Angielski dla dzieci i młodzieży Katowice Piotrowice - Helen Doron

798 428 711
ul. Czeremchowa 5, 40-750 Katowice

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Katowice Piotrowice

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w j. angielskim. Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w j. angielskim.

Z kolei Twój energiczny, pełen wielkich planów nastolatek zgłębi tajniki gramatyki, wystąpi w angielskim radiu oraz zda egzaminy na 5+!

Nasza szkoła to przestronne sale, nowoczesny sekretariat z przepyszną kawą oraz duży parking.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 06 1050 1214 1000 0092 8493 9619
Oferta Oferta
Oferta dodatkowa

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna już wkrótce!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.01.2024 ❗️TRWAJĄ ZAPISY❗️

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc w grupach❗️

❗️Skontaktuj się z nami i zapisz na BEZPŁATNĄ LEKCJĘ POKAZOWĄ❗️

👀 Jeśli szukasz skutecznej i sprawdzonej metody nauki języka angielskiego, to jesteś w najlepszym MIEJSCU! 👍

25.01.2024 Ferie zimowe

Przypominamy, że od 29.01 do 11.02 trwa w szkole przerwa związana z feriami zimowymi. ❄️
W tym czasie nie odbywają się regularne zajęcia. Osoby chętne zapraszamy na zajęcia dodatkowe, które są bezpłatne dla naszych kursantów.
Na pierwsze regularne zajęcia zapraszamy od 12.02. ❄️
Życzymy wszystkim udanych i bezpieczny ferii❄️

07.11.2023 KONKURS!🏆

KONKURS!🏆
Wykonaj dowolną techniką pracę plastyczną przedstawiającą osobę, rzecz lub symbol, które nawiązują do Święta Dziękczynienia.🦃🍂
Na prace czekamy do 21.11.
Ogłoszenie wyników 23.11, a na zwycięzców czekać będą nagrody!

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów Cambridge. Wielokrotnie naszym uczniom w wieku 13-14 lat udało się zdać egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Czeremchowa 5, 40-750 Katowice

 

Masz pytania dotyczące zajęć? Potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu z nami przez formularz kontaktowy.

 

    Angielski dla dzieci Katowice-Piotrowice

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach mieści się w dogodnej lokalizacji, oferuje nowoczesne narzędzia pracy i niestandardowe sposoby na szybkie, trwałe zapamiętywanie. Jeśli zatem szukasz miejsca, w którym angielski dla dzieci w Katowicach-Piotrowicach będzie na najwyższym poziomie, zapraszamy do skorzystania z oferty. Zajęcia odbywają się w ramach kategorii dzieci najmłodszych (0-3), przedszkolaków, dzieci szkolnych, nastolatków i w grupach, tworzonych specjalnie. Podczas zajęć dziecko aktywizowane jest do zapamiętywania ze słuchu, nacisk kładziemy na trwałość zapamiętanych zagadnień.

    Czego oczekiwać po metodzie Helen Doron-Katowice-Piotrowice

    Metodę nauki angielskiego poprzez osłuchanie stworzono 30 lat temu. Metoda Helen Doron w Katowicach-Piotrowicach otwiera przed Twoim dzieckiem szansę na opanowanie angielskiego jako drugiego języka (jesteśmy liderem ESL) bez wysiłku, nudy, siedzenia w szkolnej ławce. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których nauka to wyzwanie. Na zajęciach, zależnie od grupy wiekowej prowadzona jest nauka poprzez zabawę. Angielski może być wspaniałą przygodą, czasem, spędzonym na rozwianiu talentów i umiejętności. Efekty zaskoczą nawet najbardziej wymagających rodziców. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Katowicach dostępna tutaj.