Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Podgórze Ruczaj - Helen Doron

505 798 825
12 373 90 37
ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

O nas

Angielski dla dzieci Kraków

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Teen English College to angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Sprawdź łatwy dojazd z rejonów: Dębniki, Kurdwanów, Wola Duchacka, Zakrzówek.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Oferta Oferta
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

23.04.2024 MAJÓWKA

1-3 maja są dniami wolnymi od zajęć dla GRUP HELEN DORON (od BBS do PWA). W sobotę 4 maja zajęcia odbywają się wg planu. Grupy TEEN COLLEGE zaczynają przerwę w zajęciach już w poniedziałek 29 kwietnia i wracają do szkoły 6 maja. Życzymy wszystkim uczniom odpoczynku i pięknej pogody.

21.03.2024 Przerwa Wielkanocna

Grupy TEEN COLLEGE rozpoczynają przerwę już od czwartku 28 marca i wracają na zajęcia dopiero w środę 3 kwietnia.
Grupy młodsze uczą się do czwartku 28 marca włącznie i zaczynają przerwę od piątku 29 marca. Po przerwie spotykamy się na zajęciach już we wtorek 2 kwietnia.

24.01.2024 Słuchajmy nagrań do kursu

Aby Wasze dziecko aktywnie uczestniczyło w zajęciach i zapamiętało jak najwięcej, słuchanie nagrań 2x dziennie, codziennie jest koniecznością.
Jeśli nie wiecie jakiej ścieżki słuchać, zapytajcie Waszego lektora.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

 

ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraków-Ruczaj

    Poznawanie nowego języka może być naprawdę interesującą przygodą. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest tego przykładem. Dzieci i młodzież uczą się tu w sposób znacznie odbiegający od tradycyjnej nauki. Zapamiętywanie słów i gramatyki opiera się na zdobytym doświadczeniu – dziecko słucha języka w trakcie zajęć oraz w domu i naturalnie zapamiętuje nowe słownictwo. Ponadto angażowane jest w śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe, które umilają czas oraz wspomagają naukę.

    Szkoła językowa Kraków-Ruczaj

    Kolejnym, ważnym elementem utrwalającym materiał poznany podczas kursu oraz rozszerzającym zasób słownictwa są aplikacje multimedialne, które dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Są one uzupełnieniem poszczególnych kursów. Angielski dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest więc nie tylko nauką, ale i przyjemną zabawą. Zestaw kolorowych gier edukacyjnych wspomaga zapamiętywanie, a sposób nauczania – metoda Helen Doron w Krakowie-Ruczaj to ciekawa propozycja dla najmłodszych. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.