Angielski dla dzieci i młodzieży Nowy Sącz - Helen Doron

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy

Masz pytania dotyczące zajęć, potrzebujesz pomocy w dopasowaniu kursu dla dziecka? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz.

ul. Lwowska 54/7, 33-300 Nowy Sącz

  Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży Nowy Sącz

  Różnorodność kursów, świetnie opracowane materiały dydaktyczne, materiały audio i video oraz aplikacja z grami edukacyjnymi to kilka z wielu elementów, które ma do zaoferowania szkoła angielskiego dla dzieci w Nowym Sączu. Program poszczególnych kursów uwzględnia wiek uczniów, poziom rozwoju fizycznego i emocjonalnego, jak również zainteresowania. Każdy z kursów obejmuje określoną ilość słów w języku angielskim oraz zawiera nowe materiały wspomagające naukę.

  Szkoła językowa Nowy Sącz

  Metoda Helen Doron w Nowym Sączu to przede wszystkim mnóstwo zabawy prowadzonej w języku angielskim. Lekcje odbywają się raz w tygodniu i zorganizowane są w niewielkich grupach. Dzieci uwielbiają bohaterów kursów Helen Doron i z niecierpliwością czekają na kolejne przygody. Angielski dla dzieci w Nowym Sączu to możliwość poznania języka obcego w przyjaznych warunkach i w miłym towarzystwie rówieśników. Ponadto dzięki nagraniom audio uczniowie mogą słuchać piosenek i wierszyków również w domu.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem