Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Strzeszyńska 63 (Galeria Podolany), 60-479 Poznań

  Skuteczna metoda nauki angielskiego dla dzieci Poznań-Podolany

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Poznaniu-Podolanach oferuje niestandardowe zajęcia, podczas których język angielski stanie się naturalnie używanym, drugim językiem. Jako lider ESL pracujemy w oparciu o skuteczne techniki, nowoczesne narzędzia i własne, sprawdzone pomoce dydaktyczne. Angielski dla dzieci w Poznaniu-Podolanach nie będzie nudny z aplikacją Kangi Club i pozostałymi, naszymi produktami. Zajęcia dedykowane są dla dzieci od trzeciego-czwartego miesiąca życia do dziewiętnastego roku życia.

  Angielski dla dzieci Poznań-Podolany

  Zastanawiasz się, na czym polega nasza skuteczność i czym się wyróżniamy? Stosujemy sprawdzoną, efektywną metodę. Dzieci zapamiętują i utrwalają angielski poprzez osłuchanie ze słownictwem i samodzielne użycie go w naturalnych sytuacjach. Rozmawiamy, śmiejemy się, tworzymy, słuchamy muzyki, a angielski towarzyszy nam naturalnie. To metoda Helen Doron w Poznaniu-Podolanach. Jesteśmy przekonani, że nasza kadra i forma zajęć przypadną do gustu dzieciom i ich rodzicom. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem