Angielski dla dzieci i młodzieży Skórzewo - Helen Doron

500 608 793
ul. Hiacyntowa 33, 60-175 Skórzewo
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.05.2024 Dzień Dziecka po angielsku: jak to robimy w Helen Doron?

W naszej szkole Dzień Dziecka po angielsku trwa przez cały rok. Na każdych zajęciach dzieci robią to, co lubią najbardziej: bawią się, skaczą, śmieją i rozmawiają. Przyswajają wiedzę w najbardziej naturalny sposób i dlatego często w ogóle nie czują, że się uczą. Efekty ich nauki widać jednak bardzo szybko.

Porozmawiajmy

ul. Hiacyntowa 33, 60-175 Skórzewo

    Nauka angielskiego dla dzieci Skórzewo

    Usiądź wygodnie i zastanów się, co powinno stanowić kryterium wyboru szkoły języków obcych dla dzieci? Podpowiadając, uważamy że najważniejsza jest dobra zabawa i sposób, dzięki któremu dziecko zdobędzie wiedzę bez poczucia standardowego uczenia się. Nasza szkoła angielskiego w Skórzewie oferuje zajęcia dla dzieci w kategoriach wiekowych 0-3 lata, 3-6 lat, 6-12 lat, 12-19 lat. Gwarantujemy skuteczność i wysoki poziom nauczania, bazując na własnych narzędziach i nowoczesnych technologiach.

    Metoda H. Doron Skórzewo

    Angażując dzieci w naukę poprzez zabawę jesteśmy przekonani, że metoda Helen Doron w Skórzewie jest właściwym wyborem. Ten sposób nauki angielskiego wykorzystuje osłuchanie i naturalną zdolność do zapamiętywania i zastosowania słów. Dzieci mogą poprzez aktywność w grupie rówieśniczej ćwiczyć nie tylko angielski, ale i swoje zdolności. Śmiech, radość, doskonałe efekty? Zapraszamy dzieci otwarte na wspaniałą przygodę. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Poznaniu dostępna tutaj.