Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Dąbrowa - Helen Doron

695 525 996
Skwer im. Św. Maksymiliana M. Kolbego 1, 93-279 Łódź

O nas

Nasza szkoła angielskiego działa od 2018 roku, ale wszystko zaczęło się wcześniej, od dwóch koleżanek i ich rozmów o edukacji i rozwoju dzieci.

Jeżeli mogę bez presji, kar i ocen nauczyć dziecko płynnego posługiwania się językiem angielskim na poziomie aż do C2 Proficiency – to jest mój wybór jako rodzica.

Niemowlaki od 3 miesiąca, przedszkolaki, szkolniaki oraz młodzież do 19 roku życia, która chce poznawać angielski i rozwijać swoje kompetencje językowe jest mile widziana,
Milena & Edyta

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 295 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 97 2530 0008 2006 1041 4519 0001
Oferta Oferta
Zdaj z nami egzamin Cambridge

Kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Łodzi:
od poziomu Starters (pre A1) do Advanced (C1)

Gdzie: w Centrum Helen Doron Łódź Dąbrowa,
róg ul.Tatrzańskiej i Felińskiego

Zapisy:
lodz.dabrowa.sekretariat@helendoron.pl
tel. 695 525 996

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Egzaminy Cambridge

Przygotowania do egzaminów realizujemy w toku naszych kursów na poziomach od Starters i Movers, przez A2 Flyers i Key English, przez B1 Preliminary i First Certificate in English, aż do C1 Advanced i C2 Proficiency.

Co da nastolatkom biegła znajomość angielskiego?

Pozwoli na zdawanie matury dwujęzycznej lub wybór rozszerzonej matury z angielskiego bez dodatkowej nauki, ułatwi wyjazd studencki z programu Erasmus, podróżowanie bez barier językowych, umożliwi studia na anglojęzycznej uczelni.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.

Skwer im. Św. Maksymiliana M. Kolbego 1, 93-279 Łódź

nr konta: 97 2530 0008 2006 1041 4519 0001

    Nauka angielskiego dla dzieci-skutecznie, z uśmiechem Łódź-Dąbrowa

    Czy zauważyłe/aś że stworek Flupe to wyjątkowo urocza postać? Spójrz! Nasza aplikacja do utrwalania zapamiętanych słówek jest bardzo czytelna i atrakcyjna wizualnie dla dzieci. Jesteśmy grupą osób z pasją, dla których nauka angielskiego jest prawdziwą frajdą. Tę pasję chcemy przekazać najmłodszym, tworząc kreatywne zajęcia angielskiego dla dzieci od czwartego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku. Metoda Helen Doron w Łodzi-Dąbrowie przynosi rzeczywiste, widoczne rezultaty.

    Metoda Helen Doron Łódź-Dąbrowa

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Dąbrowie jest miejscem dla osób, które nie lubią się nudzić, a zabawa, aktywność fizyczna, śmiech i współpraca z rówieśnikami są naturalnymi elementami każdego dnia. Angielski dla dzieci w Łodzi-Dąbrowie to zajęcia, podczas których zabawa w zapamiętywanie na podstawie osłuchania oraz aktywizacja i pokonywanie barier przed mówieniem w obcym języku są skuteczne od najmłodszych lat. Jesteśmy doświadczoną szkołą nauki języka angielskiego. Zapraszamy, pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.