Angielski dla dzieci i młodzieży Mosina - Helen Doron

531 148 148
ul. Niezłomnych 3, 62-050 Mosina
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy.
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

31.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Niezłomnych 3, 62-050 Mosina

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Mosina

    Nauka nie musi być nudnym obowiązkiem. Angielski dla dzieci w Mosinie to oferta, która zaskakuje skutecznością oraz zróżnicowaniem. Uczymy przez wspaniałą zabawę. Dla każdej grupy nasza wyspecjalizowana kadra przygotowuje scenariusze zajęć, rozwijające ich zdolności, talenty i pasje. Jesteśmy liderem nauki języka angielskiego w Mosinie. Nasza placówka to miejsce w którym Twoje dziecko będzie chciało uczyć się i przebywać. Oferujemy naukę przy pomocy nowoczesnych, atrakcyjnych wizualnie aplikacji mobilnych, gier oraz postaci, stworzonych z myślą o dzieciach.

    Szkoła językowa Mosina

    Zależy nam na sukcesie Twojego dziecka. Ugruntowana metoda Helen Doron w Mosinie przynosi niezwykłe efekty. Ucząc poprzez zabawę i osłuchanie się z dźwiękiem w angielskich piosenkach dziecko poznaje muzykę języka. Ta metoda, wzorowana na sposobie nauki gry na instrumentach muzycznych bez nut sprawdziła się już u ponad 3 milionów uczniów. Zapraszamy do grup wiekowych 0-3, 3-6, 6-12, 12-19.