Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin - Helen Doron Skontaktuj się z nami
4.11.2022

Helen Doron w Lublinie | Wykład na UMCS

26 października 2022 roku Lublin odwiedziła sama Helen Doron, twórczyni naszej metody Helen Doron English, obecnej na całym świecie, którą tysiące dzieci i młodzieży z Lublina uczy się od ponad 20 lat.

Helen Doron wystąpiła na Wydziale Filologicznym UMCS z prelekcją „Science and the Helen Doron Methodology”. Jej wystąpienie zgromadziło pełną aulę nauczycieli oraz studentów zainteresowanych tematyką kształcenia w języku angielskim. Była to też okazja do rozmów o przyszłości edukacji z Prorektorem ds. rozwoju i współpracy z gospodarką dr. hab. Zbigniewem Pastuszakiem oraz Prodziekanem Wydziału Filologicznego dr. hab. Jarosławem Krajką.

IMG 7149 - Helen Doron English

Czy wyobrażacie sobie, aby będąc w Lublinie, Helen Doron nie odwiedziła naszej szkoły?? Oczywiście, że jest to niemożliwe. Spotkała się zarówno z grupą nastolatków jak i uczestniczyła w części lekcji maluszków. Nastolatkowie byli pod dużym wrażeniem. Mieli okazję porozmawiać na żywo z twórczynią metody, która pozwala im świetnie komunikować się po angielsku i po prostu rozwijać skrzydła. Jak sami powiedzieli, byli zaskoczeni, że Helen Doron nie jest niedostępną, ważną osobą, lecz jest bardzo miła, pogodna i przyjazna, widać, że bardzo lubi dzieci.

Spontaniczne spotkanie z rodzicami również wzbudziło wiele uśmiechów i pozytywnych emocji. Bo było to przecież dosyć niecodzienne wydarzenie.

Dziękujemy Helen za tyle wyrazów sympatii dla Lublina, naszej szkoły, dla uczniów. Dziękujemy Wam, Drodzy Rodzice i Uczniowie, za współtworzenie klimatu naszej szkoły. To również dzięki Wami możemy się rozwijać.

Przekazujemy Wam pozdrowienia od Helen Doron bezpośrednio z auli UMCS.

Artykuły o wizycie Helen Doron w Lublinie

Artykuł na stronie UMCS >>

Artykuł w Gazecie Wyborczej >>

Wykład Helen Doron na UMCS

Odwiedziny Helen Doron w naszej szkole Helen Doron Lublin przy ul. Błońskiego

Porozmawiajmy

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin