Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Choiny - Helen Doron

512 584 819
ul. Choiny 19, 20-816 Lublin

O nas

Nasza szkoła czerpie z bogatego doświadczenia wynikającego z ponad 20 lat praktyki nauczania metodą Helen Doron. Od początku stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, kładąc nacisk na rozpoznawanie i spełnianie jego potrzeb. Dla nas priorytetem jest nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również budowanie pewności siebie oraz rozwijanie pasji do nauki. Zajęcia prowadzone są w sposób interaktywny, co pozwala na praktyczne zastosowanie języka oraz rozwija kompetencje komunikacyjne.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 245 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 91 1140 2004 0000 3402 4802 0836 Centrum Języka Angielskiego Urszula Szubartowska
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

06.04.2024 Majówka.

Wolne od zajęć od poniedziałku 29 kwietnia do soboty 4 maja.

18.03.2024 Słuchasz? Perfect!

Przypominamy o codziennym słuchaniu materiałów audio do kursu. Nagrania są dostępne w naszej aplikacji Helen Doron Stream. Słuchamy ich 2 razy dziennie CODZIENNIE. Dlaczego? Bo uczeń regularnie słuchający materiału z kursu ma lepszy akcent oraz więcej i chętniej mówi po angielsku.

04.03.2024 Terminy sesji egzaminacyjnych.

STARTERS, MOVERS, FLYERS - 9 czerwca
KET/PET - 26 maja
FCE - 19 maja
C1 - 6 lipca

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Posiadamy status Centrum Przygotowującego do egzaminów Cambridge.
Przygotowujemy do egzaminów uczniów od poziomu World of Wonders (WOW), tj. od 3-5 klasy.
Zajęcia na wszystkich poziomach:Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools,
C1 Advanced, są prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Choiny 19, 20-816 Lublin

    Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

    Angielski dla dzieci w Lublinie-Choinach odbywa się w ramach zróżnicowanych grup, konstruowanych według wieku i poziomu umiejętności. Wiemy, jak trudno jest zachęcić dziecko do nauki, a naszych najmłodszych zająć czymś atrakcyjnym, by odwrócić uwagę od zabawy i relaksu w ulubionej formie. Nasze zajęcia są stworzone dla dzieci z uwzględnieniem tych założeń. Szkoła angielskiego w Lublinie-Choinach jest dostosowana do potrzeb dzieci od trzeciego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku życia. Oferujemy nowoczesne narzędzia pracy, takie jak własną aplikację, towarzystwo uroczych postaci, pomagających w nauce.

    Efektywna metoda nauki angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

    Nasza kadra to ludzie z pasją, którym zależy na nieustannym rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nauka angielskiego może być przyjemna i kojarzona nie z obowiązkiem, ale wspaniałą zabawą. Uczymy poprzez ruch, interakcje w grupie, śmiech, muzykę i zajęcia kreatywne. Metoda Helen Doron w Lublinie-Choinach przynosi znakomite efekty. Dzięki naturalnej zdolności do zapamiętywania osłuchanych dźwięków dzieci pokonują nieśmiałość i niechęć do rozmowy w obcym języku. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.