Angielski dla dzieci i młodzieży Kielce - Helen Doron

604 402 462
41 368 00 11
ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży

Nasza szkoła angielskiego w Kielcach powstała w 2001 r. Znajdujemy się przy ul. Starodomaszowskiej 11 (obok szpitala “na Kościuszki”), dysponujemy 7 salami dydaktycznymi. Zapisując do nas dziecko mają Państwo gwarancję realizacji przemyślanej koncepcji metodycznej oraz skutecznej nauki swojego dziecka już od 3 m-ca życia!

Angielski dla młodzieży w Kielcach-skutecznie uczymy młodzież w wieku 11-19 lat, warunkiem przyjęcia do Collegu jest wynik testu wstępnego.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 280 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium
Już wkrótce kolejna edycja niezapomnianych WAKACJI z angielskim Summer Adventure!LIPIEC 2023

W ramach warsztatów językowych oferujemy 36 godzin usystematyzowanych aktywności, ćwiczeń gier językowych metodą Helen Doron, również z udziałem native speakers, oraz wiele innych atrakcji również po angielsku! Tylko sprawdzona i wykwalifikowana kadra.Miejsce warsztatów ogłosimy wkrótce!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.11.2022 KONKURS Z SUPERNAGRODAMI

𝗦ł𝘂𝗰𝗵𝗮𝘀𝘇? 𝗣𝗘𝗥𝗙𝗘𝗖𝗧!

Odwiedź nasz funpage, na Facebooku @𝗵𝗲𝗹𝗲𝗻𝗱𝗼𝗿𝗼𝗻.𝗸𝗶𝗲𝗹𝗰𝗲👍
Poznaj uczestników konkursu i oddaj głos na swojego faworyta 😉🥰
𝗭𝗮𝗽𝗿𝗮𝘀𝘇𝗮𝗺𝘆.

09.11.2022 DOOKOŁA ŚWIATA - WARSZTATY

Zapraszamy na ekscytującą 90-minutową podróż dookoła świata.Czeka Was zabawa rozwijająca wyobraźnię i chęć poznawania innych krajów i ich kultury. Liczba miejsc jest ograniczona.Zapytaj o szczegóły w sekretariacie.

13.10.2022 ZAPRASZAMY

Zapraszamy na zajęcia w grupach:
- 𝟯 latków, czwartek 16:00;
- 𝟰-𝟱 latków, środa 18:00;
- 𝟲-𝟳 latków, czwartek 18:00,
piątek 15:45;
- 𝟴 latków, poniedziałek 18:15.
Zadzwoń i umów dziecko na bezpłatną lekcję pokazową !

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Za nami już 8 edycji egzaminów Cambridge. W maju 2023 odbędą się kolejne testy (YLE) oraz egzaminy KET,PET,B2 FIRST,CAE oraz CPE.

Rezultaty

Co roku możemy pochwalić się doskonałymi wynikami! Nasi uczniowie uzyskują międzynarodowe certyfikaty z wyróżnieniem oraz ze szczególnym wyróżnieniem. Najmłodsza Uczennica naszego Centrum otrzymała certyfikat B2 First w wieku 13 lat   i uzyskała wynik kwalifikujący jej znajomość języka o poziom wyżej – na C1 Advanced!!

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Starodomaszowska 11/8, 25-315 Kielce

nr konta 54 1160 2202 0000 0002 3521 2513 Bank Millennium

    Metoda Helen Doron Kielce-centrum

    Czy Twoje dziecko lubi się uczyć? Większość uczestników naszych zajęć jeszcze nie potrafi czytać, a ci, którzy potrafią uważają że książka to jeden z głównych wrogów dorastającego człowieka. Jesteśmy na to gotowi, oferując lekcje języka angielskiego, odbiegające formą od innych tego typu zajęć. Metoda Helen Doron w Kielcach-centrum pozwala zapamiętywać słownictwo poprzez osłuchanie. Połączenie doskonałej, kreatywnej zabawy, której poziom dostosowany jest do grupy wiekowej z założeniami, wzorującymi się na japońskiej metodzie Suzuki przynosi zaskakujące efekty.

    Angielski dla najmłodszych i starszych dzieci Kielce-centrum

    Niezwykła szkoła angielskiego w Kielcach-centrum, oferująca naukę angielskiego przez zabawę i utrwalanie słyszalnych dźwięków jest liderem na lokalnym rynku. Jej misję tworzą zaangażowani pedagodzy, dla których nauka angielskiego to nieustanny rozwój swoich pasji. Angielski dla dzieci w Kielcach-centrum to zastosowanie multimedialnych narzędzi, takich jak własna aplikacja do powtórek Kangi Club), skoncentrowanie na słuchaniu i mówieniu, rozwój pasji, interakcji w grupie oraz umiejętności, które niezbędne są na co dzień. To coś więcej niż sam angielski. Nasza szkoła jest miejscem, w którym dzieci chcą spędzać czas. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Kielcach dostępna tutaj.