Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Kędzierzyńska 12, 30-406 Kraków

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Kraków-Ruczaj

  Poznawanie nowego języka może być naprawdę interesującą przygodą. Szkoła języka angielskiego dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest tego przykładem. Dzieci i młodzież uczą się tu w sposób znacznie odbiegający od tradycyjnej nauki. Zapamiętywanie słów i gramatyki opiera się na zdobytym doświadczeniu – dziecko słucha języka w trakcie zajęć oraz w domu i naturalnie zapamiętuje nowe słownictwo. Ponadto angażowane jest w śpiewanie piosenek i zabawy ruchowe, które umilają czas oraz wspomagają naukę.

  Szkoła językowa Kraków-Ruczaj

  Kolejnym, ważnym elementem utrwalającym materiał poznany podczas kursu oraz rozszerzającym zasób słownictwa są aplikacje multimedialne, które dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Są one uzupełnieniem poszczególnych kursów. Angielski dla dzieci w Krakowie-Ruczaj jest więc nie tylko nauką, ale i przyjemną zabawą. Zestaw kolorowych gier edukacyjnych wspomaga zapamiętywanie, a sposób nauczania – metoda Helen Doron w Krakowie-Ruczaj to ciekawa propozycja dla najmłodszych. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem