Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Nowa Huta - Helen Doron

519 519 039
12 422 03 07
al. Pokoju 84, 31-564 Kraków

O nas

Angielski dla dzieci Kraków

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Oferta Oferta
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.04.2024 MAJÓWKA

1-3 maja są dniami wolnymi od zajęć dla GRUP HELEN DORON (od BBS do PWA). W sobotę 4 maja zajęcia odbywają się wg planu. Grupy TEEN COLLEGE zaczynają przerwę w zajęciach już w poniedziałek 29 kwietnia i wracają do szkoły 6 maja. Życzymy wszystkim uczniom odpoczynku i pięknej pogody.

24.01.2024 Słuchajmy nagrań do kursu

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora.

21.12.2023 Ferie 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Węgierskiej Górki. Więcej szczegółów w zakładce „Artykuły”.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

al. Pokoju 84, 31-564 Kraków

    Nauka języka angielskiego dla dzieci Kraków-Czyżyny

    Angielski dla dzieci w Krakowie-Czyżynach to zajęcia, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i nastoletnich już pociech. Oferujemy zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu znajomości języka angielskiego. Jako lider nauki języka angielskiego w Krakowie oferujemy naukę poprzez zabawę, łącząc nowoczesne metody nauczania z zastosowaniem wysokiej klasy, własnych narzędzi. Posiadamy aplikację Kangi Club, dzięki której utrwalanie słówek to ogromna frajda. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych 0-3, 3-6, 6-12, 12-19 oraz w grupach specjalnie stworzonych.

    Skuteczna metoda nauki według H. Doron Kraków-Czyżyny

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Krakowie-Czyżynach swoje metody opiera o sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat metodę nauczania. Inspirowana nauką gry na instrumentach muzycznych metoda Helen Doron w Krakowie-Czyżynach realizowana jest przez starannie dobraną kadrę pedagogiczną. Nauka przez osłuchanie, zabawę, aktywizację w grupie przynosi naprawdę niesamowite rezultaty. Skuteczność i chęć do nauki można połączyć. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.