Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Skwer im. Św. Maksymiliana Kolbego 1, 93-279 Łódź

nr konta: 97 2530 0008 2006 1041 4519 0001

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci-skutecznie, z uśmiechem Łódź-Dąbrowa

  Czy zauważyłe/aś że stworek Flupe to wyjątkowo urocza postać? Spójrz! Nasza aplikacja do utrwalania zapamiętanych słówek jest bardzo czytelna i atrakcyjna wizualnie dla dzieci. Jesteśmy grupą osób z pasją, dla których nauka angielskiego jest prawdziwą frajdą. Tę pasję chcemy przekazać najmłodszym, tworząc kreatywne zajęcia angielskiego dla dzieci od czwartego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku. Metoda Helen Doron w Łodzi-Dąbrowie przynosi rzeczywiste, widoczne rezultaty.

  Metoda Helen Doron Łódź-Dąbrowa

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Dąbrowie jest miejscem dla osób, które nie lubią się nudzić, a zabawa, aktywność fizyczna, śmiech i współpraca z rówieśnikami są naturalnymi elementami każdego dnia. Angielski dla dzieci w Łodzi-Dąbrowie to zajęcia, podczas których zabawa w zapamiętywanie na podstawie osłuchania oraz aktywizacja i pokonywanie barier przed mówieniem w obcym języku są skuteczne od najmłodszych lat. Jesteśmy doświadczeni w ESL (English as a Second Language). Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem