Angielski dla dzieci i młodzieży Łódź Złotno - Helen Doron

506 322 557
ul. Podchorążych 1A, 94-234 Łódź

O nas

Angielski dla Dzieci Helen Doron English Łódź Złotno

Uczymy dzieci już od 3. miesiąca życia, oferując najwyższej jakości zajęcia ogólnorozwojowe na bazie wyjątkowej, naturalnej metody.

Jeśli interesuje Cię angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka, to zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Zapraszamy na zajęcia również nastolatków w wieku 12-19 lat.

Kursy dla młodzieży są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 325 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 49 1140 2004 0000 3202 7979 6950
Oferta Oferta
Dodatkowe zajęcia dla dzieci w Łodzi

Zapraszamy na półkolonie letnie i zimowe oraz wyjazdy zagraniczne z Helen Doron. Szczegółowa oferta dla naszych uczniów jest dostępna w sekretariacie szkoły pod numerem telefonu: 506 322 557.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

22.04.2024 Kursy wakacyjne w Helen Doron Łódź Złotno

Kochani, wakacje zbliżają się wielkimi krokami.
W tym roku szykujemy dla was coś wyjątkowego - kursy wakacyjne. Będą to intensywne dni wypełnione dobrą zabawą, niesamowitymi przygodami i oczywiście językiem angielskim. Niedługo pojawi się oferta, wypatrujcie!

05.03.2024 Warsztaty wielkanocne

Już niedługo do naszej szkoły zawita zajączek wielkanocny i przygotuje warsztaty, na których będziemy robić wiosenne dekoracje!
Wszystkich chętnych prosimy o rezerwowanie sobie terminu 23.03 w godzinach 16:00-18:00. Więcej informacji i zapisy w sekretariacie szkoły, za pośrednictwem telefonu bądź wiadomości e-mail.
Zapraszamy!

17.02.2024 Semestr zimowy

Drodzy rodzice!
Nadal prowadzimy zapisy na semestr zimowy.
Serdecznie zapraszamy na zajęcia pokazowe w grupach wiekowych od 2 do 15 roku życia.
Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu telefonicznego :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge. Uczniowie szkół Helen Doron w wieku 13-14 lat zdają egzamin na poziomie matury z języka angielskiego! Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

 

 

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Podchorążych 1A, 94-234 Łódź

    Angielski dla dzieci metodą Helen Doron Łódź-Złotno

    Nauka poprzez zabawę i zapamiętywanie osłuchanych słów to główne elementy, stosowane w nauce angielskiego. Metoda Helen Doron w Łodzi-Złotnie sprawia, że już u najmłodszych dzieci zanika bariera, związana z używaniem języka obcego. Jako lokalna, wiodąca szkoła językowa oferujemy najwyższą jakość edukacji dla dzieci od trzech-czterech miesięcy aż po nastolatków, do dziewiętnastego roku życia. Grupy konstruujemy na podstawie wieku oraz umiejętności.

    Nauka angielskiego dla dzieci Łódź-Złotno

    Angielski dla dzieci w Łodzi-Złotnie jest najlepszym sposobem na szybką, efektywną naukę poprzez zabawę. Dzieci na zajęciach są aktywizowane do czynnego udziału, rozwijają zdolności motoryczne, myślenie i zapamiętywanie na podstawie usłyszanych słów. Nie trzeba zapisywać, by swobodnie mówić po angielsku. Z naszą pomocą dziecko od najmłodszych lat zbuduje naturalną zdolność mówienia w obcym języku, eliminując barierę i obawy, Aktywizując do nauki zapewniamy nowoczesne narzędzia. Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi-Złotnie? Polecamy się. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Łodzi dostępna tutaj.