Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Choiny - Helen Doron Skontaktuj się z nami
18.10.2023

Fotorelacja – wręczenie certyfikatów Cambridge

Tak świętowali nasi uczniowie, którzy zdali egzamin Cambridge w ubiegłym roku szkolnym. Spotkaliśmy się w sobotę 23 września na uroczystym wręczeniu certyfikatów i statuetek Cambridge. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego ważnego dla uczniów, rodziców i dla nas wydarzenia. To już nasza coroczna tradycja, bo zależy nam na tym, aby nasi uczniowie poczuli się docenieni i wyróżnieni. Na swój sukces ciężko pracowali przez cały rok.
W naszej szkole każdego roku do egzaminów Cambridge przygotowuje się coraz więcej uczniów na kursach Teen English, poczynając od kursu World of Wonders (WOW).
Jesteśmy bardzo dumni, że nasi uczniowie odnoszą sukcesy na wielu płaszczyznach. Ścieżka edukacyjna, którą obraliśmy ponad 8 lat temu, stając się Autoryzowanym Centrum Przygotowującym Cambridge, okazała się najlepszym kierunkiem rozwoju językowego dla dzieci i młodzieży. Nasz cel jest po prostu jeden – zapewnić uczniom jak najlepszy start w życie, bo znajomość języka angielskiego z pewnością takim jest. To również Państwa zasługa.

IMG 7505 1 - Helen Doron English

Pełna fotorelacja >>>

Porozmawiajmy

ul. Choiny 19, 20-816 Lublin