Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice Piotrowice - Helen Doron

798 428 711
786 959 514
ul. Czeremchowa 5, 40-750 Katowice

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Katowice Piotrowice

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w j. angielskim. Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w j. angielskim.

Z kolei Twój energiczny, pełen wielkich planów nastolatek zgłębi tajniki gramatyki, wystąpi w angielskim radiu oraz zda egzaminy na 5+!

Nasza szkoła to przestronne sale, nowoczesny sekretariat z przepyszną kawą oraz duży parking.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 06 1050 1214 1000 0092 8493 9619
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Newsy

30.05.2022 Ruszyły zapisy!

❗️TRWAJĄ ZAPISY❗️
Skontaktuj się z nami i zapisz na bezpłatną lekcję pokazową!
Na naszych zajęciach nie ma czasu na nudę!
Dołącz do naszej rodziny!
Poznaj nas 798 428 711 ❗️
Z nami język angielski przestaje być obcy! 💙

23.03.2022 Powitanie wiosny!

W tym tygodniu powitaliśmy w naszej szkole wiosnę!
Było kolorowo i pysznie 😋
Wiedzieliście, że konwalia po angielsku to lily of the valley? Nasi kursanci już to wiedza! 💚🌱

22.12.2021 Wesołych Świąt!

Kochani rodzice oraz kursanci! 💚 Życzymy Wam spokojnych Świąt, pachnących choinką, piernikami oraz pomarańczami, spędzonych w gronie najbliższych. 🎄 Niech te Święta oraz nadchodzący Nowy Rok będą okazją do realizacji planów oraz marzeń. 💙

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Porozmawiajmy

ul. Czeremchowa 5, 40-750 Katowice

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.

  Angielski dla dzieci Katowice-Piotrowice

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach mieści się w dogodnej lokalizacji, oferuje nowoczesne narzędzia pracy i niestandardowe sposoby na szybkie, trwałe zapamiętywanie. Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym angielski dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach będzie na najwyższym poziomie, zapraszamy do skorzystania z oferty. Zajęcia odbywają się w ramach kategorii dzieci najmłodszych (0-3), przedszkolaków, dzieci szkolnych, nastolatków i w grupach, tworzonych specjalnie. Podczas zajęć dziecko aktywizowane jest do zapamiętywania ze słuchu, nacisk kładziemy na trwałość zapamiętanych zagadnień.

  Czego oczekiwać po metodzie Helen Doron-Katowice-Piotrowice

  Metodę nauki angielskiego poprzez osłuchanie stworzono 30 lat temu. Metoda Helen Doron w Katowicach-Piotrowicach otwiera przed Twoim dzieckiem szansę na opanowanie angielskiego jako drugiego języka (jesteśmy liderem ESL) bez wysiłku, nudy, siedzenia w szkolnej ławce. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których nauka to wyzwanie. Na zajęciach, zależnie od grupy wiekowej prowadzona jest nauka poprzez zabawę. Angielski może być wspaniałą przygodą, czasem, spędzonym na rozwianiu talentów i umiejętności. Efekty zaskoczą nawet najbardziej wymagających rodziców. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem