Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Choiny 19, 20-816 Lublin

  Nauka angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

  Angielski dla dzieci w Lublinie-Choinach odbywa się w ramach zróżnicowanych grup, konstruowanych według wieku i poziomu umiejętności. Wiemy, jak trudno jest zachęcić dziecko do nauki, a naszych najmłodszych zająć czymś atrakcyjnym, by odwrócić uwagę od zabawy i relaksu w ulubionej formie. Nasze zajęcia są stworzone dla dzieci z uwzględnieniem tych założeń. Szkoła angielskiego w Lublinie-Choinach jest dostosowana do potrzeb dzieci od trzeciego miesiąca życia do nawet dziewiętnastego roku życia. Oferujemy nowoczesne narzędzia pracy, takie jak własną aplikację, towarzystwo uroczych postaci, pomagających w nauce.

  Efektywna metoda nauki angielskiego dla dzieci Lublin-Choiny

  Nasza kadra to ludzie z pasją, którym zależy na nieustannym rozwoju. Jesteśmy przekonani, że nauka angielskiego może być przyjemna i kojarzona nie z obowiązkiem, ale wspaniałą zabawą. Uczymy poprzez ruch, interakcje w grupie, śmiech, muzykę i zajęcia kreatywne. Metoda Helen Doron w Lublinie-Choinach przynosi znakomite efekty. Dzięki naturalnej zdolności do zapamiętywania osłuchanych dźwięków dzieci pokonują nieśmiałość i niechęć do rozmowy w obcym języku. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Lublinie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem