Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

al. Pokoju 84, 31-564 Kraków

  Nasz zespół

  Nauka języka angielskiego dla dzieci Kraków-Czyżyny

  Angielski dla dzieci w Krakowie-Czyżynach to zajęcia, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i nastoletnich już pociech. Oferujemy zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu znajomości języka angielskiego. Jako lider ESL (English as a Second Language) oferujemy naukę poprzez zabawę, łącząc nowoczesne metody nauczania z zastosowaniem wysokiej klasy, własnych narzędzi. Posiadamy aplikację Kangi Club, dzięki której utrwalanie słówek to ogromna frajda. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych 0-3, 3-6, 6-12, 12-19 oraz w grupach specjalnie stworzonych.

  Skuteczna metoda nauki według H. Doron Kraków-Czyżyny

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Krakowie-Czyżynach swoje metody opiera o sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat metodę nauczania. Inspirowana nauką gry na instrumentach muzycznych metoda Helen Doron w Krakowie-Czyżynach realizowana jest przez starannie dobraną kadrę pedagogiczną. Nauka przez osłuchanie, zabawę, aktywizację w grupie przynosi naprawdę niesamowite rezultaty. Skuteczność i chęć do nauki można połączyć. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem