Angielski dla dzieci i młodzieży - Kraków

Helen Doron English Kraków Krowodrza
ul. Bronowicka 37
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Kraków Nowa Huta – Czyżyny
al. Pokoju 84
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Kraków Podgórze Ruczaj
ul. Kędzierzyńska 12
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Kraków Śródmieście
ul. Włóczków 22/2
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Kraków

Szkoła angielskiego dla dzieci w Krakowie to szkoła skierowana do uczniów od 3 miesiąca życia do 19 lat. Rodziców, którzy myślą o przyszłości swoich dzieci zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można znaleźć informacje na temat poszczególnych kursów oraz wiele ciekawych informacji na temat nauki z wykorzystaniem techniki Helen Doron. Nauka języka angielskiego od najmłodszych lat to najlepszy prezent, jaki rodzice mogą podarować swoim dzieciom. Przede wszystkim dlatego, że kształtują niemalże od urodzenia cechy i umiejętności, które w przyszłości z pewnością przydadzą się w życiu prywatnym i zawodowym. Ponadto badania naukowe wskazują na to, że to właśnie w pierwszych latach życia człowiek przyswaja język obcy, w takim sam sposób jak poznaje język ojczysty. Nauka w szkołach Helen Doron jest nie tylko przyjemna, ale również łatwa, dlatego młodzi ludzie chętnie uczą się języka angielskiego i uczestniczą w zajęciach z wykorzystaniem tej wyjątkowej metody.

Szkoła językowa Kraków

Szkoła Helen Doron posiada kilka ośrodków, w których oferuje angielski dla dzieci w Krakowie. Dzięki temu z nauczania mogą korzystać uczniowie z różnych części miasta. Biuro Główne Centrum Helen Doron znajduje się w niewielkiej odległości od Rynku Głównego i w pobliżu Zamku Królewskiego na Wawelu. Oprócz tego posiada 3 oddziały: Oddział w Czyżynach, Oddział w Bronowicach oraz Oddział Ruczaj. Wszystkie te miejsca gwarantują wysoki poziom nauczania oraz skuteczne przyswajanie języka angielskiego. Szkoła Helen Doron to również angielski dla młodzieży w Krakowie. Oferta dla nastolatków obejmuje nie tylko poznawanie słownictwa, gramatyki oraz płynnej konwersacji, ale również jest skonstruowana tak, aby przygotować młodych ludzi do egzaminów językowych oraz maturalnych. Młodzież uczy się więc między innymi technik czytania ze zrozumieniem. Ostatni poziom – kurs Teen Success pozwala na osiągnięcie umiejętności w zakresie języka angielskiego na poziomie B2.

Helen Doron Kraków

Helen Doron Kraków to oddziały zlokalizowane w różnych częściach miasta. W każdym z nich prowadzone są zajęcia, podczas których wykorzystywana jest metoda Helen Doron. Oprócz szerokiego zakresu kursów dla dzieci i młodzieży w różnym wieku, szkoły Helen Doron dbają również o to, by podczas wakacji język angielski towarzyszył młodym ludziom. Wakacyjne kursy języka angielskiego, półkolonie, wyjazdy w grupach, rodzinne wyjazdy w trakcie których prowadzone są zajęcia językowe to tylko kilka z propozycji, które mają do zaoferowania ośrodki Helen Doron. Podczas tych aktywności dzieci i młodzież nie tylko utrwalają słownictwo i gramatykę, ale również uczestniczą w zajęciach sportowych, grach zespołowych, oprócz tego poznają nowe miejsca i nawiązują nowe znajomości. Wiemy, że kontakt z rówieśnikami jest dla młodych ludzi również bardzo ważnym aspektem. Podczas wakacyjnych kursów uczestnicy nie tylko uczą się i powtarzają dotychczas zdobytą wiedzę, ale również miło spędzają wolny czas z koleżankami i kolegami z grupy.