Angielski dla dzieci i młodzieży Lublin Węglin - Helen Doron Skontaktuj się z nami
15.04.2024

Pomagamy – zbieramy elektroodpady dla Kacpra

Pomóżmy Kacprowi wrócić do zdrowia

Kochani, zachęcamy do włączenia się w szlachetną akcję pomocową, którą organizujemy w naszej szkole. Zawsze kładziemy duży nacisk na wartość pomagania innym i uczymy naszych uczniów, że nawet najmniejszy gest może mieć ogromne znaczenie.

Wspólnie możemy zrobić dużo dobrego dla Kacpra, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku jest sparaliżowany i wymaga intensywnej rehabilitacji. To niezwykła okazja, by nie tylko zadbać o środowisko i porządek w naszych domach podczas wiosennych porządków, ale także okazać wsparcie dla Kacpra, który bardzo potrzebuje naszej pomocy. Poprzez zbieranie elektrośmieci dajemy nie tylko nowe życie zużywanym sprzętom elektronicznym, ale również możliwość zdobycia funduszy na leczenie i rehabilitację. Dajmy przykład naszym dzieciom, że pomoc innym może być równie ważna jak przyjemność z porządkowania własnego otoczenia.

Elektroodpady można dostarczać do kontenera podstawionego na plac przy naszej szkole w terminie:

15-30 kwietnia

Sprzęt wielkogabarytowy, w przypadku braku transportu, odbierzemy osobiście, wystarczy zgłosić ten fakt pod nr 603-291-677.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji zbierania elektrośmieci. Zachęcamy również do wysłania SMSa poprzez siepomaga.pl, szczegóły poniżej. Każdy mały gest może zdziałać wielkie cuda!

fb news feed 1 - Helen Doron English
dla Kacpra plakat cz. 1 - Helen Doron English

Porozmawiajmy

ul. Błońskiego 1, 20-734 Lublin