Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron

604 402 462
41 368 00 11
ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży

Nasza szkoła angielskiego w Kielcach powstała w 2001 r. Znajdujemy się przy ul. Starodomaszowskiej 11 (obok szpitala “na Kościuszki”), dysponujemy 7 salami dydaktycznymi. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej oraz skutecznej nauki swojego dziecka już od 3 m-ca życia!

Angielski dla młodzieży w Kielcach-skutecznie uczymy młodzież w wieku 11-19 lat, warunkiem przyjęcia do Collegu jest wynik testu wstępnego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium
Już wkrótce kolejna edycja niezapomnianych WAKACJI z angielskim Summer Adventure!LIPIEC 2023

W ramach warsztatów językowych oferujemy 36 godzin usystematyzowanych aktywności, ćwiczeń gier językowych metodą Helen Doron, również z udziałem native speakers, oraz wiele innych atrakcji również po angielsku! Tylko sprawdzona i wykwalifikowana kadra.Miejsce warsztatów ogłosimy wkrótce!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.03.2023 WARSZTATY KULTUROWE - KANADA

Ruszamy z zapisami na kolejne spotkanie
z cyklu ❞ 𝗪𝗮𝗿𝘀𝘇𝘁𝗮𝘁𝘆 𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝗼𝘄𝗲❞, które odbędzie się 𝟐𝟓 𝐦𝐚𝐫𝐜𝐚 𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐫𝐨𝐤𝐮.
Tym razem poznamy zwyczaje, kulturę, kuchnie 𝐊𝐚𝐧𝐚𝐝𝐲.
Pamiętajcie - liczba miejsc jest ograniczona.
Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem:
📞 𝟔𝟎𝟒 𝟒𝟎𝟐 𝟒𝟔𝟐
lub
📧 kielce.centrum2@helendoron.pl

20.02.2023 ZAPISY DO GRUP ZIMOWYCH

Dołącz do nas w semestrze zimowym❗
𝗪𝗼𝗹𝗻𝗲 𝗺𝗶𝗲𝗷𝘀𝗰𝗮:

👉 𝗪𝗧𝗢𝗥𝗘𝗞, 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮 𝟭𝟴:𝟯𝟬
- grupa dla 2,5 - 3,5-latków.

👉 𝗖𝗭𝗪𝗔𝗥𝗧𝗘𝗞, 𝗴𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝗮 𝟭𝟴:𝟯𝟬
- grupa dla 4,5 - 5,5-latków

Zadzwoń i umów się
BEZPŁATNĄ lekcje pokazową.
📞 𝟲𝟬𝟰 𝟰𝟬𝟮 𝟰𝟲𝟮 𝗹𝘂𝗯 𝟰𝟭 𝟯𝟲𝟴 𝟬𝟬 𝟭𝟭.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Za nami już 8 edycji egzaminów Cambridge. W maju 2023 odbędą się kolejne testy (YLE) oraz egzaminy KET,PET,B2 FIRST,CAE oraz CPE.

Rezultaty

Co roku możemy pochwalić się doskonałymi wynikami! Nasi uczniowie uzyskują międzynarodowe certyfikaty z wyróżnieniem oraz ze szczególnym wyróżnieniem. Najmłodsza Uczennica naszego Centrum otrzymała certyfikat B2 First w wieku 13 lat   i uzyskała wynik kwalifikujący jej znajomość języka o poziom wyżej – na C1 Advanced!!

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium

    Metoda Helen Doron Kielce-centrum

    Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Większość uczestników naszych zajęć jeszcze nie potrafi czytać, a ci, którzy potrafią uważają że książka to jeden z głównych wrogów dorastającego człowieka. Jesteśmy na to gotowi, oferując lekcje języka angielskiego, odbiegające formą od innych tego typu zajęć. Metoda Helen Doron w Kielcach-centrum pozwala zapamiętywać słownictwo poprzez osłuchanie. Połączenie doskonałej, kreatywnej zabawy, której poziom dostosowany jest do grupy wiekowej z założeniami, wzorującymi się na japońskiej metodzie Suzuki przynosi zaskakujące efekty.

    Angielski dla najmłodszych i starszych dzieci Kielce-centrum

    Niezwykła szkoła angielskiego w Kielcach-centrum, oferująca naukę angielskiego przez zabawę i utrwalanie słyszalnych dźwięków jest liderem na lokalnym rynku. Jej misję tworzą zaangażowani pedagodzy, dla których nauka angielskiego to nieustanny rozwój swoich pasji. Angielski dla dzieci w Kielcach-centrum to zastosowanie multimedialnych narzędzi, takich jak własna aplikacja do powtórek Kangi Club), skoncentrowanie na słuchaniu i mówieniu, rozwój pasji, interakcji w grupie oraz umiejętności, które niezbędne są na co dzień. To coś więcej niż sam angielski. Nasza szkoła jest miejscem, w którym dzieci chcą spędzać czas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Kielcach dostępna tutaj.