Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Bałuty Radogoszcz - Helen Doron

793 384 547
ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

O nas

Centrum Helen Doron English Łódź Bałuty powstało w 2010 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Izabela Nowakowska – edukatorka, terapeutka i szkoleniowiec z zakresu pracy z dziećmi. Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron obecna jest w ponad 30 krajach świata.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

12.06.2024 Zabierz Maskotkę

🇬🇧 Hej Dzieciaki!
Zbliża się ostatni weekend, w którym możecie wziąć udział w naszej akcji "Zabierz bohatera naszych kursów do domu, aby ćwiczyć angielski". To ostatnia szansa przed wakacjami, aby spędzić czas z naszymi bohaterami i doskonalić swoje umiejętności językowe w domowym zaciszu.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

12.06.2024 Zakończenie Roku

Od 17 do 22 czerwca jest ostatni tydzień zajęć w naszej szkole, a na jego zakończenie przygotowaliśmy wyjątkowy temat przewodni: SAFARI!
Czekają na nas niezapomniane przygody, kreatywne zabawy i mnóstwo radości.
Dziękujemy za Państwa wsparcie i życzymy wszystkim udanych wakacji!

12.06.2024 Półkolonie

Ahoj, mali piraci!
Zapraszamy na letnie półkolonie, które odbędą się w dniach 1-5 czerwca. Do 15 czerwca przyjmujemy zapisy. W tym roku zamieniamy naszą szkołę w piracki statek pełen przygód!

Nauka angielskiego w pirackim klimacie
Ekscytujące wycieczki
Wesołe animacje i zabawy
Pyszne wyżywienie
tel. 793 384 547

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron Łódź Bałuty, mieszcząca się na ul. Motylowej 12, posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

    Nauka angielskiego przez zabawę Łódź-Radogoszcz

    Angielski dla dzieci w Łodzi-Radogoszcz jest adresowany do najmłodszych od czwartego miesiąca życia, aż po dorosłych już nastolatków. Zachwycająco pomoce, narzędzia, lecz przede wszystkim doświadczona, wykształcona kadra gwarantują najwyższy poziom usług. Proponujemy autorskie sposoby przyswajania angielskiego na podstawie naturalnej skłonności do rozumienia, zapamiętywania poprzez osłuchanie oraz wspaniałą zabawę.

    Metoda Helen Doron Łódź-Radogoszcz, skutecznie i z uśmiechem

    Słysząc frazę metoda Helen Doron w Łodzi-Radogoszcz zastanawiasz się, czy nauka przez zabawę i nieskrępowane słuchanie, włączanie się do wypowiedzi, uśmiech jest rzeczywiście skuteczna. Nasza kadra to zbiór osób, które poza perfekcyjną znajomością języka posiadają ogromną pasję nauczania najmłodszych kreatywnymi metodami. Aktywizacja na zajęciach, wspaniała atmosfera, nowoczesne techniki i narzędzia do nauki oferowane są dla dzieci najmłodszych, przedszkolaków, w wieku szkolnym oraz nastolatków. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.