Angielski dla dzieci i młodzieży Kraków Śródmieście - Helen Doron

506 064 413
12 429 52 66
ul. Włóczków 22/2, 30-103 Kraków

O nas

 

Angielski dla dzieci Kraków

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia oferując zajęcia ogólnorozwojowe wyłącznie w języku angielskim.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, oraz dla dzieci w wieku szkolnym to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 270 Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: ING Bank Śląski 53 1050 1445 1000 0022 6959 1026
Dodatkowe atrakcje w Centrum Helen Doron Kraków

Tradycją szkoły stały się corocznie organizowane wyjazdy wakacyjne. Są to zarówno wczasy dla rodziców z dziećmi połączone z nauką angielskiego dla maluchów jak i wyjazdy młodzieżowe. Podczas wakacji i ferii dzieci mogą spędzić czas w ANGIELSKIM MIASTECZKU. To 5 dniowa przygoda z językiem i jogą. W ciągu roku szkolnego organizujemy warsztaty i okolicznościowe spotkania. W zimie odwiedza nas Mikołaj, latem - we współpracy z Willą Decjusza bawimy się na plenerowym Dniu Dziecka z konkursami.

Newsy

06.07.2022 Nabór jesienny na rok szkolny 2022/23

Nabór na rok szkolny 2022/23 zaczynamy od 25 sierpnia. W pierwszych tygodniach września będziemy organizować lekcje pokazowe dla wszystkich nowych chętnych uczniów. Zapraszamy do zapisów. Z nami język angielski przestaje być obcy!

06.07.2022 Przerwa wakacyjna

Przerwa wakacyjna w Centrum Helen Doron Kraków twa do 20 sierpnia. W tym czasie nasze biura są zamknięte. Na Państwa wiadomości odpowiemy po powrocie z urlopów. Życzymy udanego wypoczynku :)

30.06.2022 Wakacje! Dziękujemy za wspólny rok :)

Dziękujemy zarówno Państwu, jak i dzieciom za wspólnie spędzony rok szkolny. Teraz wszystkim nam należy się zasłużony odpoczynek 🙂 Pozdrawiamy, życzymy udanych, słonecznych wakacji pełnych wielu przygód - również tych językowych.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują również do egzaminów CAMBRIDGE. Od kilku lat dzieci i młodzież przystępują do egzaminów Cambridge YLE (Young Learners) oraz KET (Key English Test) i PET (Preliminary English Test) uzyskując w nich bardzo wysokie wyniki.

Porozmawiajmy

ul. Włóczków 22/2, 30-103 Kraków

    Nauka przez zabawę-angielski dla dzieci Kraków-Śródmieście

    Przygoda z nauką angielskiego może być prawdziwą frajdą dla najmłodszych oraz zbuntowanych nastolatków. Zajęcia, prowadzone w naszej placówce obejmują zróżnicowane kategorie wiekowe (0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat) oraz dopasowane są do poziomu umiejętności. Jako lider nauki języka angielskiego w Krakowie gwarantujemy skuteczność nauczania angielskiego przy użyciu własnych, doskonale dopasowanych materiałów i nowoczesnych technik oraz narzędzi, takich jak aplikacja Kangi Club lub stworek Flupe. Zapraszamy na angielski dla dzieci w Krakowie-Śródmieściu. Wyróżniamy się skutecznością.

    Niezawodna metoda Helen Doron Kraków-Śródmieście

    Nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Krakowie-Śródmieściu posiada doskonale wyposażone sale, a przede wszystkim kadrę, dla której nauka jest niepowtarzalną okazją do tworzenia dzieciom możliwości nauki przez zabawę. Metoda Helen Doron w Krakowie-Śródmieściu wyróżnia się inspiracją dźwiękami muzycznymi i nauką gry na instrumentach bez znajomości zapisu nutowego. Poznawanie angielskiego przez osłuchanie, skojarzenie z dobrą zabawą i rozwijającymi zadaniami to najlepszy sposób na efektywne zapamiętywanie i umiejętność posługiwania się angielskim w praktyce. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Krakowie dostępna tutaj.