Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Choiny - Helen Doron

81 742 09 69
512 584 819
ul. Choiny 19, 20-816 Lublin

O nas

Nasze Centrum Helen Doron istnieje od 2002 roku. Jesteśmy jedną z czterech szkół w Lublinie pracującą według metody Helen Doron English, obecnie  członka  Helen Doron Educational Group. Od tego czasu pozostajemy niekwestionowanym liderem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 218 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 91 1140 2004 0000 3402 4802 0836 Centrum Języka Angielskiego Urszula Szubartowska
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

18.09.2023 Gala wręczenia certyfikatów Cambridge.

Już w najbliższą sobotę 23 września zapraszamy na uroczystą galę rozdania certyfikatów Cambridge! Zapraszamy!

Aula Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego
Lublin, ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 (wejście nr 2)

07.09.2023 Rozpoczęcie zajęć.

Informujemy, że grupy kontynuujące naukę w naszej szkole rozpoczynają zajęcia w tygodniu od 11 września. Nowych uczniów zapraszamy od 18 września.

17.08.2023 Godziny pracy sekretariatu.

Informujemy, że nasz sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Rekrutacja nowych uczniów trwa. Zapraszamy!

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge.
Przygotowujemy do egzaminów uczniów od poziomu Paul Wards Explores (PWE), tj. od 3-5 klasy.
Zajęcia na wszystkich poziomach:Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools,
C1 Advanced, są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Choiny 19, 20-816 Lublin

    Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

    Angielski dla dzieci w Lublinie-Choinach odbywa się w ramach zróżnicowanych grup, konstruowanych według wieku i poziomu umiejętności. Wiemy, jak trudno jest zachęcić dziecko do nauki, a naszych najmłodszych zająć czymś atrakcyjnym, by odwrócić uwagę od zabawy i relaksu w ulubionej formie. Nasze zajęcia są stworzone dla dzieci z uwzględnieniem tych założeń. Szkoła angielskiego w Lublinie-Choinach jest dostosowana do potrzeb dzieci od trzeciego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku życia. Oferujemy nowoczesne narzędzia pracy, takie jak własną aplikację, towarzystwo uroczych postaci, pomagających w nauce.

    Efektywna metoda nauki angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

    Nasza kadra to ludzie z pasją, którym zależy na nieustannym rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nauka angielskiego może być przyjemna i kojarzona nie z obowiązkiem, ale wspaniałą zabawą. Uczymy poprzez ruch, interakcje w grupie, śmiech, muzykę i zajęcia kreatywne. Metoda Helen Doron w Lublinie-Choinach przynosi znakomite efekty. Dzięki naturalnej zdolności do zapamiętywania osłuchanych dźwięków dzieci pokonują nieśmiałość i niechęć do rozmowy w obcym języku. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.