Angielski dla dzieci i młodzieży Gdynia Wiczlino - Helen Doron

601 391 175
505 344 970
ul. Filipkowskiego 22/2, 81-578 Gdynia

O nas

Studio Helen Doron Gdynia Wiczlino-Ogród powstało z inicjatywy dwóch przyjaciółek  Sylwii Piwowarskiej i Ewy Znyk w roku 2019.

Mając  indywidualne doświadczenia w nauczaniu, języka angielskiego, metodą Helen Doron, jako licencjonowane nauczycielki postanowiły połączyć siły i  wspólnie założyć  szkołę językową . Zamiłowanie do języka angielskiego i pracy z dziećmi i młodzieżą stało się sposobem na prowadzenie działalności zawodowej.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 215 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 51 1140 2004 0000 3402 7795 5562

Porozmawiajmy

ul. Filipkowskiego 22/2, 81-578 Gdynia

  Szkoła angielskiego dla dzieci Gdynia-Wiczlino

  Profesjonalni nauczyciele, którzy zachęcają do twórczej ekspresji, pełnej zabawy, śpiewu, tańca i kolorów to kadra, którą tworzymy spośród pasjonatów i zwolenników niezawodnej metody H. Doron. Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Gdyni-Wiczlinie jest miejscem, w którym Twoja pociecha zyska radość z nauki poprzez zabawę. Oferujemy nowoczesne sale, własne narzędzia pracy, dostęp do aplikacji Kangi Club, dzięki której łatwo można utrwalić słówka, przyswojone na zajęciach.

  Baw się i ucz-angielski dla dzieci Gdynia-Wiczlino

  Metoda Helen Doron w Gdyni-Wiczlinie zaskakuje skutecznością. Stosowana od wielu lat opiera się o naturalną zdolność dziecka do utrwalania poprzez osłuchanie się z dźwiękiem. Angielski jak muzyka? Można mówić swobodnie bez konieczności zapisywania zadań w zeszytach. Twoje dziecko zyska grupę przyjaciół, otwartość, pewność siebie oraz rozwinie swoje zdolności. Oferujemy angielski dla dzieci w Gdyni-Wiczlinie jako radosną aktywność dla najmłodszych (już po 3 miesiącu życia) oraz dla tych trochę starszych dzieci (do lat 19). Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Gdyni dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem