Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron Skontaktuj się z nami
24.02.2024

Nauczyciele języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu. Poznaj nas!

Nauczyciele języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Nauczyciele języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Wyjątkowi nauczyciele i nieszablonowa nauka języka angielskiego w Libiążu

W centralnym punkcie Helen Doron w Libiążu uczymy i inspirujemy. Nasza grupa lektorów to zespół pasjonatów, dla których praca z dziećmi i młodzieżą stanowi nie tylko obowiązek, ale także spełnienie życiowej pasji. Przedstawiamy profil kilku naszych wyjątkowych nauczycieli, którzy od lat skutecznie wprowadzają najmłodszych w świat języka angielskiego, wykorzystując wyjątkową metodę nauczania Helen Doron.

Pani Kasia - właścicielka szkoły oraz nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pani Kasia – właścicielka szkoły oraz nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Właścicielka szkoły oraz nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu, Pani Kasia, dzieli się swoimi refleksjami po 18 latach pracy w Centrum Helen Doron. Jest to nie tylko miejsce nauczania, ale przede wszystkim międzynarodowa rodzina, gdzie pasja do nauczania łączy się z rozwijaniem indywidualnych umiejętności każdego ucznia. Wspólnota Helen Doron oferuje bycie czymś więcej niż tylko szkołą językową.

Pan Dawid - właściciel szkoły oraz nauczyciel języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pan Dawid – właściciel szkoły oraz nauczyciel języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Pan Dawid, również właściciel szkoły i nauczyciel języka angielskiego, początkowo nie myślał o pracy z dziećmi. Zorientował się jednak, że to jest to, co naprawdę kocha robić. Przez 19 lat pracy w Helen Doron pokochał tę pracę do tego stopnia, że postanowił otworzyć własne Centrum. Dla niego nauczanie dzieci języka angielskiego stało się prawdziwą pasją.

Pani Ada - nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pani Ada – nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Nauczycielka języka angielskiego, Pani Ada, podkreśla, że praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. Jej satysfakcję stanowi widok postępów uczniów, które są widoczne na każdych zajęciach. Wysoki poziom nauczania i rodzinna atmosfera w centrum w Libiążu sprawiają, że Pani Ada codziennie cieszy się, że może być częścią tego zespołu.

Pani Magda - nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pani Magda – nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Pani Magda, inna nauczycielka języka angielskiego, rozpoczęła swoją przygodę z nauczaniem w Helen Doron w 2017 roku. Zawsze kochała języki obce, dzieci i muzykę, więc praca w Helen Doron była dla niej idealnym połączeniem tych pasji. Jej celem jest nauczyć dzieci języka angielskiego w taki sposób, aby mogły swobodnie się nim posługiwać w przyszłości, bez stresu czy blokad.

Pan Łukasz - nauczyciel języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pan Łukasz – nauczyciel języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Pan Łukasz, nauczyciel języka angielskiego, opowiada o swojej przygodzie, pełnej radości z każdego sukcesu uczniów. Jego praca zaczyna się od najwcześniejszych etapów nauki języka, a kończy na naturalnych rozmowach i konwersacjach z młodzieżą. Każda chwila w Helen Doron to dla niego niepowtarzalna przygoda.

Pani Gabrysia - nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu
Pani Gabrysia – nauczycielka języka angielskiego w Helen Doron w Libiążu

Nauczycielka Gabriela dzieli się swoim doświadczeniem pracy z młodszymi grupami od 2 do 8 lat. Dla niej, dzięki metodzie Helen Doron i małym grupom, dzieci nie tylko uczą się języka angielskiego, ale rozwijają się we wszystkich obszarach. Dla niej najważniejsze jest zwracanie uwagi na indywidualne predyspozycje każdego dziecka.

Uczymy języka angielskiego dzieci i młodzież w Libiążu w następujących przedziałach wiekowych:

W Centrum Helen Doron w Libiążu nasi lektorzy nie tylko przekazują wiedzę, ale również kształtują postawy, rozwijają zdolności i inspirują do nauki. To miejsce, gdzie pasja do nauczania łączy się z nowoczesnymi metodami, tworząc niepowtarzalną przestrzeń edukacyjną dla dzieci i młodzieży. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszej kadry, nauka angielskiego w Helen Doron to nie tylko zadanie, ale również fascynująca podróż w świat wiedzy i umiejętności.

Poznaj naszych lektorów osobiście. Serdecznie zapraszamy do Helen Doron Angielski dla Dzieci i Młodzieży w Libiążu.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż