Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron

604 402 462
41 368 00 11
ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Kielcach.

Angielski dla 2-latka, 3 – latka, 4 – latka lub 5 – latka, albo 6-7 latka, 8- latka oraz 9-10- latka  -zapytaj o ofertę!

Nasza szkoła językowa w Kielcach powstała w 2001 r. Uczymy dzieci oferując kurs angielskiego dla każdej grupy wiekowej.

Angielski dla młodzieży w Kielcach- skutecznie uczymy młodzież w wieku 11-19 lat, warunkiem przyjęcia jest wynik testu wstępnego.

W ramach kursów A2 do C1 przygotowujemy do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 340 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium
Oferta Oferta
Zajęcia wakacyjne dla dzieci w Kielcach.

Każdego lata zapraszamy na zajęcia wakacyjne z Helen Doron. W 2024 zapraszamy na wyjazd letni do Wielkiej Brytanii-oferta dla uczniów w wieku 11+.Szczegóły zawsze na Waszych skrzynkach mailowych.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

19.04.2024 EGZAMIN CAMBRIDGE KIELCE

Już 𝟭𝟵 𝗠𝗔𝗝𝗔 spotkamy się z uczestnikami egzaminów 𝗔𝟮 𝗞𝗲𝘆 𝗳𝗼𝗿 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹𝘀, 𝗕𝟭 𝗣𝗿𝗲𝗹𝗶𝗺𝗶𝗻𝗮𝗿𝘆 𝗳𝗼𝗿 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹𝘀 oraz 𝗕𝟮 𝗙𝗶𝗿𝘀𝘁 𝗳𝗼𝗿 𝗦𝗰𝗵𝗼𝗼𝗹𝘀 👈

Natomiast 𝟮𝟭 𝗠𝗔𝗝𝗔 z uczestnikami 𝗔𝟭 𝗠𝗼𝘃𝗲𝗿𝘀 oraz 𝗔𝟮 𝗙𝗹𝘆𝗲𝗿𝘀.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkich uczestników 🤞

17.04.2024 TUŻ PRZED EGZAMINEM ÓSMOKLAISTY

Egzaminy ósmoklasistów zbliżają się wielkimi krokami.

W najbliższą sobotę, 𝟮𝟬 𝗸𝘄𝗶𝗲𝘁𝗻𝗶𝗮, w naszej szkole językowej Helen Doron Kielce, odbędzie kolejne i zarazem ostatnie spotkanie przygotowujące naszych uczniów do egzaminu z języka angielskiego.

15.04.2024 MAJÓWKA

Majówka to przepis na doskonałą przerwę od nauki, która doda Wam energii i pozytywnie naładuje baterie 😎, dlatego w dniach 𝟭 - 𝟯 𝗺𝗮𝗷𝗮 nasza Szkoła Języka Angielskiego jest 𝗻𝗶𝗲𝗰𝘇𝘆𝗻𝗻𝗮.

𝟰 𝗺𝗮𝗷𝗮 pracujemy zgodnie z harmonogramem zajęć.

Do zobaczenia 👋

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Za nami już 9 edycji egzaminów Cambridge. W maju 2024 odbędą się kolejne testy (YLE) oraz egzaminy KET,PET,B2 FIRST,CAE oraz CPE.

Przygotowujemy do egzaminów w ramach regularnych zajęć.

Rezultaty

Co roku możemy pochwalić się doskonałymi wynikami! Nasi uczniowie uzyskują międzynarodowe certyfikaty z wyróżnieniem oraz ze szczególnym wyróżnieniem.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium

    Metoda Helen Doron Kielce-centrum

    Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Większość uczestników naszych zajęć jeszcze nie potrafi czytać, a ci, którzy potrafią uważają że książka to jeden z głównych wrogów dorastającego człowieka. Jesteśmy na to gotowi, oferując lekcje języka angielskiego, odbiegające formą od innych tego typu zajęć. Metoda Helen Doron w Kielcach-centrum pozwala zapamiętywać słownictwo poprzez osłuchanie. Połączenie doskonałej, kreatywnej zabawy, której poziom dostosowany jest do grupy wiekowej z założeniami, wzorującymi się na japońskiej metodzie Suzuki przynosi zaskakujące efekty.

    Angielski dla najmłodszych i starszych dzieci Kielce-centrum

    Niezwykła szkoła angielskiego w Kielcach-centrum, oferująca naukę angielskiego przez zabawę i utrwalanie słyszalnych dźwięków jest liderem na lokalnym rynku. Jej misję tworzą zaangażowani pedagodzy, dla których nauka angielskiego to nieustanny rozwój swoich pasji. Angielski dla dzieci w Kielcach-centrum to zastosowanie multimedialnych narzędzi, takich jak własna aplikacja do powtórek Kangi Club), skoncentrowanie na słuchaniu i mówieniu, rozwój pasji, interakcji w grupie oraz umiejętności, które niezbędne są na co dzień. To coś więcej niż sam angielski. Nasza szkoła jest miejscem, w którym dzieci chcą spędzać czas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Kielcach dostępna tutaj.