Angielski dla dzieci Mosina - Centrum Helen Doron

Porozmawiajmy

ul. Niezłomnych 3, 62-050 Mosina

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mosina

  Nauka nie musi być nudnym obowiązkiem. Angielski dla dzieci w Mosinie to oferta, która zaskakuje skutecznością oraz zróżnicowaniem. Uczymy przez wspaniałą zabawę. Dla każdej grupy nasza wyspecjalizowana kadra przygotowuje scenariusze zajęć, rozwijające ich zdolności, talenty i pasje. Jesteśmy liderem w branży ESL (English as a Second Language). Szkoła angielskiego dla dzieci w Mosinie to miejsce, w którym Twoje dziecko będzie chciało przebywać. Oferujemy naukę przy pomocy nowoczesnych, atrakcyjnych wizualnie aplikacji mobilnych, gier oraz postaci, stworzonych z myślą o dzieciach.

  Szkoła językowa Mosina

  Zależy nam na sukcesie Twojego dziecka. Ugruntowana metoda Helen Doron w Mosinie przynosi niezwykłe efekty. Ucząc poprzez zabawę i osłuchanie się z dźwiękiem w angielskich piosenkach dziecko poznaje muzykę języka. Ta metoda, wzorowana na sposobie nauki gry na instrumentach muzycznych bez nut sprawdziła się już u ponad 3 milionów uczniów. Zapraszamy do grup wiekowych 0-3, 3-6, 6-12, 12-19.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem