Angielski dla dzieci i młodzieży Piła - Helen Doron Skontaktuj się z nami
23.08.2022

O co chodzi z tym słuchaniem?

Ten artykuł jest dedykowany dla rodziców dzieci najmłodszych-
abyście nie poddawali się w drodze, jaką jest nauka języka Waszego dziecka i mu nie odpuszczali.

A raczej 'puszczali’😂 – bo nauka w naszej szkole to nie tylko zajęcia ale także spejclane materiały audio, które Wasze dziecko powinno słuchać ” codziennie”.

➡Dlaczego to słuchanie jest takie ważne?

Bo daje Waszemu dziecku silną podstawę, pewność siebie na zajęciach- bo przecież ja to już wiem, ja to już słyszałem.

„Osłuchanie dzieci” znają melodię języka, nie boją sie mówić, bawią się językiem, szybciej się otwierają- wierzcie mi, sprawdziliśmy to na tysiącach dzieci na całym świecie- i działa.

➡Jak słuchać?

Kiedy tylko Wam pasuje, każda rodzina ma swój ’ system’ . Pamiętam, opowieść jednej z mam, że słuchali nagrań Helen Doron zawsze rano do śniadania, a że byli to nasi wieloletni uczniowie, to kończąc naukę języka angielskiego w Pile- brakowało im tego bardzo, tzn. Śniadanie bez Helen Doron- jak?
I pamiętajcie, to ma być słuchanie w tle- czyli kiedy Wasze dziecko się bawi, czy przed snem, w samochodzie.

➡Na czym słuchać?
Kiedyś były kasety- kto pamięta? Potem płyty CD i DVD, ale wiadomo świat się zmienia a my jesteśmy drużyna ECO. Wszsytkie nasze nagrania znajdziecie na specjalnej platformie Helen Doron Stream- i możesz słuchać kiedy chcesz i na czym chcesz.

➡I najważniejsze?
Samo słuchanie nie załatwi sprawy, to także lekcje w grupie rówieśniczej sprawiają, że to co słuchaliśmy, nagle nabiera znaczenia, nagle Twój maluch potrafi odpowiedzieć na pytanie, wykonać polecenie, bawić się, zanurzyć się w świat 'angielskiego’.

No i na sam koniec, tak każdą lekcję zaczynamy tym samym- Słuchaliście swoich nagrań- do znudzenia😂 Bo wiemy, jakie to jest ważne.

Porozmawiajmy

ul. Szybowników 4/1, 64-920 Piła

numer konta: 52 8937 0007 0014 2104 2000 0010