Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice Koszutka - Helen Doron

518 074 748
795 074 748
ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce. Centrum Języka Angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku, w lokalu na ul.Sokolskiej. Od 2019 roku znajdą nas Państwo w lokalu na ul.Ordona 7. Serdecznie zapraszamy

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 35 1050 1214 1000 0092 0973 5191 Raty  miesięczne  uiszczamy  do  10-go  każdego  miesiąca
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.03.2024 Przerwa wielkanocna 27.03-02.04

Przypominamy, że w terminie od 27.03 do 02.04, zgodnie z harmonogramem, zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkole językowej Helen Doron Katowice Koszutka nie odbywają się. Do zobaczenia po przerwie w środę 3 kwietnia :)!

28.01.2024 Sekretariat a ferie

W pierwszym tygodniu ferii sekretariat jest nieczynny a w drugim tygodniu jesteśmy dostępni telefoniczne w godzinach 15:30-18:30.
👉Życzymy wam udanych ferii 🏖🤸🏂⛷🏄‍♀️🏇🚗✈️🚆

26.01.2024 Ferie zimowe

👉 29.01-09.02 mamy przerwę od zajęć regularnych w HD Katowice Koszutka.
👉W drugim tygodniu ferii 05-09.02 zapraszamy chętne młodsze dzieci mające zajęcia raz w tygodniu na zajęcia dodatkowe połączone z warsztatami zimowymi. Na zajęcia dodatkowe zapraszamy do grup w których mają swoje regularne zajęcia -dzień i godzina bez zmian)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Egzaminy CAMBRIDGE Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

 

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Katowice-Koszutka

    Szkoły Helen Doron zlokalizowane są w różnych częściach Europy, jak również w wielu miastach Polski. Katowice także posiadają ośrodki nauczające tą metodą. Szkoła Helen Doron w Katowicach-Koszutka znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Dogodna lokalizacja sprawia, że z wielu różnych części Katowic dojazd do szkoły nie stanowi problemu. Lokalizacja to jednak nie jedyny atut naszych szkół. Głównym atutem jest skuteczność metody nauczania.

    Szkoła językowa Katowice-Koszutka

    Metoda Helen Doron w Katowicach-Koszutka to prosty i przystępny sposób nauki języka angielskiego, nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Kolorowi bohaterowie zachęcają do udziału w zabawie, a wpadające w ucho piosenki sprawiają, że język angielski przyswajany jest bardzo szybko. Młodzież ma natomiast okazję do licznych konwersacji podczas zajęć i uczy się wyrażania własnych poglądów w obcym języku. Angielski dla dzieci w Katowicach–Koszutka to okazja do poznania nowego słownictwa, prawidłowej wymowy i gramatyki. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.