Angielski dla dzieci i młodzieży - Poznań

Helen Doron English Luboń
Al. Jana Pawła II 10A
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Mosina
ul. Niezłomnych 3
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Poznań Grunwald
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Poznań Piątkowo
os. Bolesława Śmiałego 16
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Poznań Podolany
ul. Strzeszyńska 63 (Galeria Podolany 1 piętro)
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Poznań Rataje
Napisz do nas Przejdź do witryny
Helen Doron English Skórzewo
ul. Hiacyntowa 33
Napisz do nas Przejdź do witryny

Angielski dla dzieci Poznań

Szeroki wybór kursów Helen Doron to możliwość nauki języka angielskiego na wybranym, dostosowanym do umiejętności i wieku poziomie. Zajęcia są zorganizowane w taki sposób, aby mogły w nich uczestniczyć nawet dzieci w wieku od 3 miesiąca życia. Dla nich przygotowany został specjalny kurs Baby’s Best Start, który wspiera dziecko w nauce mówienia. Starsi uczniowie poznają przygody Smoka Baby Dragon, Kota Fluffy i chłopca o imieniu Sam. Kurs przepełniony jest piosenkami, aktywnościami i konwersacjami, które wprowadzają najmłodszych uczestników kursu w proste wyrażenia w języku angielskim. Angielski dla dzieci w Poznaniu to również przygody innych bohaterów – Flupe, Granny Fix and Paul w kursie Fun with Flupe oraz Polly the Collie i Nat the Cat, którzy przy okazji zabawnych sytuacji, piosenek i konwersacji wprowadzają dzieci w wieku od 4 do 9 lat w świat języka angielskiego. Szkoła angielskiego dla dzieci w Poznaniu to miejsce godne polecenia dla rodziców, którzy pragną aby ich dzieci skutecznie poznawały tajniki nowego języka.

Szkoła językowa Poznań

Kursy języka angielskiego prowadzone techniką Helen Doron charakteryzują się regularnym słuchaniem starannie przygotowanych konwersacji i piosenek, rozwiązywaniem zadań w zeszycie ćwiczeń, ale przede wszystkim są to zajęcia z przeszkolonymi w tym zakresie nauczycielami. Zajęcia pełne są aktywnych zadań – dla dzieci – głównie ruchowych z elementami języka angielskiego. Młodzież skupia się na aktywnych rozmowach z rówieśnikami na różne, ciekawe tematy. Oprócz zajęć – dopełnieniem są kursy wakacyjne także zorganizowane w różnych przedziałach wiekowych. Na najmłodsze dzieci w wieku od 4 do 9 lat czekają różnorodne aktywności w postaci nauki gotowania, zajęć plastycznych czy eksperymentów. Wszystkie z tych zajęć odbywają się w otoczeniu sprzyjającym nauce języka angielskiego. Młodzież może natomiast skorzystać z kursów wakacyjnych przeznaczonych specjalnie dla ich grupy wiekowej. Spotkania z Helen Doron to trening poprawnej wymowy, gramatyki i regularne poszerzanie słownictwa.

Helen Doron Poznań

Metoda Helen Doron została opracowana w 1985 roku przez brytyjską lingwistkę, która zainspirowana obserwacjami dzieci wymyśliła autorską metodę nauki języka angielskiego. Opiera się ona na naturalnych umiejętnościach dziecka, które dzięki elastycznemu aparatowi mowy w prosty sposób przyswajają poprawną wymowę. Ponadto Helen Doron udowodniła, że do nauki języka nie jest konieczna znajomość pisania. Dzięki temu nawet małe dzieci są w stanie przyswajać nowe słownictwo. Specjalnie opracowane materiały dydaktyczne wspomagają tę metodę. Kursy obejmują naukę dla dzieci i dla nastolatków. Dzisiaj centra Helen Doron zlokalizowane są w różnych miejscach na świecie, w tym również w Polsce. Język angielski dla młodzieży w Poznaniu to ciekawa oferta dla młodych ludzi, którzy chcą prawidłowo posługiwać się tym językiem i którzy w przyszłości chcieliby wykorzystywać tę umiejętność do celów zawodowych. Dodatkowo to okazja do nawiązania nowych znajomości.