Angielski dla dzieci Łódź Bałuty Radogoszcz - Centrum Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

  Nauka angielskiego przez zabawę Łódź-Radogoszcz

  Angielski dla dzieci w Łodzi-Radogoszcz jest adresowany do najmłodszych od czwartego miesiąca życia, aż po dorosłych już nastolatków. Zachwycająco pomoce, narzędzia, lecz przede wszystkim doświadczona, wykształcona kadra gwarantują najwyższy poziom usług. Proponujemy autorskie sposoby przyswajania angielskiego na podstawie naturalnej skłonności do rozumienia, zapamiętywania poprzez osłuchanie oraz wspaniałą zabawę.

  Metoda Helen Doron Łódź-Radogoszcz, skutecznie i z uśmiechem

  Słysząc frazę metoda Helen Doron w Łodzi-Radogoszcz zastanawiasz się, czy nauka przez zabawę i nieskrępowane słuchanie, włączanie się do wypowiedzi, uśmiech jest rzeczywiście skuteczna. Nasza kadra to zbiór osób, które poza perfekcyjną znajomością języka posiadają ogromną pasję nauczania najmłodszych kreatywnymi metodami. Aktywizacja na zajęciach, wspaniała atmosfera, nowoczesne techniki i narzędzia do nauki oferowane są dla dzieci najmłodszych, przedszkolaków, w wieku szkolnym oraz nastolatków. Jesteśmy liderem ESL. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem