Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

ul. Niecała 12, 60-805 Poznań

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzież Poznań-Grunwald

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Poznaniu-Grunwald prowadzi naukę języka dla dzieci i młodzieży w różnym wieku. Uczniowie uczestniczą w zajęciach raz w tygodniu. Duży nacisk kładziony jest na prawidłową wymowę. Dzięki programowi przygotowanemu dla małych dzieci – rocznych lub kilkuletnich, uczniowie mają szanse nauczyć się języka w wyjątkowo prosty i przyjemny sposób. Wynika to głównie z tego, że to właśnie najmłodsze dzieci najszybciej uczą się języka.

  Szkoła językowa Poznań-Grunwald

  Metoda Helen Doron w Poznaniu-Grunwald cieszy się dużą popularnością. Jej zalety mogą poznać uczestnicy kursów prowadzonych tą metodą. W południowo-zachodniej części Poznania w dzielnicy Grunwald znajduje się ośrodek, w którym dzieci i młodzież uczą się języka obcego. Angielski dla dzieci w Poznaniu-Grunwald to udział w ciekawych zajęciach, możliwość skorzystania ze starannie przygotowanych materiałów edukacyjnych oraz regularny kontakt i możliwość zabawy z dziećmi w podobnym w wieku. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem