Angielski dla dzieci i młodzieży - Łódź

Helen Doron English Łódź Bałuty Doły
ul. Tamka 16 /1
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Łódź Bałuty Radogoszcz
ul. Motylowa 12 (Blok nr 117)
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Łódź Chojny
ul. Budowlana 17/19
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Łódź Dąbrowa
Skwer im. Św. Maksymiliana M. Kolbego 1
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Łódź Polesie
ul. Karolewska 36
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Łódź Złotno
ul. Podchorążych 1A
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Łódź

Nauka metodą Helen Doron to połączenie przyjemnie spędzonego czasu i zabawy obfitującej w nowe słownictwo. Jednym z ważniejszych elementów jest naturalne przyswajanie mowy poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach. Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi daje wachlarz możliwości w zakresie wyboru kursu. Naukę mogą rozpocząć maluszki od 3 miesiąca życia. Kursy na tym etapie przygotowują dziecko do procesu mówienia, jednocześnie pozwalają oswoić się z językiem angielskim. Najmłodszym dzieciom oferowany jest kurs Baby’s Best Start. Kolejna część – Toddler’s Best Start to już cały zestaw piosenek i wierszyków z melodiami z różnych zakątków świata. Angielski dla dzieci w Łodzi to inwestycja w młodego człowieka, który już od najmłodszych lat ma szansę rozwijać się w środowisku sprzyjającemu nauce języka angielskiego. Jednocześnie jest to duża dawka ciekawych zajęć dostosowanych do rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka, a wyjątkowa metoda nauczania sprawia, że dzieci kojarzą naukę z pozytywnymi emocjami.

Szkoła językowa Łódź

Rodzice od najmłodszych lat starają się wspierać swoje dziecko w jego jak najlepszym rozwoju. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niemal koniecznością, a z pewnością umiejętność porozumiewania się w języku angielskim przynosi wiele korzyści – zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jeżeli szukają Państwo najlepszej szkoły językowej w Łodzi to zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów dla dzieci i młodzieży w różnych przedziałach wiekowych w szkole Helen Doron. Oprócz zajęć skierowanych do najmłodszych, szkoła ma w swojej ofercie również kursy dla nastolatków. Angielski dla młodzieży w Łodzi to okazja do ciekawej interakcji z rówieśnikami w języku obcym, konwersacje na różne tematy oraz możliwość nawiązania nowych znajomości. Dodatkowo oprócz interesujących dyskusji będących doskonałą metodą na ćwiczenie umiejętnego wyrażania własnych opinii i własnego zdania na dany temat, kursy mają na celu przygotowanie młodych ludzi do egzaminów językowych.

Helen Doron Łódź

Metoda Helen Doron wykorzystywana jest w wielu krajach na całym świecie. Nauka języka angielskiego tą techniką jest wyjątkowo prosta i przyjazna dla ucznia. Zajęcia są skonstruowane w taki sposób, aby słownictwo było utrwalane naturalnie. Dzieci i młodzież aktywnie uczestniczą w zajęciach. Specjalnie przygotowane materiały dydaktyczne w postaci zeszytów ćwiczeń, piosenek, wierszyków i konwersacji nagranych w wesji audio dodatkowo wspomagają naukę. Zajęcia trwają od 45 minut do nawet 120 minut i dostosowane są do możliwości młodych uczestników kursów Helen Doron. Każdy kolejny etap nauki to nowe wyzwania stojące przed uczniami. Oprócz rozszerzonego zakresu słów, dzieci przyswajają gramatykę oraz poznaną nowe przygody oraz nowych bohaterów, którzy towarzyszą dzieciom i młodzieży zarówno podczas zajęć, jak również w domu, gdy słuchają przygotowanych materiałów w wersji audio. Niewielkie grupy sprzyjają atmosferze aktywnego uczestnictwa i zachętą do wyrażania się w języku angielskim.