Angielski dla dzieci i młodzieży Libiąż - Helen Doron Skontaktuj się z nami
1.01.2024

Korepetycje czy szkoła językowa Helen Doron w Libiążu?

Takie pytanie zadaje sobie wielu rodziców. Jeśli właśnie stoisz przed tym ważnym wyborem, to ten artykuł powinien Cię zainteresować. To tylko 5 minut, a wiedza, na temat zajęć dodatkowych z języka angielskiego może pomóc Ci w dokonaniu wyboru. Gotowi?

angielski Libiąż

Korepetycje z języka angielskiego – kiedy warto? 

Korepetycje to po prostu indywidualne zajęcia dodatkowe z języka angielskiego. Są niezbędne, gdy twoje dziecko ma zaległości, lub nie rozumie danej partii materiału. Super się sprawdzą do powtórki przed testem, czy jako pomoc w odrobieniu zadań domowych. Jeśli więc uważasz, że dziecku przydałoby się uzupełnienie wiedzy, bądź nie jesteś w stanie regularnie pomóc w zadaniach domowych – to taki sposób nauki jest skierowany właśnie dla Twojego dziecka.

Ważne! Przed rozpoczęciem współpracy z korepetytorem, warto najpierw sprawdzić jego kwalifikacje, umiejętności językowe oraz podejście do dziecka.

Korepetycje  – czy to inwestycja w przyszłość? 

Warto zastanowić się, jak to było z tymi korepetycjami kiedyś? Jakiś czas temu, korepetycje były bardzo drogie, ekskluzywne, prowadzili je ci sami nauczyciele, którzy uczyli danego przedmiotu w szkole. Miały one na celu nadrobienie materiału, ale również rozwój ucznia i danie mu większej szansy w dostaniu się np. na wymarzoną uczelnie – jednym słowem, korepetycje miały i nadal mają na celu naprawiać braki systemu edukacji. Czy nie zgodzicie się z nami, że żaden uczeń nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem materiału szkolnego? Przecież nikt z nas, nie powinien dodatkowo finansować edukacji swojego dziecka – teoretycznie jest bezpłatna!

Czy to więc dobra inwestycja w przyszłość? W jakimś stopniu zdecydowanie tak.

Korepetycje to uzupełnianie dziur w edukacji, ale nie są przyszłością. 

angielski Libiąż

 

Szkoła językowa – język angielski na pierwszym miejscu

Czy podoba Wam się nasza wizja – zamiast płacić za uzupełnianie braków w wiedzy naszych dzieci,  powinniśmy raczej skupić się na budowaniu jej od samego początku? – tak, aby dziecko bez stresu i bez wysiłku ogarniało materiał szkolny zanim dojdzie do braków, a dodatkowo rozbudowywało i przyswajało wiedzę językową w naszej placówce w Helen Doron w Libiążu?

Czy wiecie, że 80% rodziców posyła swoje dzieci na dodatkowe zajęcia językowe? W Helen Doron Libiąż dążymy do tego, aby każde dziecko – już nawet od 3 miesiąca życia – miało dostęp do nauki języka angielskiego. Jest to piękna wizja, gdzie każdy może się osłuchiwać i oswajać z językiem od najmłodszych lat!

Nie jest to tajemnica – język angielski jest językiem ogólnoświatowym. Każdy pracodawca wymaga znajomości tego języka w stopniu bardzo dobrym, lub płynnym. Nawet jadąc na wakacje, będziemy używać tego języka do komunikacji.

Jednak tak samo, jak zmienia się świat – tak zmieniają się metody nauczania języka angielskiego. Na szczęście, język angielski przestaje być już tylko kolejnym przedmiotem w szkole, i każdy widzi, jak niezbędny jest nam na każdym kroku.

Język angielski to sposób myślenia, rozmawiania z ludźmi, oraz rozwój pasji!

Szkoła językowa inna niż inne

Czym charakteryzuje się dobra szkoła językowa? To miejsce, które nauczy Twoje dziecko pisać, czytać, mówić i myśleć po angielsku. Dzięki odpowiednio dobranej metodzie nauczania, dziecko będzie rozumiało oraz będzie umiało komunikować się ze swoimi rówieśnikami, aż osiągnie płynność językową– angielski stanie się jego drugim językiem.

Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie. Czy skoro i tak myślisz nad zajęciami dodatkowymi dla Twojego Dziecka (tak jak 70% Polaków) , to czy lepiej inwestować później w korepetycje i nadrabiać materiał w stresie i pośpiechu, czy lepiej wcześniej rozpocząć zajęcia w grupie rówieśniczej, w przyjemnym środowisku, bez stresu i ponaglania i nie doprowadzić do zaległości, a wręcz wyprzedzać rówieśników i przyswoić ten język w stopniu równym jak język ojczysty.

Dla Helen Doron Libiąż jest to sprawa priorytetowa, żeby Wasze dziecko poczuło się z nami jak w domu, przyswoiło język, oraz abyś Ty mógł/mogła zaoszczędzić stres i czas związany z nadrabianiem materiału z języka angielskiego w późniejszym czasie. Dzieci uczestniczące w kursach metodą Helen Doron, nie muszą poświęcać swojego czasu na naukę języka angielskiego w domu.

Zainwestuj w przyszłość swojego dziecka i zapoznaj się z naszymi kursami języka angielskiego!

Nasza placówka Helen Doron Angielski dla dzieci i młodzieży w Libiążu:

Korepetycje, czy szkoła językowa? Wybór należy do Ciebie!

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

ul. Paderewskiego 9, 32-590 Libiąż