Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice Koszutka - Helen Doron

518 074 748
ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce. Centrum Języka Angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku, w lokalu na ul.Sokolskiej

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Egzaminy CAMBRIDGE Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

Terminy opłat

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy możliwość płatności za kurs w ratach.

Zasady ogólne :

a/ grupy kontynuujące

I rata – do 15 lipca

kolejne raty od września do 10 maja

b/ grupy nowe

I rata przy zapisie

kolejne raty miesięcznie do 10 maja

Raty  miesięczne  uiszczamy  do  10 – tego  każdego  miesiąca

nr konta: 35 1050 1214 1000 0092 0973 5191

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Katowice-Koszutka

    Szkoły Helen Doron zlokalizowane są w różnych częściach Europy, jak również w wielu miastach Polski. Katowice także posiadają ośrodki nauczające tą metodą. Szkoła Helen Doron w Katowicach-Koszutka znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Dogodna lokalizacja sprawia, że z wielu różnych części Katowic dojazd do szkoły nie stanowi problemu. Lokalizacja to jednak nie jedyny atut naszych szkół. Głównym atutem jest skuteczność metody nauczania.

    Szkoła językowa Katowice-Koszutka

    Metoda Helen Doron w Katowicach-Koszutka to prosty i przystępny sposób nauki języka angielskiego, nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Kolorowi bohaterowie zachęcają do udziału w zabawie, a wpadające w ucho piosenki sprawiają, że język angielski przyswajany jest bardzo szybko. Młodzież ma natomiast okazję do licznych konwersacji podczas zajęć i uczy się wyrażania własnych poglądów w obcym języku. Angielski dla dzieci w Katowicach–Koszutka to okazja do poznania nowego słownictwa, prawidłowej wymowy i gramatyki. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.