Angielski dla dzieci i młodzieży Rzeszów Centrum - Helen Doron

17 853 68 74
733 409 888
ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

O nas

Nasze Centrum przy ulicy Mickiewicza działa w Rzeszowie już od 2002 roku.
Jesteśmy jednym z trzech licencjonowanych centrów metody Helen Doron w Rzeszowie, gdzie z ogromną przyjemnością i zaangażowaniem uczymy dzieci i młodzież języka angielskiego pozostając niekwestionowanym liderem.

Oferta i ceny

Ceny zajęć za 1 miesiąc nauki rozpoczynają się od kwoty: 180 zł Płatności za zajęcia prosimy kierować na rachunek bankowy: 43 1240 4751 1111 0000 5509 5240

Newsy

14.03.2022 Egzamin Cambridge

Ruszyły zapisy na czerwcowy egzamin Cambridge. Chętnych prosimy o zgłaszanie w sekretariatach szkoły.
Wypełnione dokumenty oraz uiszczenie opłaty do 31.03.2022

15.03.2022 Konkurs!!! Saint Patrick's Day

!!!KONKURS !!!
Saint Patrick’s Day -święto obchodzone jest już na całym świecie, nie tylko w Irlandii.
U Ciebie też zielono? Pokaż się :)☘💚
szczegóły konkursu na naszym FB
Nagrody czekają!!!

01.05.2022 Majówka

Od 1 do 3 maja trwa weekend Majowy.
Zapraszamy na zajęcia od 4 maja.

Artykuły

Zobacz więcej artykułów

Egzaminy Cambridge

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy przygotowujące do egzaminów Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers, A2 Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools, C1 Advanced. Prowadzone są one dla wszystkich chętnych uczniów chcących podnieść swój poziom języka angielskiego i potwierdzić swoje osiągnięcia przez oficjalny egzamin.

Porozmawiajmy

ul. Mickiewicza 19, 35-064 Rzeszów

  Nauka angielskiego dla dzieci Rzeszów-Śródmieście

  Szkoła angielskiego dla dzieci w Rzeszowie-Śródmieściu jest miejscem, w którym radość z odkrywania możliwości i talentów przeplata się z radosną zabawą. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami, dla których nauka angielskiego w różnych grupach wiekowych dzieci jest ogromnym wyzwaniem i okazją do rozwoju własnej kreatywności. Wysokiej klasy narzędzia, wykorzystujące nowoczesne technologie sprawiają, że wśród dzieci rośnie zainteresowanie przedmiotem nauki. Aplikacja Kangi Club jest tego najlepszym przykładem.

  Angielski dla dzieci pełen uśmiechu i zabawy – Rzeszów-Śródmieście

  Angielski dla dzieci w Rzeszowie-Śródmieściu realizowany jest w ramach zajęć kreatywnych, aktywizujących do aktywnej relacji w grupie. Metoda Helen Doron w Rzeszowie-Śródmieściu to doskonały sposób, aby zachęcić dziecko do odkrywania własnych możliwości porozumiewania się w obcym języku. Bazująca na naturalnej zdolności do zapamiętywania ze słuchu metoda wprowadzana jest u nas przez zabawę i przyjazną atmosferę. Pełna lista placówek oferująca angielski dla dzieci w Rzeszowie dostępna tutaj.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej
  Ok, rozumiem