Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Doły - Helen Doron

510 000 059
ul. Tamka 16 /1, 91-403 Łódź

O nas

W szkole Helen Doron English Łódź Doły uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia.

Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

 

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: Opłata za pierwszy miesiąc 450 zł wraz z kompletem materiałów dydaktycznych, kolejne wpłaty: od 295 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 93 1140 2004 0000 3102 8263 0256
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

26.01.2024 Ferie!

Ferie zimowe czas zacząć! 🎉🏂⛄
Ogłaszamy przerwę w zajęciach od 29 stycznia do 11 lutego 2024r.
Wrócicie do nas, drodzy uczniowie, pełni sił i gotowi na nowe wyzwania językowe! 😀

12.01.2024 Karnawałowe spotkania:)

Bawimy się kolorowo, śpiewająco i tanecznie, of course! 🎤🎶💃
Grupy JwJ i MJwJ: 19 stycznia, piątek, godzina 17:00.
Grupy AB, PWE, PWA: 20 stycznia, sobota, godzina 16:00.
Grupy FwF i MFwF: 26 stycznia, piątek, godzina 17:00.
Zapraszamy!

09.01.2024 Drugi etap konkursu rozstrzygnięty!

Oto ulubieńcy publiczności:
kategoria 2-5 lat: miejsce 1 - Zosia W. FwF, 2 - Basia Ł. MFwF, 3 - Kuba W. MFwF, Filip W. MFwF,
kategoria 6-7 lat: 1 - Lena D. FwF, Natalka D., 2 - Łucja S-J. FwF, 3 - Amelka K. MFwF,
kategoria 8 lat i więcej: 1 - Natalka Kobus AB, 2 - Oliwier T. PWE.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Uczniowie szkół Helen Doron w wieku 13-14 lat zdają egzamin na poziomie matury z języka angielskiego!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Tamka 16 /1, 91-403 Łódź

 

 

  Szkoła językowa Łódź Doły – Helen Doron

  Jeśli interesuje Cię profesjonalna szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi Dołach, możesz rozważyć placówkę Helen Doron. Prowadzone są w niej zajęcia wyłącznie w języku angielskim, co stanowi najskuteczniejszą motywację do posługiwania się językiem obcym na co dzień. W naszej szkole językowej dbamy przede wszystkim o dobre samopoczucie uczniów. Z tego powodu zatrudniamy odpowiednio wykwalifikowanych lektorów języka angielskiego, którzy obdarzają taką samą uwagą każdego ze swoich podopiecznych. Młodzi kursanci biorą udział w zajęciach stacjonarnych, podczas których wykorzystują dedykowane podręczniki Helen Doron English. Otrzymują także plecaki i paszporty uczniów. Oprócz zajęć stacjonarnych do dyspozycji uczniów Helen Doron pozostają również narzędzia online. Rodzice mają bieżący kontakt z lektorami. W trakcie podsumowań semestralnych oraz końcowych omawiane są wyniki w nauce dzieci.

  Angielski dla dzieci Łódź Doły – metoda Helen Doron

  Rozważając angielski dla dzieci w Łodzi Dołach, warto poświęcić, chociaż chwilę uwagi metodzie nauczania Helen Doron. Jest ona powszechnie praktykowana na całym świecie i przynosi znakomite rezultaty. Naturalny sposób nauczania zakłada osłuchiwanie się z językiem angielskim od najmłodszych lat i jego naukę w ten sam sposób co poznawanie języka ojczystego. Jednocześnie metoda Helen Doron stawia duży nacisk na emocjonalny rozwój dziecka i jego zdrowe poczucie własnej wartości. Z tego powodu w naszej szkole językowej nie wywieramy presji na uczniach. Stosujemy pozytywne wzmocnienie – naukę angielskiego poprzez gry i zabawy. Dzięki temu każde dziecko może uczyć się języka we własnym tempie. Oferujemy angażujący program zajęciowy, który wykorzystuje wszystkie zmysły dziecka. Organizujemy również wyjazdy zagraniczne, obozy językowe i zajęcia międzynarodowe. Metoda Helen Doron gwarantuje, że dzieci posługujące się na co dzień językiem angielskim szybko rozwijają umiejętność prowadzenia szybkiej rozmowy w tym języku.

  Helen Doron Łódź Doły – zapisz dziecko na kurs językowy

  Do szkoły językowej Helen Doron mogą uczęszczać już kilkumiesięczne niemowlęta! Na zajęcia ogólnorozwojowe prowadzone w języku angielskim mogą przychodzić rodzice z dziećmi, które ukończyły 3. miesiąc życia. Nauka w szkole językowej Helen Doron stanowi jednak wieloletnią ścieżkę rozwoju i mogą rozpoczynać ją dzieci w różnym wieku i o różnych umiejętnościach językowych. Chociaż zachęcamy do zapisania do naszej szkoły językowej dzieci w jak najmłodszym wieku, oferujemy również angielski dla młodzieży w Łodzi Dołach. Prowadzimy profesjonalne kursy językowe dla młodzieży do 19. roku życia. Ułatwiamy poprawę ocen z języka angielskiego w szkole i przygotowujemy uczniów do egzaminów Cambridge. Nasz program edukacyjny realizujemy niezmiennie w przyjaznej atmosferze. Tworzymy małe grupy, co zapewnia jak najlepszy kontakt dzieci z nauczycielami. W ten sposób gwarantujemy wsparcie specjalnych potrzeb każdego ucznia.