Angielski dla dzieci i młodzieży Nowy Targ - Helen Doron

695 575 999
ul. Świętej Anny 38, 34-400 Nowy Targ

O nas

Angielski dla dzieci i młodzieży w Nowym Targu.

Uczymy dzieci już od 18 miesiąca życia, oferując zajęcia ogólnorozwojowe w języku angielskim.

Zainteresował Państwa angielski dla 3-latka, 4-latka lub 5-latka ? Zapraszamy na kursy prowadzone wyłącznie w języku angielskim.

Teen English College zaprasza na angielski dla nastolatków od 12 do 19 r. życia. Nasze kursy są zgodne z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+ i przygotowują do egzaminów Cambridge.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 330 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 77 1050 1445 1000 0097 5811 7858
Oferta Oferta
Zapisy dla dzieci i młodzieży trwają w naszej szkole przez cały rok!

Zapraszamy na kursy języka angielskiego również i Twoje dziecko 👧🙋

Odpowiadamy na potrzeby dzieci i młodzieży:
✔️ profesjonalni, pełni pasji nauczyciele
✔️ bezpieczny świat nowych technologii
✔️ jesteśmy otwarci i nie boimy się wyzwań - dlatego ciągle się dla Was rozwijamy

ZAPISY TELEFONICZNIE, MAILOWO I PRZEZ FORMULARZ NA STRONIE

Zadbaj o najlepsze lekcje języka angielskiego dla Twojego dziecka uznaną na całym świecie metodą naturalną - udoskonalaną od 35 lat

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

17.05.2024 Zajęcia z Zasad Ruchu Drogowego🚦

Na ostatnich zajęciach nasze dzieci miały okazję poznać zasady ruchu drogowego!⚠️🚦
Dzięki temu połączeniu nauki języka angielskiego z praktyczną wiedzą, nie tylko wzbogaciły swoje słownictwo, ale także zdobyły cenne informację, które wykorzystają na co dzień🙃
#edukacja #bezpieczeństwonadrodze #angielskidladzieci

16.04.2024 Zapisy 📝

"Czy jeszcze można się zapiać? Taaaaaak!!! :)
Przyjdź, poznaj nas, naszą szkołę i ucz się z nami!

Zapraszamy, jesteśmy dla Was cały rok

29.03.2024 Happy Easter !!!

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowia, radości, wspaniałej rodzinnej atmosfery, smacznej święconki w wielkanocny poranek, słodkich mazurków i mokrego dyngusa 🐇🐰🥚🐣

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Zobacz naszą szkołę

Egzaminy Cambridge

Kursy Helen Doron dla nastolatków zgodne są z Europejską Skalą Biegłości Językowej od A2 do B2+  przygotowują zatem również do egzaminów Cambridge. Nasze lekcje zachęcają do dyskusji i wymiany poglądów, bardzo duży nacisk kładziemy na komunikację. Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas zdecydowanie najważniejszym celem nauki języka!

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Świętej Anny 38, 34-400 Nowy Targ

 

  Szkoła językowa Helen Doron Nowy Targ

  Angielski to z całą pewnością jeden z tych języków obcych, które warto znać. Nauka języka angielskiego w młodym wieku przebiega znacznie sprawniej i przynosi trwałe rezultaty, co ułatwia rozwój kariery w dorosłym życiu. Z tego powodu warto rozważyć dodatkowy angielski dla dzieci w Nowym Targu. W miejscowości tej znajduje się szkoła językowa Helen Doron, w której pracują profesjonalni lektorzy języka angielskiego. To osoby wyspecjalizowane w pracy z dziećmi, które stosują nowoczesne metody nauczania. Metoda Helen Doron pozwoli Twojemu dziecku poczynić znaczne postępy w nauce języka – bez stresu i zbędnej presji. Umożliwi mu nie tylko osiąganie lepszych wyników w nauce, ale również prowadzanie swobodnej rozmowy w języku obcym. Uczniowie Helen Doron mają możliwość brania udziału w rozmaitych, atrakcyjnych aktywnościach, takich jak obozy językowe czy wyjazdy zagraniczne. Zainteresowane osoby przygotowujemy również do egzaminów Cambridge.

  Wesoły angielski dla dzieci Nowy Targ – metoda Helen Doron

  Rodzice, których interesuje profesjonalny angielski dla dzieci w Nowym Targu, powinni rozważyć placówkę Helen Doron. Szkoła językowa korzysta z cenionej na całym świecie metody nauczania języka angielskiego poprzez zabawę. Bazuje ona na pozytywnym wzmocnieniu, dzięki któremu dzieci zapamiętują nowe informacje związane z językiem obcym poprzez miłe doświadczenia. Z tego powodu starannie zaplanowany harmonogram zajęciowy w szkole Helen Doron jest wypełniony grami, aktywnością ruchową, śpiewem i działalnością artystyczną. Oprócz obcowania z samym językiem podopieczni Helen Doron poznają kulturę brytyjską, a także współcześnie ważne wartości. Mogą brać udział w organizowanych zajęciach międzynarodowych, nawiązując znajomości oraz przyjaźnie z obcokrajowcami. Oprócz lekcji stacjonarnych szkoła językowa oferuje również stały dostęp do aplikacji dydaktycznych online. W ten sposób uczniowie mogą doskonalić swoje umiejętności językowe także w domu.

  Szkoła językowa Nowy Targ – jakie dzieci mogą do niej uczęszczać?

  Placówka Helen Doron to szkoła angielskiego dla dzieci w Nowym Targu, do której mogą uczęszczać uczniowie w różnym wieku. Zakres kursów jest naprawdę szeroki i obejmuje różnice zarówno w wieku, jak i umiejętnościach językowych poszczególnych podopiecznych. W szkole Helen Doron odbywa się angielski dla młodzieży w Nowym Targu – na zajęcia można uczęszczać aż do 19. roku życia. Oprócz tego osobne grupy są tworzone także dla dzieci w wieku 9-11 i 4-9 lat. Co więcej, na zajęcia do szkoły językowej Helen Doron mogą uczęszczać nawet niemowlęta i małe dzieci pod opieką rodziców! Dzięki temu pociechy od najmłodszych lat osłuchują się z językiem angielskim, mając szansę poznawać go na tych samych zasadach co swój język ojczysty. Każda grupa wiekowa posiada dedykowane pomoce naukowe Helen Doron: podręczniki oraz aplikacje. Ukończenie kursu jest poświadczane stosownym certyfikatem. Rodzice pozostają w stałym kontakcie z lektorami, nadzorując postępy w nauce swoich dzieci.