Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice Koszutka - Helen Doron

518 074 748
795 074 748
ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

O nas

Serdecznie witamy na stronie internetowej naszej szkoły języka angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce. Centrum Języka Angielskiego Helen Doron w Katowicach-Koszutce rozpoczęło swoją działalność w 2002 roku, w lokalu na ul.Sokolskiej. Od 2019 roku znajdą nas Państwo w lokalu na ul.Ordona 7. Serdecznie zapraszamy

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 35 1050 1214 1000 0092 0973 5191 Raty  miesięczne  uiszczamy  do  10-go  każdego  miesiąca
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.03.2023 Konkurs Wielkanocny

👉Konkurs Wielkanocny
W dniach 29.03-04.04 przyjdź na zajęcia przebrany za wielkanocnego zajączka 🐰kurczaczka 🐤, baranka 🐏, jajeczko 🐣owieczkę itp., my zrobimy ci zdjęcie 📸 a ty dostaniesz od nas drobny upominek.
👉Zdjęcia znajdziecie na FB i Insta- 3 zdjęcia w największą liczbą reakcji wygrywają, HD Team Koszutka przyzna dodatkowo 2 nagrody.

11.03.2023 Zielony Tydzień - Saint Patrick`s Day

Cały tydzień 13-17.03 zapraszamy wszystkich naszych uczniów do wspólnej zabawy w tematycznych zabawach związanych z Irlandią i jej patronem. Będzie ścianka do robienia zdjęć, zielone słodkości, gry i zabawy. Zielone stroje lub akcesoria na zajęciach mile widziane :).

22.12.2022 Przerwa świąteczno-noworoczna

W dniach 22.12- 01.01.2023 Centrum Helen Doron Katowice Koszutka będzie zamknięte. Zapraszamy na zajęcia już 2 stycznia ☺️.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ☺️🎄🌠🎆 oraz zbliżającego się Nowego Roku życzymy Państwu dużo szczęścia i pomyślności.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Egzaminy CAMBRIDGE Cambridge English: Young Learners to seria motywujących testów sprawdzających umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczonych specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tysiące rodziców na całym świecie wybiera testy Cambridge

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Ordona 7, 40-164 Katowice

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Katowice-Koszutka

    Szkoły Helen Doron zlokalizowane są w różnych częściach Europy, jak również w wielu miastach Polski. Katowice także posiadają ośrodki nauczające tą metodą. Szkoła Helen Doron w Katowicach-Koszutka znajduje się w niewielkiej odległości od centrum miasta. Dogodna lokalizacja sprawia, że z wielu różnych części Katowic dojazd do szkoły nie stanowi problemu. Lokalizacja to jednak nie jedyny atut naszych szkół. Głównym atutem jest skuteczność metody nauczania.

    Szkoła językowa Katowice-Koszutka

    Metoda Helen Doron w Katowicach-Koszutka to prosty i przystępny sposób nauki języka angielskiego, nawet w przypadku bardzo małych dzieci. Kolorowi bohaterowie zachęcają do udziału w zabawie, a wpadające w ucho piosenki sprawiają, że język angielski przyswajany jest bardzo szybko. Młodzież ma natomiast okazję do licznych konwersacji podczas zajęć i uczy się wyrażania własnych poglądów w obcym języku. Angielski dla dzieci w Katowicach–Koszutka to okazja do poznania nowego słownictwa, prawidłowej wymowy i gramatyki. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.