Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Karolewska 36, 90-561 Łódź

nr konta: 28 1140 2017 0000 4202 1293 0634

  Nasz zespół

  Szkoła angielskiego dla dzieci Łódź-Polesie

  Nowoczesne narzędzia, technologie ułatwiające naukę i zespół specjalistów, dzięki którym poznawanie obcego języka i kultury stają się przyjemnością. To wszystko oferuje szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Polesiu. Proponujemy najwyższy poziom edukacji, adresowany dla dzieci w wielu przedziałach wiekowych (0-3 lat, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat) oraz własne, nowoczesne pomoce dydaktyczne. Nasza aplikacja Kangi Club pozwala szybko utrwalić słówka, a stworek Flupe stanie się przyjacielem każdego przedszkolaka.

  Metoda Helen Doron Łódź-Polesie, co oferujemy?

  Nasz angielski dla dzieci w Łodzi-Polesiu opiera się o zastosowanie sprawdzonej metody, bazującej na osłuchaniu się z poznanymi w konwersacji słowami i znaczeniami. Metoda Helen Doron w Łodzi-Polesiu to sposób na efektywną naukę nawet u najmłodszych dzieci. Jeśli nie potrafią jeszcze pisać, rozumienie pojawi się naturalnie, a zdolność i łatwość mówienia w języku angielskim będzie rzeczywistością, znaną od najmłodszych lat. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem