Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Nowa Huta - Helen Doron

519 519 039
12 422 03 07
al. Pokoju 84, 31-564 Kraków

O nas

Angielski dla dzieci Kraków

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Oferta Oferta
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.12.2023 Święty Mikołaj odwiedzi nasze Centrum!!

Od 4 do 8 grudnia w Centrum Helen Doron Czyżyny będzie chodził Mikołaj. W najstarszych grupach- PWA i teensowych zostawi pachnące pierniki.

17.11.2023 Ferie 2024

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdu do Węgierskiej Górki. Więcej szczegółów w zakładce „Artykuły”.

13.10.2022 Słuchajmy nagrań do kursu

Drodzy Rodzice!
Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

al. Pokoju 84, 31-564 Kraków

    Nauka języka angielskiego dla dzieci Kraków-Czyżyny

    Angielski dla dzieci w Krakowie-Czyżynach to zajęcia, skierowane zarówno do najmłodszych, jak i nastoletnich już pociech. Oferujemy zajęcia, dopasowane do wieku i poziomu znajomości języka angielskiego. Jako lider nauki języka angielskiego w Krakowie oferujemy naukę poprzez zabawę, łącząc nowoczesne metody nauczania z zastosowaniem wysokiej klasy, własnych narzędzi. Posiadamy aplikację Kangi Club, dzięki której utrwalanie słówek to ogromna frajda. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych 0-3, 3-6, 6-12, 12-19 oraz w grupach specjalnie stworzonych.

    Skuteczna metoda nauki według H. Doron Kraków-Czyżyny

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Krakowie-Czyżynach swoje metody opiera o sprawdzającą się od ponad trzydziestu lat metodę nauczania. Inspirowana nauką gry na instrumentach muzycznych metoda Helen Doron w Krakowie-Czyżynach realizowana jest przez starannie dobraną kadrę pedagogiczną. Nauka przez osłuchanie, zabawę, aktywizację w grupie przynosi naprawdę niesamowite rezultaty. Skuteczność i chęć do nauki można połączyć. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.