwość uczestniczenia w kursach między innym takich jak „Paul Ward’s Adventure” lub „Paul Ward and the Treasure”. Po serii kursów Paul Ward uczniowie opanowują gramatykę i słownictwo na kolejnych poziomach zaawansowania od A2 do B2. Ostatni poziom nauczania to kurs „Teen Success”. Nastolatki podczas tego kursu uczą się swobodnego wyrażania swojego zdania i uczestniczą w konwersacjach. Spotkania organizowane są w taki sposób by zachęcać młodych ludzi do aktywnego udziału. Nauka języka angielskiego w Trójmieście to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu, a jednocześnie szansa na podjęcie satysfakcjonującej pracy w przyszłości i poznanie osób z różnych krajów. Język angielski to jeden z najczęściej używanych języków na świecie. Młodzież z Trójmiasta ma możliwość skorzystania z metody szybkiego i naturalnego przyswajania nowego słownictwa.

Metoda Helen Doron Gdynia

Angielski dla dzieci w Gdyni to oferta skierowana dla dzieci i młodzieży, które są ciekawe świata i które chcą swobodnie komunikować się w języku obcym. Metoda Helen Doron daje szereg możliwości młodym ludziom. Dzieci uczą się poprzez zabawę, a zajęcia są dostosowane do wieku maluchów – dla najmłodszych czas trwania lekcji to 45 minut. Kursy dla starszych dzieci i młodzieży trwają 60-90 minut. Młodzież z Trójmiasta oprócz elementów aktywnego słuchania, doskonali umiejętność pisania i czytania w języku angielskim oraz przygotowuje się do egzaminów językowych. Przez cały okres nauki na poszczególnych poziomach uczniowie poznają kolejne przygody kolorowych bohaterów. Towarzyszą im piosenki, ekscytujące przygody i historie przepełnione bogatym słownictwem. Angielski dla dzieci w Trójmieście to również wachlarz materiałów edukacyjnych – ilustrowane podręczniki, dostęp do filmów i gier online. Każdy z uczniów otrzymuje również plecak z logo Helen Doron.