Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania, dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Jurajska 1D/U20A, 25-640 Kielce

nr konta: mBank 53 1140 2004 0000 3102 8009 3456

  Nasz zespół

  Nauka języka angielskiego przez zabawę Kielce-Slichowice

  Język angielski dla dzieci w Kielcach-Slichowicach może okazać się doskonałą zabawą, opierającą się o zapamiętywanie słyszanych słów i umiejętność mówienia w obcym języku. Z nami, liderem English as a Second Language nauka języka angielskiego jest efektywną przyjemnością. Oferta edukacyjna skierowana jest do dzieci od czwartego miesiąca życia po nastolatków do lat 19. Zastanawiasz się, jak to możliwe?

  Metoda Helen Doron Kielce-Slichowice

  Metoda Helen Doron w Kielcach-Slichowicach stosowana jest od wielu lat, bazując na wzorcach japońskiego sposobu na poznawanie zasad gry na instrumentach. Nie trzeba zapisów, aby grać na instrumencie/mówić po angielsku. U nas doświadczeni nauczyciele z pasją realizują zajęcia, pełne znakomitej zabawy, śmiechu, aktywności i rozwoju interakcji w grupie. Dzieci chcą się udzielać i tworzyć zażyłości, realizując wspólne zadania. Poprzez rozmowę, skupienie na słuchaniu i mówieniu nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Kielcach-Slichowicach wyróżnia się skutecznością nauczania. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Kielcach dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem