Angielski dla dzieci i młodzieży Mikołów - Helen Doron

530 605 555
ul. Prusa 1, 43-190 Mikołów

O nas

Angielski dla dzieci Mikołów

Uczymy dzieci już od 3 miesiąca życia, poprzez zajęcia ogólnorozwojowe i zabawę, wyłącznie po angielsku.

Szukasz angielskiego dla przedszkolaka: 3-latka, 4-latka, 5-latka i 6-latka? Zapraszamy na zajęcia pokazowe.

Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci szkolnych na kilkunastu poziomach zaawansowania.

Angielski dla młodzieży Mikołów

W Teen English College skutecznie uczymy angielskiego młodzież 11 – 19 lat, gdzie przygotowujemy min. do egzaminów językowych.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 305zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 73 1050 1243 1000 0092 2682 6437 prowadzony w ING Bank Śląski S.A.
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

30.04.2024 Majówka w Helen Doron English Mikołów

Przypominamy, ze zgodnie z harmonogramem przerwa od zajęć z angielskiego, w szkole językowej Helen Doron English Mikołów, trwa od środy do piątku włącznie. W dniach 01-03.05 zajęcia nie odbywają się.

26.04.2024 Zajęcia dla maluszków

Zajęcia dla maluszków z angielskiego w Mikołowie
Zapraszamy dzieci z rocznika 2023 i 2024 na zajęcia multisensoryczne po angielsku. Wyjątkowy, ogólnorozwojowy, kurs angielskiego dla najmłodszych już w środy o 16:15.
Skorzystaj z lekcji pokazowej już dziś tel. 530 605 555!

30.03.2024 Zapisy wiosenne

Wiosna to idealny czas, by rozpocząć naukę angielskiego w szkole językowej Helen Doron English w Mikołowie. Zadzwoń i umów się na próbne zajęcia pokazowe. Tel. 530605555

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.  Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Interesuje cię konkretny kurs, chciałbyś dowiedzieć się więcej o metodzie Helen Doron? A może chcesz zapisać swoje dziecko na lekcje lub zadać pytanie na inny nurtujący cię temat? Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe.

ul. Prusa 1, 43-190 Mikołów

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mikołów

    Świat języków obcych może być dla dzieci nieodkrytą tajemnicą, przed którą czują odrobinę respektu. U nas zakłopotanie, nieśmiałość i niepewność znikają w krainie beztroskiej zabawy i dźwięków. Szkoła angielskiego dla dzieci w Mikołowie jest miejscem, w którym nauka odbywa się przez zabawę. Metoda ta została przetestowana przez 3 miliony ludzi w okresie trzydziestu lat co potwierdza jej skuteczność.

    Szkoła językowa Mikołów

    Metoda Helen Doron w Mikołowie jest propozycją szybkiej i niestresującej nauki angielskiego dla dzieci. Bazujemy na osłuchaniu z dźwiękiem, a następnie utrwalaniu poznanych słówek poprzez zajęcia, ukierunkowane na wiek i umiejętności uczniów. Posiadamy nowoczesne sale, gry i aplikacje multimedialne o atrakcyjnej szacie graficznej oraz wyjątkowo przyjazną oprawę zajęć. Zapraszamy na angielski dla dzieci w Mikołowie dzieci od 0 do 19 lat.