Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Podgórze Ruczaj - Helen Doron

505 798 825
12 373 90 37
ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

O nas

 

Angielski dla dzieci Kraków

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.12.2022 Mikołaj odwiedzi nasze centrum!

Czekacie na Mikołaja? Już szykuje zaprzęg i karmi renifery... Od poniedziałku 5 grudnia do soboty 10 grudnia planuje odwiedzić na zajęciach wszystkie grzeczne dzieci z naszej szkoły :)

13.10.2022 Słuchajmy nagrań do kursu

Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora.

29.09.2022 Wolne miejsca w grupach

2 latki poniedziałek 15.00 i piątek 18.15
3 latki poniedziałek 16.00, środa 18.25, czwartek 17.10
4 latki wtorek 18.10, czwartek 18.10
5 latki poniedziałek 18.00, czwartek 16.00, czwartek 18.20

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraków-Ruczaj

    Poznawanie nowego języka może być naprawdę interesującą przygodą. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest tego przykładem. Dzieci i młodzież uczą się tu w sposób znacznie odbiegający od tradycyjnej nauki. Zapamiętywanie słów i gramatyki opiera się na zdobytym doświadczeniu – dziecko słucha języka w trakcie zajęć oraz w domu i naturalnie zapamiętuje nowe słownictwo. Ponadto angażowane jest w śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe, które umilają czas oraz wspomagają naukę.

    Szkoła językowa Kraków-Ruczaj

    Kolejnym, ważnym elementem utrwalającym materiał poznany podczas kursu oraz rozszerzającym zasób słownictwa są aplikacje multimedialne, które dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Są one uzupełnieniem poszczególnych kursów. Angielski dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest więc nie tylko nauką, ale i przyjemną zabawą. Zestaw kolorowych gier edukacyjnych wspomaga zapamiętywanie, a sposób nauczania – metoda Helen Doron w Krakowie-Ruczaj to ciekawa propozycja dla najmłodszych. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.