Angielski dla dzieci i młodzieży Gliwice Północ - Helen Doron

780 605 065
ul. Łabędzka 31, 44-121 Gliwice

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży metodą Helen Doron wraca do Gliwic!

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia. Zapraszamy na kursy wyłącznie w języku angielskim.

 

Oferujemy możliwość bezpłatnych lekcji próbnych dla wszystkich grup wiekowych do 10 roku życia.

Ilość miejsc na lekcje próbne jest ograniczona, prosimy o wcześniejszą rezerwację:

🟦 Telefonicznie: 780 605 065
🟦 Formularz zgłoszeniowy: link tutaj.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 275 zł wraz ze wszystkimi materiałami Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 36 2530 0008 2007 1072 3408 0001
Naturalna nauka języka angielskiego metodą Helen Doron to:

1. Zanurzenie w języku
- zajęcia wyłącznie w języku angielskim
- codzienny kontakt z językiem angielskim, odsłuchiwanie nagrań w tle
- dostęp do gier, aplikacji, piosenek i radia

2. Pozytywne wzmocnienie
- pochwała wszystkich prób użycia języka angielskiego
- nieustanne zachęcanie do dalszych wysiłków

3. Nauka przez zabawę
- przeplatanie statycznych i dynamicznych elementów nauki
- wykorzystanie wszystkich zmysłów do nauki języka

4. Małe grupy
- 4-8 uczniów
- wzajemne motywowanie się do nauki

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

16.01.2023 Przerwa - Ferie zimowe

Drodzy rodzice,
Nasza szkoła w okresie ferii zimowych będzie nieczynna. Życzymy wszystkim udanego oraz bezpiecznego wypoczynku - nie zapominajcie jednak o Helen Doron Stream! ;)

Do zobaczenia 30.01.2023!

24.12.2022 Merry Christmas

Cały zespół Angielski metodą Helen Doron - Gliwice Północ życzy rodzinom naszych uczniów spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Będziemy Was oczekiwać 2 stycznia 2023 roku.
Merry Christmas and a Happy New Year 🙋‍♀️🙋‍♂️

21.11.2022 Black Friday!

𝑩𝒍𝒂𝒄𝒌 𝑭𝒓𝒊𝒅𝒂𝒚 w Helen Doron English Gliwice!
Zapisz swoje dziecko na kurs języka angielskiego do końca listopada, a otrzymasz 30% rabatu! Więcej informacji pod numerem telefonu: 780 605 065

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Kursy Helen Doron English przygotowują dzieci i młodzież do certyfikowanych egzaminów Cambridge.
Naszym celem jest aby nauka była przy tym łatwa i przyjemna, a zarazem bardzo efektywna.

Wysokie wyniki zdawanych egzaminów Cambridge przez uczniów naszych szkół na Śląsku są dowodem na skuteczność metody Helen Doron.

Z nami – Przyszłość brzmi perfect.

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Łabędzka 31, 44-121 Gliwice

  Helen Doron – profesjonalna szkoła językowa Gliwice Północ

  Jeśli interesuje Cię angielski dla dzieci w Gliwicach Północ, szkoła językowa Helen Doron to miejsce, gdzie warto rozważyć zapisanie swojej pociechy na zajęcia. Pracują u nas lektorzy, którzy mają odpowiednie wykształcenie do przekazywania wiedzy dzieciom oraz młodzieży. To osoby o autentycznej pasji do języka angielskiego, które pragną zaszczepiać ją także swoim podopiecznym. Dzieci uczęszczające do naszej szkoły językowej otrzymują plecaki, paszporty uczniów, a także podręczniki dedykowane poszczególnym kursom. Oprócz uczestnictwa w zajęciach stacjonarnych mają także dostęp do aplikacji online, która zawiera rozmaite materiały audio oraz video wspomagające naukę języka. Szkoła językowa Helen Doron to także społeczność – organizujemy ciekawe zajęcia międzynarodowe, wakacyjne obozy językowe oraz wycieczki zagraniczne. Dzięki temu nasi podopieczni mogą obcować z językiem angielskim w wielu ekscytujących okolicznościach.

  Angielski dla dzieci Gliwice Północ – metoda Helen Doron

  Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Gliwicach Północ, gdzie stawiamy na naukę poprzez zabawę. Na tym właśnie opiera się metoda Helen Doron – na pozytywnym wzmocnieniu. Dokładamy wszelkich starań, aby język angielski kojarzył się naszym uczniom z przyjemnym i ekscytującym spędzaniem czasu. Podczas zajęć rozmawiamy wyłącznie w języku angielskim, niezależnie od tematu. Dzięki temu nasi podopieczni szybko i automatycznie zaczynają swobodnie posługiwać się językiem obcym, zarówno z nauczycielami, jak i ze swoimi koleżankami i kolegami. Ze względu na to mogą pozwolić sobie na większą spontaniczność w komunikacji w języku angielskim. Harmonogram wszystkich zajęć w poszczególnych kursach został starannie zaplanowany. Obejmuje on wiele atrakcyjnych aktywności, takich jak gry i zabawy, wspólne śpiewanie, słuchanie muzyki czy oglądanie filmów. Dzieci są w grupach z rówieśnikami o podobnych umiejętnościach językowych, dzięki czemu nikt nie czuje się wykluczony.

  Helen Doron Gliwice Północ – jakie dzieci można zapisać?

  Nasza szkoła językowa oferuje wieloletni system nauczania, dzięki czemu gwarantuje angielski dla młodzieży w Gliwicach Północ z różnych kategorii wiekowych. Naukę języka angielskiego mogą rozpocząć u nas już niemowlęta! Zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku od 3. miesiąca życia, które mają szansę poznawać język angielski na takich samych zasadach co swój język ojczysty. Dzięki temu mogą świetnie osłuchać się z językiem obcym i posługiwać się nim jak native. Oprócz zajęć dla niemowląt oferujemy także kursy dla starszych dzieci i nastolatków na różnym poziomie posługiwania się językiem angielskim. Nasi podopieczni mogą przygotowywać się w szkole językowej Helen Doron do egzaminów Cambridge. Dzięki stałemu kontaktowi z lektorem, a także każdorazowym podsumowaniom semestralnym rodzice mają pełną kontrolę nad postępami w nauce swoich pociech. Dodatkowy angielski w szkole językowej pomoże poprawić oceny z języka obcego w szkole, do której uczęszcza dziecko.