Angielski dla dzieci i młodzieży Poznań Piątkowo - Helen Doron

61 828 30 88
os. Bolesława Śmiałego 16, 60-682 Poznań

O nas

Drodzy Rodzice! Nazywam się Magdalena Kuśnierek i jestem właścicielką Centrum Helen Doron Poznań Piątkowo.  Jest to pierwsza i najdłużej działająca szkoła w Poznaniu, która uczy dzieci i młodzież języka angielskiego tą wyjątkową metodą. Dlaczego postanowiłam związać się z Helen Doron? Bo kiedy moja córka miała 2 lata zapisałam ją na zajęcia z języka angielskiego do Helen Doron. Dzięki wyjątkowym kursom nauka była przyjemna i skuteczna. Dlatego teraz robię to w co wierzę i co sama przetestowałam.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 242 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 86 1140 2004 0000 3002 8153 6853
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

Cambridge English Qualification  to egzaminy, które pozwalają sprawdzić i ocenić znajomość języka angielskiego i otrzymać międzynarodowy certyfikat.

W trakcie kursów przygotowujących do egzaminu uczymy jak w praktyce komunikować się w języku angielskim.

Pamiętajcie! Dzięki zdobytym certyfikatom łatwiej dostać się na studia, czy zdobyć wymarzoną pracę.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

os. Bolesława Śmiałego 16, 60-682 Poznań

    Angielski dla dzieci Poznań-Piątkowo

    Witaj w niezwykłym świecie języka angielskiego, gdzie rzeczywistość ma intensywne kolory, szeroki uśmiech i przyjemne brzmienie. Szkoła angielskiego dla dzieci w Poznaniu-Piątkowie jest miejscem, stworzonym dla najmłodszych. Tutaj poznajemy świat języka obcego poprzez zabawę i moc radości. Angielski dla dzieci w Poznaniu-Piątkowie cechuje zastosowanie nowoczesnych narzędzi oraz sprawdzonych metod.  Angielski stanie się drugim językiem naturalnie, od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci w wieku 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat oraz do grup tworzonych na szczególnych warunkach.

    Zajęcia z angielskiego dla dzieci Poznań-Piątkowo

    Stosowana przez nas metoda Helen Doron w Poznaniu-Piątkowie cechuje się podobieństwem do metody Suzuki, opracowanej w Japonii dla uczących się gry na instrumencie. Stosowana już od ponad trzydziestu lat metoda H. Doron aktywizuje słuch dzieci, pozwalając utrwalić zasłyszane dźwięki i słowa. Osłuchane słowa mogą zapamiętać i posługiwać się nimi bez barier, nieśmiałości i zastanawiania nad poprawnością. Jesteśmy skuteczni, pracujemy z muzyką, własną aplikację Kangi Club, stworkiem Flupe, zachęcając do rozwijania kontaktów rówieśniczych i swoich umiejętności. Zapraszamy. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.