Angielski dla dzieci i młodzieży - Kielce

Helen Doron English Kielce
ul. Starodomaszowska 11/8
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Kielce – Ślichowice
ul. Massalskiego 3/piętro 1
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Kielce

Nauka języka obcego daje wiele korzyści dzieciom i młodzieży. Sprawia, że w młodym człowieku kształtuje się wiele procesów, które w przyszłości z pewnością zaowocują. Nauka języka angielskiego to nie tylko okno na świat, to wiele dodatkowych umiejętności. Badania naukowe wykazały, że osoby które od najmłodszych lat uczą się na przykład języka angielskiego lepiej radzą sobie z podejmowaniem decyzji, łatwiej nawiązują znajomości, lepiej radzą sobie z nauką dzięki większej elastyczności mózgu. Szkoły Helen Doron umożliwiają poznanie języka angielskiego osobom w różnym wieku i na wielu poziomach zaawansowania. Takim miejscem z pewnością jest szkoła angielskiego dla dzieci w Kielcach. Specjalnie zorganizowane kursy pozwalają przyswoić wiedzę nawet bardzo małym dzieciom. Kursy dla dzieci w wieku do 4 lat odbywają się w towarzystwie rodziców, aby maluszki czuły się bezpiecznie w trakcje zajęć. Lekcje dla najmłodszych dzieci trwają maksymalnie 45 minut, a program nauczania jest dostosowany do rozwoju uczestników.

Szkoła językowa Kielce

Angielski dla dzieci w Kielcach i angielski dla młodzieży w Kielcach to okazja do miłego spędzenia czasu wśród rówieśników. Nauka z uwzględnieniem zasad metody Helen Doron pozwala na osiągnięcie skutecznych efektów nawet wśród małych dzieci. Główne założenia tej techniki nauczania polegają między innym na tym, że słownictwo jest naturalnie przyswajane poprzez słuchanie piosenek i konwersacji w trakcie zajęć oraz słuchanie nagrań audio w domu. Młodzież również słucha dialogów przed rozpoczęciem zajęć i dyskutuje na różne tematy podczas spotkań w szkole Helen Doron. Lekcje dla starszych dzieci oraz dla młodzieży trwają od 45 minut do 1,5 godziny. Ponadto uczestnicy kursów otrzymują gadżety np. plecaki i pomoce naukowe na początku roku szkolnego. Zajęcia są pełne atrakcji – nauczyciele przeszkoleni są w taki sposób by tę wyjątkową metodę nauczania maksymalnie wykorzystać do nauki języka angielskiego. Stąd wiele ciekawych aktywności czeka na dzieci i młodzież w szkole Helen Doron.

Helen Doron Kielce

Metoda Helen Doron zyskała popularność dzięki niezwykłej skuteczności w nauczaniu języka angielskiego, jak również dzięki temu, że naukę mogą rozpocząć dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Oprócz nauki, uczniowie od najmłodszych lat poznają zasady pracy w grupie oraz uczą się adoptować do zupełnie nowego dla nich środowiska. Uczestnicy kursów mogą czuć się na zajęciach komfortowo między innymi dzięki temu, że lekcje prowadzone są w niewielkich grupach od 4 do 8 osób, a nauczyciele ze szczególną uwagą prowadzą swoich uczniów przez poszczególne etapy nauki. Oprócz poznawania języka angielskiego w trakcie roku szkolnego, doskonałym uzupełnieniem są specjalne kursy wakacyjne. Dzieci i młodzież nie tylko spędzają aktywnie czas podczas wakacji, ale również nawiązują liczne znajomości, utrwalają znajomość języka angielskiego oraz uczestniczą w wycieczkach dedykowanych dla uczniów kursów Helen Doron. Warto więc zapoznać się z ofertą przedstawioną na stronie internetowej.