Angielski dla dzieci i młodzieży Kocmyrzów - Helen Doron

608675541
ul. Spółdzielców 3, 32-010 Kocmyrzów

O nas

Angielski dla dzieci Kocmyrzów

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, lub dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy angielskiego prowadzone metodą Helen Doron!

Angielski dla młodzieży Kocmyrzów

Nasze kursy angielskiego dla nastolatków od 12 do 19 roku życia, zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.03.2024 Oceń nas i zgarnij zniżkę!

Rodzicu oceń naszą szkołę na wizytówce Google i odbierz zniżkę -10zł na kolejną ratę🤗

08.02.2024 Tłusty Czwartek!

Kochani, aby tradycji stało się za dość zapraszamy na pysznego pączka do szkoły Helen Doron Kocmyrzów!

Zespół Helen Doron Kocmyrzów🤗

31.01.2024 NA NOWY ROK PODARUJ DZIECKU NOWE MOŻLIWOŚCI!

Nie czekaj do września z nauką języka angielskiego, już dziś zadzwoń i umów się na bezpłatną lekcję pokazową🤩🤩🤩. Zapraszamy - Helen Doron Kocmyrzów Angielski dla Dzieci i Młodzieży

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Spółdzielców 3, 32-010 Kocmyrzów

 

  Efektywny angielski dla dzieci Kocmyrzów

  Rodziców może zainteresować szkoła angielskiego dla dzieci w Kocmyrzowie. Jeżeli zależy Ci na sprawnym rozwoju umiejętności językowych Twojej pociechy, szkoła Helen Doron to placówka warta rozważenia. Pracują w niej nauczyciele przygotowani do pracy z dziećmi, którzy stosują bezstresowe metody nauczania. Dopasowujemy metody dydaktyczne do indywidualnych możliwości każdego dziecka. Nasi podopieczni korzystają z dedykowanych podręczników Helen Doron English, mając dostęp także do różnorodnych materiałów dydaktycznych online. Dzięki podsumowaniom semestralnym i końcowym, a także ze względu na bieżący kontakt z lektorem doskonale wiesz, jak radzi sobie na zajęciach Twoja pociecha. Oprócz paszportu ucznia uczniowie szkoły Helen Doron uzyskują także certyfikaty ukończenia każdego kursu. Dodatkowy atut naszej szkoły językowej to możliwość przygotowywania młodzieży do egzaminów Cambridge.

  Szkoła językowa Kocmyrzów – na czym polega metoda Helen Doron?

  Angielski dla młodzieży w Kocmyrzowie może stanowić dobrą zabawę. To główna zasada, na jakiej opiera się metoda Helen Doron. Lekcje w naszej szkole są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, jednak ich tematyka jest zawsze ciekawa i przyjemna. Przede wszystkim uczymy się prowadzenia swobodnej rozmowy w języku angielskim, co ma kluczowe znaczenie dla umiejętności językowych naszych uczniów. Wspólnie śpiewamy, słuchamy muzyki czy oglądamy filmy. Treści zajęć dopasowujemy do danego wieku uczniów, przemycając w nich ważne wartości społeczne. Podopieczni Helen Doron biorą udział w zajęciach stacjonarnych, a w swoich domach mogą korzystać ze specjalnych narzędzi online. Zależnie od wieku dziecka w cenie kursu dostępne są różne aplikacje do pobrania na urządzenia mobilne lub otworzenia w przeglądarce internetowej. Uwzględniają one materiały audio i video, które usprawniają przyswajanie wiedzy. Oprócz tego na chętnych czekają rozmaite zajęcia międzynarodowe, obozy językowe oraz wyjazdy zagraniczne.

  Helen Doron Kocmyrzów – zajęcia dla dzieci w różnym wieku

  Szkoła Helen Doron oferuje angielski dla dzieci w Kocmyrzowie w ramach różnych grup wiekowych. Dzięki temu zapewnia wieloletnią ścieżkę rozwoju, pozwalając dzieciom dorastać z językiem obcym. Pierwszy zestaw kursów Babies/Toddlers opracowano specjalnie dla dzieci w wieku od 3 miesięcy do 4 lat. To zajęcia z udziałem rodziców, które umożliwiają rozwój umiejętności społecznych dzieci i naukę języka angielskiego poprzez obcowanie z tym językiem. Co więcej, najmłodsi mają nawet okazję nauki elementów języka migowego. Kolejny zestaw kursów Kids przewidziano dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Jego uczestnicy otrzymują specjalne książeczki z ćwiczeniami oraz zestawy nagrań, z których uczą się wielu słówek w języku angielskim. Zestaw kursów Tweens dedykujemy dzieciom w wieku od 9 do 11 lat. Każdy uczeń otrzymuje plecak z książkami, zeszytem ćwiczeń z gramatyki i dostęp do nagrań audio. Uczestnicy Teens (od 11 do 19 lat) mogą uczyć się języka na różnym poziomie: A2, B1, B1+ oraz B2.