Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań Rataje - Helen Doron

Zapisy nowych dzieci na lekcje pokazowe
603 197 344
os. Stare Żegrze 49, 61-249 Poznań - Rataje

O nas

Centrum Helen Doron Poznań – Rataje to szkoła językowa działająca od 2007 roku. Łączymy pasję nauczania z miłością do dzieci. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem najlepszej szkoły językowej dla swojego dziecka – to świetnie trafiłaś 🙂 Prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 2 – 19 lat. U nas dzieci nabywają przede wszystkim umiejętności mówienia i swobodnego komunikowania się po angielsku.  Z angielskim Helen Doron przyszłość Twojego dziecka brzmi: Perfect!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 215,00 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: Santander 29 1090 1854 0000 0001 0668 2833
W naszym Centrum oferujemy dodatkowe kursy i zajęcia :

1. kursy Cambridge, przygotowujące do międzynarodowych egzaminów na poziomach YLE, KET, PET i FCE (poziomy: A1, A2, B1 i B2)
2. konwersacje z native speakerem dla dzieci i młodzieży - już od 8 roku życia
3. polskojęzyczny klub malucha - poranne zajęcia adaptacyjne, przygotowujące dzieci do startu przedszkolnego
4. półkolonie
5. warsztaty dla rodziców

Newsy

23.02.2022 bezpłatne lekcje pokazowe

Zapisy na zajęcia prowadzimy gł. we wrześniu oraz wiosną.
Jednak można pytać o wolne miejsca również w trakcie trwania roku szkolnego. Oferujemy bezpłatną lekcję pokazową, aby dopasować odpowiednią grupę dla Twojego dziecka.

Egzaminy Cambridge

Od 2013r prowadzimy przygotowania do międzynarodowych egzaminów Cambridge

Zajęcia prowadzone są 1 raz w tyg. po 1,5 godziny, przez 2 lektorów, a jednym z nich jest native speaker

poziomy:

YLE:  Starters, Movers, Flyers – dla dzieci w wieku od ok. 9-12 lat

KET – poziom A2 – wiek ok. 12-14 lat

PET – poziom B1 – wiek ok. 13-15 lat

FCE – poziom B2 – wiek ok. 15-19 lat

egzaminy prowadzone są w sesji wiosennej i letniej -mamy  100% zdawalności egzaminów

Porozmawiajmy

os. Stare Żegrze 49, 61-249 Poznań – Rataje

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Poznań-Rataje

  W 1985 roku Helen Doron wprowadziła interesującą metodę nauki języka obcego opierającą się na założeniu, że edukację należy rozpocząć na bardzo wczesnym etapie życia. Dzięki niezwykłej elastyczności mózgu młody człowiek przyswaja naukę niezwykle szybko, w szczególności gdy podczas kursu dzieci bawią się słuchając języka angielskiego, a jak wiadomo dzieci uwielbiają zabawę. Szkoła angielskiego dla dzieci w Poznaniu-Rataj to centrum nauczania z wykorzystaniem ciekawej techniki nauczania języka obcego.

  Szkoła językowa Poznań-Rataje

  Metoda Helen Doron w Poznaniu-Rataje to wypracowana technika, która wcześniej z powodzeniem prowadzona była również w innych ośrodkach na całym świecie. Dzięki wielu zaletom bardzo szybko rozpowszechniła się głównie w Europie. Angielski dla dzieci w Poznaniu-Rataje to nauka, która odbywa się w taki sam sposób jak nauka języka ojczystego. Niewielkie grupy, możliwość wzajemnej interakcji oraz nauka poprzez zabawę sprawiają, że uczniowie kojarzą naukę z przyjemnością, a nie obowiązkiem. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem