Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Bałuty Radogoszcz - Helen Doron

793 384 547
ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

O nas

Centrum Helen Doron English Łódź Bałuty powstało w 2010 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Izabela Nowakowska – edukatorka, terapeutka i szkoleniowiec z zakresu pracy z dziećmi. Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron obecna jest w ponad 30 krajach świata.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

17.05.2023 10. urodziny Helen Doron Łódź Bałuty

Już w sobotę 27 MAJA zapraszamy was na urodzinowy piknik w Nowej Gdyni. W programie m.in.: animacje, tańce, ognisko, przekąski, tort urodzinowy. Startujemy o 11:00.

Po pikniku możecie skorzystać z szaleństwa w Ancymondo. Tylko w dniu pikniku specjalna cena dla uczniów Helen Doron.

Zapisy w sekretariacie
Telefon: 793384547

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron Łódź Bałuty, mieszcząca się na ul. Motylowej 12, posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

    Nauka angielskiego przez zabawę Łódź-Radogoszcz

    Angielski dla dzieci w Łodzi-Radogoszcz jest adresowany do najmłodszych od czwartego miesiąca życia, aż po dorosłych już nastolatków. Zachwycająco pomoce, narzędzia, lecz przede wszystkim doświadczona, wykształcona kadra gwarantują najwyższy poziom usług. Proponujemy autorskie sposoby przyswajania angielskiego na podstawie naturalnej skłonności do rozumienia, zapamiętywania poprzez osłuchanie oraz wspaniałą zabawę.

    Metoda Helen Doron Łódź-Radogoszcz, skutecznie i z uśmiechem

    Słysząc frazę metoda Helen Doron w Łodzi-Radogoszcz zastanawiasz się, czy nauka przez zabawę i nieskrępowane słuchanie, włączanie się do wypowiedzi, uśmiech jest rzeczywiście skuteczna. Nasza kadra to zbiór osób, które poza perfekcyjną znajomością języka posiadają ogromną pasję nauczania najmłodszych kreatywnymi metodami. Aktywizacja na zajęciach, wspaniała atmosfera, nowoczesne techniki i narzędzia do nauki oferowane są dla dzieci najmłodszych, przedszkolaków, w wieku szkolnym oraz nastolatków. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.