Angielski dla dzieci i młodzieży Nowy Targ - Helen Doron

695 575 999
ul. Świętej Anny 38, 34-400 Nowy Targ

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Nowym Targu.

Uczymy dzieci już od 18 miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Zainteresował Państwa angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka ? Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 315
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

29.11.2023 🎅🎅🎅

Ho, ho, ho! Mikołaj wszystko widzi - bądźcie grzeczni 👼 Już niebawem u nas w szkole zawita. Po więcej informacji śledźcie profil szkoły na Facebooku. Do zobaczenia!

24.10.2023 Zapisy

Dzwonicie i pytacie
"Czy jeszcze można się zapisć? Taaaaaak!!! :)

Zapraszamy :)

Zapraszamy, jesteśmy dla Was cały rok

02.07.2023 🎁🌼

W imieniu całego zespołu składamy serdeczne podziękowania, za kwiaty, słodkości i prezenty, ale najbardziej za zaufanie i wspólną podróż po angielsku. Życzymy wszystkim bezpiecznych i wspaniałych wakacji. Do zobaczenia :)

Zobacz naszą szkołę

Porozmawiajmy

ul. Świętej Anny 38, 34-400 Nowy Targ

 

  Szkoła językowa Helen Doron Nowy Targ

  Angielski to z całą pewnością jeden z tych języków obcych, które warto znać. Nauka języka angielskiego w młodym wieku przebiega znacznie sprawniej i przynosi trwałe rezultaty, co ułatwia rozwój kariery w dorosłym życiu. Z tego powodu warto rozważyć dodatkowy angielski dla dzieci w Nowym Targu. W miejscowości tej znajduje się szkoła językowa Helen Doron, w której pracują profesjonalni lektorzy języka angielskiego. To osoby wyspecjalizowane w pracy z dziećmi, które stosują nowoczesne metody nauczania. Metoda Helen Doron pozwoli Twojemu dziecku poczynić znaczne postępy w nauce języka – bez stresu i zbędnej presji. Umożliwi mu nie tylko osiąganie lepszych wyników w nauce, ale również prowadzanie swobodnej rozmowy w języku obcym. Uczniowie Helen Doron mają możliwość brania udziału w rozmaitych, atrakcyjnych aktywnościach, takich jak obozy językowe czy wyjazdy zagraniczne. Zainteresowane osoby przygotowujemy również do egzaminów Cambridge.

  Wesoły angielski dla dzieci Nowy Targ – metoda Helen Doron

  Rodzice, których interesuje profesjonalny angielski dla dzieci w Nowym Targu, powinni rozważyć placówkę Helen Doron. Szkoła językowa korzysta z cenionej na całym świecie metody nauczania języka angielskiego poprzez zabawę. Bazuje ona na pozytywnym wzmocnieniu, dzięki któremu dzieci zapamiętują nowe informacje związane z językiem obcym poprzez miłe doświadczenia. Z tego powodu starannie zaplanowany harmonogram zajęciowy w szkole Helen Doron jest wypełniony grami, aktywnością ruchową, śpiewem i działalnością artystyczną. Oprócz obcowania z samym językiem podopieczni Helen Doron poznają kulturę brytyjską, a także współcześnie ważne wartości. Mogą brać udział w organizowanych zajęciach międzynarodowych, nawiązując znajomości oraz przyjaźnie z obcokrajowcami. Oprócz lekcji stacjonarnych szkoła językowa oferuje również stały dostęp do aplikacji dydaktycznych online. W ten sposób uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności językowe także w domu.

  Szkoła językowa Nowy Targ – jakie dzieci mogą do niej uczęszczać?

  Placówka Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Nowym Targu, do której mogą uczęszczać uczniowie w różnym wieku. Zakres kursów jest naprawdę szeroki i obejmuje różnice zarówno w wieku, jak i umiejętnościach językowych poszczególnych podopiecznych. W szkole Helen Doron odbywa się angielski dla młodzieży w Nowym Targu – na zajęcia można uczęszczać aż do 19. roku życia. Oprócz tego osobne grupy są tworzone także dla dzieci w wieku 9-11 i 4-9 lat. Co więcej, na zajęcia do szkoły językowej Helen Doron mogą uczęszczać nawet niemowlęta i małe dzieci pod opieką rodziców! Dzięki temu pociechy od najmłodszych lat osłuchują się z językiem angielskim, mając szansę poznawać go na tych samych zasadach co swój język ojczysty. Każda grupa wiekowa posiada dedykowane pomoce naukowe Helen Doron: podręczniki oraz aplikacje. Ukończenie kursu jest poświadczane stosownym certyfikatem. Rodzice pozostają w stałym kontakcie z lektorami, nadzorując postępy w nauce swoich dzieci.