Angielski dla dzieci i młodzieży - Katowice

Helen Doron English Katowice Koszutka
ul. Ordona 7
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Katowice Ligota
ul. Panewnicka 36
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Katowice Piotrowice
ul. Czeremchowa 5
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Katowice

Interesujące zajęcia i autorską metodę nauki oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Katowicach. Dzieci uczestniczą w 45 lub 60 – minutowych zajęciach zorganizowanych w taki sposób, aby mali uczniowie nie nudzili się podczas nauki. Aktywne zajęcia umysłowe i ruchowe sprawiają, że dzieci zapamiętują słownictwo i osłuchują się z gramatyką w sposób naturalny. W szkołach Helen Doron zatrudniani są wyspecjalizowani eksperci językowi przeszkoleni do tej nieszablonowej formy nauki. Program nauczania za pomocą metody Helen Doron wykracza poza standardowe programy nauczania języka angielskiego, a dzieci bawiąc się przyswajają nowe wyrażenia. Dodatkowym atutem są bogato ilustrowane podręczniki, które uzupełniają kurs. Dzieci utrwalają wiedzę w domu regularnie słuchając specjalnie przygotowanych materiałów audio oraz rozwiązują zadania tj. na przykład kolorowanie przedmiotów, których znaczenie poznali na zajęciach czy uzupełnianie naklejek. W ten sposób dzieci z przyjemnością poznają nowy język obcy.

Szkoła językowa Katowice

Metoda Helen Doron została doceniona przez wielu rodziców i ich dzieci na całym świecie. Wyjątkowość tej techniki nauczania polega na tym, że dzieci i młodzież uczą się w sposób naturalny. Słuchają oryginalnej wymowy brytyjskiej oglądając krótkie filmy, wykorzystując dedykowane pliki audio oraz aktywnie uczestnicząc w konwersacjach na różnych poziomach zaawansowania. Każdy kolejny stopień nauki poszerza zakres przyswajanych słów, a nowi bohaterowie to nowe, ciekawe przygody i kolorowe rekwizyty wykorzystywane podczas zajęć. Szkoła Helen Doron oferuje angielski dla młodzieży w Katowicach. Zajęcia dla młodzieży to liczne konwersacje oraz przygotowanie do egzaminów językowych. Metoda Helen Doron dla młodzieży to kursy, do których uczniowie przygotowują się w domu, słuchając gotowe epizody. Następnie podczas zajęć rozmawiają na dany temat, ucząc się w ten sposób wyrażania poglądów w języku angielskim. Dodatkowo ćwiczą techniki przydatne podczas zdawania egzaminów językowych.

Helen Doron Katowice

Zajęcia przygotowane metodą Helen Doron przygotowane są w taki sposób by stymulować zmysły młodych ludzi i stworzyć warunki do maksymalnego osłuchania się z językiem. W ten sposób przyswajany jest on w naturalny i prosty sposób. Zajęcia prowadzone są przez certyfikowanych nauczycieli, z dużą dbałością o to, by dzieci i młodzież maksymalnie wykorzystały czas poświęcony na naukę. Technika opracowana przez Helen Doron opiera się na założeniu, że uczniowie dużo szybciej przyswajają wiedzę, gdy zajęcia sprawiają im przyjemność. W związku z tym każda lekcja przygotowywana jest z dużym zaangażowaniem. Angielski dla dzieci w Katowicach to dokładnie przemyślana koncepcja nauki języka angielskiego skupiona na skutecznym przyswajaniu słownictwa i spontanicznym treningu poprawnej wymowy. Ponadto szkoła Helen Doron stawia na kameralne, niewielkie grupy. Dzięki temu dzieci mają możliwość maksymalnego skupienia uwagi i uczą się efektywnie.