Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Podchorążych 1A, 94-234 Łódź

  Angielski dla dzieci metodą Helen Doron Łódź-Złotno

  Nauka poprzez zabawę i zapamiętywanie osłuchanych słów to główne elementy, stosowane w nauce angielskiego. Metoda Helen Doron w Łodzi-Złotnie sprawia, że już u najmłodszych dzieci zanika bariera, związana z używaniem języka obcego. Jako lider ESL (English as a Second Language) oferujemy najwyższą jakość edukacji dla dzieci od trzech-czterech miesięcy aż po nastolatków, do dziewiętnastego roku życia. Grupy konstruujemy na podstawie wieku oraz umiejętności.

  Nauka angielskiego dla dzieci Łódź-Złotno

  Angielski dla dzieci w Łodzi-Złotnie jest najlepszym sposobem na szybką, efektywną naukę poprzez zabawę. Dzieci na zajęciach są aktywizowane do czynnego udziału, rozwijają zdolności motoryczne, myślenie i zapamiętywanie na podstawie usłyszanych słów. Nie trzeba zapisywać, by swobodnie mówić po angielsku. Z naszą pomocą dziecko od najmłodszych lat zbuduje naturalną zdolność mówienia w obcym języku, eliminując barierę i obawy, Aktywizując do nauki zapewniamy nowoczesne narzędzia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Złotnie? Polecamy się. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem