Angielski dla dzieci i młodzieży Rzeszów Centrum - Helen Doron

17 853 68 74
733 409 888
ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

O nas

Od 22 lat jesteśmy w Rzeszowie liderem w dziedzinie edukacji językowej. Nasze lekcje to więcej niż angielski. Za pośrednictwem autorskich kampanii uczymy też dzieci współpracy, uświadamiamy im jak ważne jest myślenie o świecie, w którym żyjemy.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 230 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 43 1240 4751 1111 0000 5509 5240
Oferta Oferta
Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Newsy

28.03.2024 Happy Easter !!!

Zespół Helen Doron życzy Naszym uczniom i ich rodzinom zdrowych i spokojnych Świat Wielkanocnych, spędzonych w cudownej rodzinnej atmosferze 🐣🐣🐣🐇🐇🐇
Zapraszamy na regularne zajęcia w środę 3 kwietnia 2024🫶

08.03.2024 Happy International Women's Day

HAPPY INTERNATIONAL WOMEN'S DAY! 🥰
Dla wszystkich Kobiet, tych mniejszych i tych większych - wszystkiego najlepszego w dniu Waszego święta! 🌷🌺

06.03.2024 Egzaminy Cambridge !

Ruszyły zapisy na Egzaminy Cambridge!

To świetna okazja żeby sprawdzić swój angielski i otrzymać certyfikat poziomujący Waszą umiejętność językową.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
Zapisy w sekretariatach szkoły :)

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced. Prowadzone są one dla wszystkich chętnych uczniów chcących podnieść swój poziom języka angielskiego i potwierdzić swoje osiągnięcia przez oficjalny egzamin.

Proszę zaakceptować zgody marketingowe i odświeżyć stronę, aby zobaczyć ten materiał.

Porozmawiajmy

ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

    Nauka angielskiego dla dzieci Rzeszów-Centrum

    Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie-Centrum jest miejscem, w którym radość z odkrywania możliwości i talentów przeplata się z radosną zabawą. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, dla których nauka angielskiego w różnych grupach wiekowych dzieci jest ogromnym wyzwaniem i okazją do rozwoju własnej kreatywności. Wysokiej klasy narzędzia, wykorzystujące nowoczesne technologie sprawiają, że wśród dzieci rośnie zainteresowanie przedmiotem nauki. Aplikacja Kangi Club jest tego najlepszym przykładem.

    Angielski dla dzieci pełen uśmiechu i zabawy – Rzeszów-Centrum

    Angielski dla dzieci w Rzeszowie-Centrum realizowany jest w ramach zajęć kreatywnych, aktywizujących do aktywnej relacji w grupie. Metoda Helen Doron w Rzeszowie-Centrum to doskonały sposób, aby zachęcić dziecko do odkrywania własnych możliwości porozumiewania się w obcym języku. Bazująca na naturalnej zdolności do zapamiętywania ze słuchu metoda wprowadzana jest u nas przez zabawę i przyjazną atmosferę. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Rzeszowie dostępna tutaj.