Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Podgórze Ruczaj - Helen Doron

505 798 825
12 373 90 37
ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

O nas

 

Angielski dla dzieci Kraków

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Oferta Oferta
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

25.08.2023 Witamy po wakacjach

Witamy serdecznie po przerwie wakacyjnej i zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na wspólną przygodę z językiem angielskim. W naszych sekretariatach już trwają zapisy kontynuacyjne. Można również umówić się na lekcje pokazowe oraz testy poziomujące przed zapisem do nowych grup.

09.03.2023 Egzaminy Cambridge sesja 2023

Co zrobić by przystąpić do egzaminu? Zapytaj lektora o swój poziom i zgłoś się do sekretariatu. Już 24-25 marca w Centrum HD Kraków odbędą się egzaminy próbne. Zapisy przyjmujemy do 15 marca.

13.10.2022 Słuchajmy nagrań do kursu

Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraków-Ruczaj

    Poznawanie nowego języka może być naprawdę interesującą przygodą. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest tego przykładem. Dzieci i młodzież uczą się tu w sposób znacznie odbiegający od tradycyjnej nauki. Zapamiętywanie słów i gramatyki opiera się na zdobytym doświadczeniu – dziecko słucha języka w trakcie zajęć oraz w domu i naturalnie zapamiętuje nowe słownictwo. Ponadto angażowane jest w śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe, które umilają czas oraz wspomagają naukę.

    Szkoła językowa Kraków-Ruczaj

    Kolejnym, ważnym elementem utrwalającym materiał poznany podczas kursu oraz rozszerzającym zasób słownictwa są aplikacje multimedialne, które dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Są one uzupełnieniem poszczególnych kursów. Angielski dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest więc nie tylko nauką, ale i przyjemną zabawą. Zestaw kolorowych gier edukacyjnych wspomaga zapamiętywanie, a sposób nauczania – metoda Helen Doron w Krakowie-Ruczaj to ciekawa propozycja dla najmłodszych. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.