Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Czeremchowa 5, 40-750 Katowice

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.

  Nasz zespół

  Angielski dla dzieci Katowice-Piotrowice

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach mieści się w dogodnej lokalizacji, oferuje nowoczesne narzędzia pracy i niestandardowe sposoby na szybkie, trwałe zapamiętywanie. Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym angielski dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach będzie na najwyższym poziomie, zapraszamy do skorzystania z oferty. Zajęcia odbywają się w ramach kategorii dzieci najmłodszych (0-3), przedszkolaków, dzieci szkolnych, nastolatków i w grupach, tworzonych specjalnie. Podczas zajęć dziecko aktywizowane jest do zapamiętywania ze słuchu, nacisk kładziemy na trwałość zapamiętanych zagadnień.

  Czego oczekiwać po metodzie Helen Doron-Katowice-Piotrowice

  Metodę nauki angielskiego poprzez osłuchanie stworzono 30 lat temu. Metoda Helen Doron w Katowicach-Piotrowicach otwiera przed Twoim dzieckiem szansę na opanowanie angielskiego jako drugiego języka (jesteśmy liderem ESL) bez wysiłku, nudy, siedzenia w szkolnej ławce. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których nauka to wyzwanie. Na zajęciach, zależnie od grupy wiekowej prowadzona jest nauka poprzez zabawę. Angielski może być wspaniałą przygodą, czasem, spędzonym na rozwianiu talentów i umiejętności. Efekty zaskoczą nawet najbardziej wymagających rodziców. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem