Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron

604 402 462
41 368 00 11
ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Kielcach.

Angielski dla 2-latka, 3 – latka, 4 – latka lub 5 – latka, albo 6-7 latka, 8- latka oraz 9-10- latka  -zapytaj o ofertę!

Nasza szkoła językowa w Kielcach powstała w 2001 r. Uczymy dzieci oferując kurs angielskiego dla każdej grupy wiekowej.

Angielski dla młodzieży w Kielcach- skutecznie uczymy młodzież w wieku 11-19 lat, warunkiem przyjęcia jest wynik testu wstępnego.

Nasze kursy A2 do C1 przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 310 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium
Oferta Oferta
Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Kielcach.

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.11.2023 WARSZTATY ŚWIĄTECZNE

Święta tuż, tuż, dlatego serdecznie zapraszamy na wyjątkowe zajęcia pełne świątecznej magii, zabawy, kreatywności i nauki języka angielskiego!

𝟵 𝗚𝗥𝗨𝗗𝗡𝗜𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟯
🎄𝟭𝟱:𝟬𝟬 - 𝟭𝟲:𝟯𝟬 dzieci od 1 r.ż do 5 lat,
🎄𝟭𝟳:𝟬𝟬 - 𝟭𝟴:𝟯𝟬 dzieci od 6 - 9 lat.

Zarezerwujcie miejsce już dziś
☎️ 𝟲𝟬𝟰 𝟰𝟬𝟮 𝟰𝟲𝟮

27.11.2023 2 GRUDNIA MOVIE NIGHT

Zapraszamy na
𝗠𝗢𝗩𝗜𝗘 𝗡𝗜𝗚𝗛𝗧 𝗱𝗹𝗮 𝗱𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶 𝗼𝗱 𝟵 𝗿𝗼𝗸𝘂 𝘇̇𝘆𝗰𝗶𝗮 .
𝟮 𝗚𝗥𝗨𝗗𝗡𝗜𝗔 𝟮𝟬𝟮𝟯 GODZINA𝟭𝟲:𝟬𝟬 - 𝟭𝟵:𝟬𝟬.

Niezapomniane chwile i mnóstwo zabawy z językiem angielskim.
ZADZWOŃ 𝟔𝟎𝟒 𝟒𝟎𝟐 𝟒𝟔𝟐
Zarezerwuj miejsce!!

16.10.2023 ZAPISZ DO NAS SWOJE DZIECKO

❗ Czy wiesz, że nauka 𝐣𝐞̨𝐳𝐲𝐤𝐚 𝐚𝐧𝐠𝐢𝐞𝐥𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 może być łatwa i przyjemna 𝐝𝐥𝐚 𝐓𝐰𝐨𝐣𝐞𝐠𝐨 𝐝𝐳𝐢𝐞𝐜𝐤𝐚 👍

👉 Przyjdź 𝐧𝐚 𝐥𝐞𝐤𝐜𝐣𝐞 𝐩𝐨𝐤𝐚𝐳𝐨𝐰𝐞 i przekonaj się sam!

📞 ZADZWOŃ 𝟲𝟬𝟰 𝟰𝟬𝟮 𝟰𝟲𝟮 i dowiedz się więcej!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Za nami już 8 edycji egzaminów Cambridge. W maju 2023 odbędą się kolejne testy (YLE) oraz egzaminy KET,PET,B2 FIRST,CAE oraz CPE.

Rezultaty

Co roku możemy pochwalić się doskonałymi wynikami! Nasi uczniowie uzyskują międzynarodowe certyfikaty z wyróżnieniem oraz ze szczególnym wyróżnieniem. Najmłodsza Uczennica naszego Centrum otrzymała certyfikat B2 First w wieku 13 lat   i uzyskała wynik kwalifikujący jej znajomość języka o poziom wyżej – na C1 Advanced!!

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium

    Metoda Helen Doron Kielce-centrum

    Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Większość uczestników naszych zajęć jeszcze nie potrafi czytać, a ci, którzy potrafią uważają że książka to jeden z głównych wrogów dorastającego człowieka. Jesteśmy na to gotowi, oferując lekcje języka angielskiego, odbiegające formą od innych tego typu zajęć. Metoda Helen Doron w Kielcach-centrum pozwala zapamiętywać słownictwo poprzez osłuchanie. Połączenie doskonałej, kreatywnej zabawy, której poziom dostosowany jest do grupy wiekowej z założeniami, wzorującymi się na japońskiej metodzie Suzuki przynosi zaskakujące efekty.

    Angielski dla najmłodszych i starszych dzieci Kielce-centrum

    Niezwykła szkoła angielskiego w Kielcach-centrum, oferująca naukę angielskiego przez zabawę i utrwalanie słyszalnych dźwięków jest liderem na lokalnym rynku. Jej misję tworzą zaangażowani pedagodzy, dla których nauka angielskiego to nieustanny rozwój swoich pasji. Angielski dla dzieci w Kielcach-centrum to zastosowanie multimedialnych narzędzi, takich jak własna aplikacja do powtórek Kangi Club), skoncentrowanie na słuchaniu i mówieniu, rozwój pasji, interakcji w grupie oraz umiejętności, które niezbędne są na co dzień. To coś więcej niż sam angielski. Nasza szkoła jest miejscem, w którym dzieci chcą spędzać czas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Kielcach dostępna tutaj.