Angielski dla dzieci i młodzieży Pleszew - Centrum Helen Doron

786130798
Ul. Szkolna 5, 63-300 Pleszew

O nas

Podczas zajęć wykorzystujemy gry, muzykę, ruch i zabawę, aby zmaksymalizować naturalną miłość dzieci do nauki. Na zajęciach mówimy tylko po angielsku! Dzięki temu dzieci traktują j. angielski jako swój drugi naturalny język komunikacji.

Kadra
Zajęcia są prowadzone przez Panią Weronikę, która od 5 lat pracuję jako lektor j. angielskiego dla dzieci. Z metodą Helen Doron zetknęła się w 2018r. i nie wyobraża sobie uczyć w inny sposób.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 299 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 30 1140 2004 0000 3002 7694 8694
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

04.06.2024 Relacja uczeń – nauczyciel: jak ją budujemy w Helen Doron English?

Interesujemy się: pytamy naszych uczniów, jak się czują, co przeżyli, jakie mają plany.
Rozmawiamy: zachęcamy dzieci, by mówiły o swoich przeżyciach, przemyśleniach i emocjach po angielsku.
Słuchamy: jesteśmy czuli na potrzeby i problemy.
Współpracujemy: traktujemy uczniów Helen Doron z szacunkiem.

11.05.2024 NABORY NA NOWY ROK SZKOLNY 2024/2025

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontynuuowania nauki, jak i nowych uczniów do zapisów na nowy rok szkolny!
KONTAKT:
E-mail: pleszew@helendoron.pl
Tel. 786 130 798

23.05.2022 NOWA LOKALIZACJA

Zajęcia od nowego roku szkolnego będą odbywały się przy ul. Kościuszki 2, na przeciwko Szkoły podstawowej nr 2

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Porozmawiajmy

Ul. Szkolna 5, 63-300 Pleszew

 

  Angielski dla dzieci Pleszew – nowoczesne metody dydaktyczne

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Pleszewie to placówka, w której wykorzystywana jest metoda nauczania Helen Doron. Dzięki niej dzieci oraz młodzież uczą się języka obcego szybko, efektywnie oraz bezstresowo. W ten sposób mogą osiągać wyższe wyniki w nauce, a w przyszłości biegle posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie. Szkoła językowa zatrudnia wykwalifikowanych filologów, którzy są wyspecjalizowani w nauczaniu dzieci. Dzięki nowoczesnym metodom dydaktycznym i empatycznemu podejściu do swoich podopiecznych przekazują nie tylko wiedzę, ale także autentyczną pasję do języka angielskiego. Udowadniają oni młodzieży, że nauka języka obcego może być łatwa i przyjemna. Nauczanie w szkole Helen Doron odbywa się zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i jest kontynuowane w domu. W tym celu stworzono specjalne aplikacje dostosowane do wieku kursantów, które można obsługiwać na komputerze, smartfonie albo tablecie.

  Szkoła językowa Pleszew – metoda Helen Doron

  Rodzice, których interesuje angielski dla dzieci w Pleszewie, mają do wyboru kilka różnych placówek. Warto jednak postawić na miejsce, gdzie pociechy mogą osiągnąć satysfakcjonujące wyniki w nauce bez zbędnego stresu. Metoda Helen Doron zakłada nauczanie poprzez zabawę w grupie rówieśniczej, co stanowi szczególną motywację do przyswajania wiedzy. Jej skuteczność potwierdzono już na 3 milionach uczniów! Na czym zatem dokładnie polega? To starannie zaplanowany harmonogram zajęć językowych w małych grupach. Lekcje bazują na rozmaitych, angażujących aktywnościach. Wśród nich znajdują się między innymi elementy gier, zajęć muzycznych oraz plastycznych. Każdy uczeń znajdzie wśród nich coś dla siebie. Pozytywne wzmacnianie skutkuje utożsamianiem nauki języka obcego z miłymi okolicznościami i dobrą zabawą. W efekcie dzieci same chcą uczęszczać na zajęcia, ponieważ wiedzą, że miło spędzą na nich czas. Mając codzienny kontakt z językiem angielskim, zyskują łatwość w swobodnej komunikacji.

  Helen Doron Pleszew – indywidualne podejście do nauczania

  Angielski dla młodzieży w Pleszewie to jeden z najważniejszych przedmiotów szkolnych. W dorosłym życiu język obcy jest wymagany w wielu zawodach. Ułatwia również podróżowanie po świecie i nawiązywanie cennych znajomości. Z tego powodu naukę języka angielskiego najlepiej rozpocząć jak najwcześniej. Mamy tego świadomość w szkole językowej Helen Doron, gdzie na zajęcia mogą uczęszczać nawet 3-miesięczne niemowlęta. Małe dzieci osłuchujące się z językiem angielskim w swoim otoczeniu mają szansę nauczyć się go tak dobrze jak swojego języka ojczystego. Z biegiem lat mogą kontynuować naukę w naszej szkole, doskonaląc umiejętności językowe. Stosujemy indywidualne podejście do nauczania, mając na uwadze charakter, osobowość oraz zainteresowania każdego dziecka. Dzięki małym grupom zajęciowym jesteśmy w stanie poświęcić każdemu uczniowi maksimum swojej uwagi.