Angielski dla dzieci i młodzieży Mikołów - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Interesuje cię konkretny kurs, chciałbyś dowiedzieć się więcej o metodzie Helen Doron? A może chcesz zapisać swoje dziecko na lekcje lub zadać pytanie na inny nurtujący cię temat? Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

ul. Prusa 1, 43-190 Mikołów

  Nasz zespół

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mikołów

  Świat języków obcych może być dla dzieci nieodkrytą tajemnicą, przed którą czują odrobinę respektu. U nas zakłopotanie, nieśmiałość i niepewność znikają w krainie beztroskiej zabawy i dźwięków. Szkoła angielskiego dla dzieci w Mikołowie jest miejscem, w którym nauka odbywa się przez zabawę. Prowadzimy zajęcia w ramach ESL (English as a Second Language). Jesteśmy skupieni na efektywnym nauczaniu przy wykorzystaniu metody, powstałej ponad trzydzieści lat temu i przetestowanej przez 3 miliony zadowolonych uczniów.

  Szkoła językowa Mikołów

  Metoda Helen Doron w Mikołowie jest propozycją szybkiej i niestresującej nauki angielskiego dla dzieci. Bazujemy na osłuchaniu z dźwiękiem, a następnie utrwalaniu poznanych słówek poprzez zajęcia, ukierunkowane na wiek i umiejętności uczniów. Posiadamy nowoczesne sale, gry i aplikacje multimedialne o atrakcyjnej szacie graficznej oraz wyjątkowo przyjazną oprawę zajęć. Zapraszamy na angielski dla dzieci w Mikołowie dzieci od 0 do 19 lat.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem