Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Bałuty Radogoszcz - Helen Doron

793 384 547
ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

O nas

Centrum Helen Doron English Łódź Bałuty powstało w 2010 roku. Założycielem i dyrektorem Centrum jest Izabela Nowakowska – edukatorka, terapeutka i szkoleniowiec z zakresu pracy z dziećmi. Helen Doron English jest wyjątkową, prostą i naturalną metodą nauczania języka angielskiego, odpowiednią dla każdego dziecka, bez względu na to, jaki jest jego język ojczysty. Międzynarodowa sieć szkół językowych Helen Doron obecna jest w ponad 30 krajach świata.

Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

11.07.2023 Zapisy na nowy rok szkolny.

W wakacje nasze Centrum jest zamknięte, ale telefon jest do waszej dyspozycji nieustannie :) Jeśli więc chcesz umówić się na lekcje pokazowe, które rozpoczną się w połowie sierpnia, warto umówić się na nie już teraz i zarezerwować sobie wolne miejsce w nowych grupach!

Zadzwoń: + 48 793 384 547

15.06.2023 Lekcje pokazowe w Helen Doron Łódź Bałuty. Czas start!

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe dla naszych przyszłych uczniów i ich opiekunów :)

Terminy najbliższych "demówek":
17 CZERWCA, godz. 9:00, dla 5 i 6-latków
21 CZERWCA, godz. 16:00, dla 3 i 4-latków
21 CZERWCA, godz. 16:45, dla 7 i 8-latków

Zadzwoń: + 48 793 384 547

05.06.2023 Ostatnie zajęcia w Helen Doron Łódź Bałuty

To już ostatni miesiąc nauki w Centrum Helen Doron w tym roku szkolnym. Dlatego przypominamy, że ostatnie zajęcia w naszej szkole na ul. Motylowej 12 odbędą się w sobotę 24 CZERWCA br. w następujących grupach:

- Jump With Joey oraz Teen Talent I u Ani Ch.,
- AlphaBoat u Ani S.
- More Nat and Friends oraz More Fun With Flupe u Katii.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Szkoła Helen Doron Łódź Bałuty, mieszcząca się na ul. Motylowej 12, posiada status Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge English Language Assessment.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Motylowa 12 (Blok nr 117), 91-496 Łódź

    Nauka angielskiego przez zabawę Łódź-Radogoszcz

    Angielski dla dzieci w Łodzi-Radogoszcz jest adresowany do najmłodszych od czwartego miesiąca życia, aż po dorosłych już nastolatków. Zachwycająco pomoce, narzędzia, lecz przede wszystkim doświadczona, wykształcona kadra gwarantują najwyższy poziom usług. Proponujemy autorskie sposoby przyswajania angielskiego na podstawie naturalnej skłonności do rozumienia, zapamiętywania poprzez osłuchanie oraz wspaniałą zabawę.

    Metoda Helen Doron Łódź-Radogoszcz, skutecznie i z uśmiechem

    Słysząc frazę metoda Helen Doron w Łodzi-Radogoszcz zastanawiasz się, czy nauka przez zabawę i nieskrępowane słuchanie, włączanie się do wypowiedzi, uśmiech jest rzeczywiście skuteczna. Nasza kadra to zbiór osób, które poza perfekcyjną znajomością języka posiadają ogromną pasję nauczania najmłodszych kreatywnymi metodami. Aktywizacja na zajęciach, wspaniała atmosfera, nowoczesne techniki i narzędzia do nauki oferowane są dla dzieci najmłodszych, przedszkolaków, w wieku szkolnym oraz nastolatków. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.