Angielski dla dzieci i młodzieży Nowy Sącz - Helen Doron

608 828 686
ul. Lwowska 54/7, 33-300 Nowy Sącz

O nas

Angielski dla Dzieci i Młodzieży Nowy Sącz

Zapraszamy na zajęcia j. angielskiego metodą Helen Doron w Nowym Sączu. Już niemal 20 lat prowadzimy kursy językowe dla dzieci i młodzieży.
Uczymy maluchy od 3. miesiąca życia, ponieważ wierzymy, że obcowanie z językiem obcym równolegle z ojczystym, pomoże opanować go w stopniu równym do j. polskiego.

Pod naszymi skrzydłami pozostają aż do matury i wyrastają na dwujęzyczne młode osoby, gotowe na studia za granicą i podbijanie świata!

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 250 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 36 1090 2590 0000 0001 4269 1975
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.11.2023 Egzamin osmoklasisty

Drodzy Rodzice, przypominamy, że ruszamy z cyklem spotkań dla ósmoklasistów - przygotowujących do egzaminu. Szczegóły wkrótce. Zapraszamy ☺️

30.10.2023 Wszystkich Świętych

Drodzy Rodzice, 1 listopada jest dniem wolnym od zajęć. W pozostałe dni zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.

16.10.2023 Halloween

Zapraszamy na zajęcia Halooweenowe!
Teensy - 27.10, godz. 20:00-24:00
Dzieci młodsze - 28.10, godz. 10:00 i 11:00
Szczegóły w szkole :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej szkole dzieci od 3. klasy szkoły podstawowej mogą przystępować do międzynarodowych egzaminów Cambridge.
Przeprowadzane i certyfikowane przez Cambridge Assessment przy Uniwersytecie Cambridge są potwierdzeniem znajomosci językowych i doskonałą motywacją do dalszej nauki.

Nasze kursy dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do C1

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

ul. Lwowska 54/7, 33-300 Nowy Sącz

    Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Nowy Sącz

    Różnorodność kursów, świetnie opracowane materiały dydaktyczne, materiały audio i video oraz aplikacja z grami edukacyjnymi to kilka z wielu elementów, które ma do zaoferowania szkoła angielskiego dla dzieci w Nowym Sączu. Program poszczególnych kursów uwzględnia wiek uczniów, poziom rozwoju fizycznego i emocjonalnego, jak również zainteresowania. Każdy z kursów obejmuje określoną ilość słów w języku angielskim oraz zawiera nowe materiały wspomagające naukę.

    Szkoła językowa Nowy Sącz

    Metoda Helen Doron w Nowym Sączu to przede wszystkim mnóstwo zabawy prowadzonej w języku angielskim. Lekcje odbywają się raz w tygodniu i zorganizowane są w niewielkich grupach. Dzieci uwielbiają bohaterów kursów Helen Doron i z niecierpliwością czekają na kolejne przygody. Angielski dla dzieci w Nowym Sączu to możliwość poznania języka obcego w przyjaznych warunkach i w miłym towarzystwie rówieśników. Ponadto dzięki nagraniom audio uczniowie mogą słuchać piosenek i wierszyków również w domu.