Angielski dla dzieci i młodzieży Jelenia Góra - Helen Doron Skontaktuj się z nami
14.06.2023

Wakacje z angielskim w Helen Doron English Jelenia Góra

Półkolonie letnie w Helen Doron English Jelenia Góra to doskonała okazja dla dzieci, aby spędzić wakacje w ciekawy i atrakcyjny sposób.

UWAGA! Dodatkowy turnus 28.08-01.09!

W ramach programu organizowane są jest 8 turnusów, które odbywają się od poniedziałku do piątku, z opieką od 7:30 do 16:00. Zajęcia odbywają się przez cały lipiec i pierwsze 4 tygodnie sierpnia 2023. Każdy z turnusów obejmuje wycieczkę za miasto, co z pewnością dostarczy dzieciom wielu wrażeń i niezapomnianych chwil.

3 1 - Helen Doron English

W trakcie półkolonii dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach. W programie każdego turnusu naszych zajęć letnich są zaplanowane warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne, codzienne wyjścia i jedna na tydzień wycieczka za miasto. Dzięki temu dzieci nie tylko uczą się języka angielskiego, ale także rozwijają swoje zainteresowania i zdolności.

1 2 - Helen Doron English

Tematyczny program to kolejny atut półkolonii w Helen Doron English Jelenia Góra. Dzieci w trakcie każdego z tygodni poznają kulturę i tradycje jednego z krajów anglojęzycznych, takich jak USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia oraz Irlandia. Dzięki temu dzieci mają okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat świata i poznawać różne kultury.

2 1 - Helen Doron English

Podczas zajęć letnich w Helen Doron English Jelenia Góra dzieci mają okazję przeżyć fantastyczną przygodę bawiąc się klockami podczas zajęć z Edukido Jelenia Góra.

Jeśli szukasz półkolonii dla swojego dziecka w Jeleniej Górze, to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę szkoły językowej Helen Doron English. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o to, aby każde dziecko czuło się dobrze i swobodnie.

Porozmawiajmy

ul. Grunwaldzka 2, 58-500 Jelenia Góra