Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Chojny - Centrum Helen Doron

798 622 630
ul. Budowlana 17/19, 93-356 Łódź

O nas

Angielski dla Dzieci Helen Doron English Łódź Chojny.

Uczymy dzieci już od 3-go miesiąca życia, proponując najwyższej jakości zajęcia ogólnorozwojowe na bazie wyjątkowej, naturalnej metody.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Zapraszamy na zajęcia również młodzież w wieku 11 – 19 lat.

Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 325 zł (w roku szkolnym 2023/2024) Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 41 1140 2004 0000 3102 8251 2367
Oferta Oferta

Helen Doron English Polska każdego lata organizuje zajęcia wakacyjne oraz wyjazdy zagraniczne. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów będzie dostępna w trakcie roku szkolnego w sekretariacie szkoły lub pod numerem tel. : 798 622 630.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

01.02.2024 Zapisy na nowy semestr 2023/2024! Lekcje pokazowe od 12.02.2024

Drodzy Rodzice,

Przyjmujemy zapisy na semestr zimowy. Dysponujemy miejscami we wszystkich grupach wiekowych. Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe.
Zadzwoń: 798 622 630!
e-mail: lodz-chojny@helendoron.pl

Zapraszamy 🙂

28.01.2024 Ferie zimowe!

Ferie zimowe czas zacząć!
Odpoczywamy i ładujemy baterie 29.01-11.02.2024.
Po feriach zaczynamy nowy semestr, więc można do nas dołączyć.
Będziemy dla Was dostępni pod numerem telefonu : 798 622 630, aby przyjmować zapisy na lekcje pokazowe, które wznawiamy tuż po feriach od 12.02.2024.
Zapraszamy!

14.10.2023 Wolne miejsca na zajęciach z języka angielskiego dla maluszków i przedszkolaków na Chojnach

UWAGA! Prezentujemy informację o wolnych miejscach w grupach na naszych kursach angielskiego dla dzieci 1,5 r-5-latek:
1,5 r.-2-latki Środa 16.15
3-latki Wtorek 16.00, Środa 17.15
4/5-latki Wtorek 16.30, Czwartek 16.00
5 (+)-latki Wtorek 17.30, Środa 17.15
Jeśli interesuje Cię inny termin, zadzwoń do nas: 798 622 630 ! - Zapraszamy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Uczniowie szkół Helen Doron w wieku 13-14 lat zdają egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Następne Egzaminy Cambridge w Helen Doron odbędą się w Łodzi w Czerwcu 2023.

 

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Budowlana 17/19, 93-356 Łódź

 

  Angielski dla dzieci Łódź Chojny – zaufana szkoła językowa

  Rodzice, których interesuje profesjonalny angielski dla dzieci w Łodzi w dzielnicy Chojny, powinni rozważyć szkołę językową Helen Doron. W prywatnej placówce panuje przyjazna atmosfera, która umożliwia naukę języka obcego w bezstresowych warunkach. Indywidualnie podchodzimy do edukacji każdego ucznia, który w małej grupie kursantów może na nowo odkryć swój potencjał. Wszyscy uczniowie Centrum Helen Doron otrzymują specjalne paszporty uczniów, które uprawniają nie tylko do udziału w zajęciach i korzystania z profesjonalnych narzędzi dydaktycznych, ale również do udziału w organizowanych obozach językowych i wyjazdach zagranicznych. To świetne okazje do jeszcze lepszego zaznajamiania się z językiem obcym i budowania pozytywnych wspomnień z czasów szkolnych. Ukończenie poszczególnych kursów jest potwierdzane odpowiednimi certyfikatami, które mogą przydać się w dalszej edukacji. Warto zapisać do nas swoją pociechę, nie tylko jeśli chce ona poprawić swoje wyniki w nauce języka angielskiego. Przygotowujemy naszych uczniów również do egzaminów Cambridge.

  Szkoła językowa Łódź Chojny – dlaczego warto wybrać Centrum Helen Doron?

  Istnieje wiele powodów, dla których metoda Helen Doron stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów nauki języka angielskiego wśród dzieci i młodzieży. Przede wszystkim nasza szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi w dzielnicy Chojny prowadzi zajęcia wyłącznie w języku angielskim. Dotyczy to nie tylko realizowanego materiału, ale również swobodnych rozmów pomiędzy uczniami a lektorem. Ta zasada to duża motywacja do posługiwania się językiem obcym w różnych sytuacjach, która kształtuje umiejętności językowe. Ponadto, lektorzy zatrudnieni w Centrum Helen Doron odznaczają się odpowiednim przygotowaniem do pracy z dziećmi. Realizują materiał dydaktyczny w formie zaplanowanych gier i zabaw angażujących uczniów. W trakcie zajęć dzieci korzystają ze specjalnie opracowanych podręczników Helen Doron English, które wchodzą w cenę każdego kursu. Zajęcia stacjonarne wzbogacamy narzędziami online, z których nasi kursanci mogą korzystać w swoich domach. Zawierają one atrakcyjne materiały audio i video wspierające naukę języka angielskiego. Nie tylko dzieci, ale również rodzice mają bieżący kontakt z lektorem, co pozwala na aktywne śledzenie postępów w nauce swoich pociech.

  Helen Doron Łódź Chojny – grupy dla dzieci w różnym wieku

  Szkoła językowa Helen Doron w Łodzi w dzielnicy Chojny umożliwia wieloletnią ścieżkę rozwoju dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Prowadzimy kursy w 4 kategoriach wiekowych: 0-4, 4-9, 9-11 i 11-19 lat. W kursie dla najmłodszych mogą brać udział niemowlęta już od 3. miesiąca życia. Maluszki uczęszczające na zajęcia razem ze swoimi rodzicami mają szansę na osłuchiwanie się z językiem angielskim od jak najmłodszego wieku. Niemowlęta oraz kilkulatki uczą się także u nas języka migowego. Chociaż naukę języka angielskiego warto rozpocząć jak najszybciej, na zajęcia przyjmujemy także starsze dzieci i do ich bieżących umiejętności językowych dostosowujemy program zajęciowy. Z tego powodu angielski dla młodzieży w lokalizacji Łódź Chojny to dobra decyzja, na przykład dla uczniów, którzy nie nadążają za programem zajęciowym na lekcjach angielskiego w szkole lub, wręcz przeciwnie, nudzą się na zajęciach, ponieważ znają angielski lepiej od grupy i nie mogą w pełni realizować swojego potencjału.